Keystone logo
The University of Law Business School Online Magistro laipsnis "Lyderystė ir žmogiškųjų išteklių valdymas su profesine praktika internete
The University of Law Business School Online

Magistro laipsnis "Lyderystė ir žmogiškųjų išteklių valdymas su profesine praktika internete

Online

2 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Jun 2024

GBP 11 300 *

Nuotolinis mokymasis

* 2023 m. spalis - 2024 m. birželis: 10 750 svarų sterlingų | 2024 m. rugsėjis - 2025 m. birželis

Įvadas

Mūsų naujoji magistrantūros studijų programa "Lyderystė ir žmogiškųjų išteklių valdymas su profesine praktika internete" yra 2 metų dieninė verslo magistrantūros programa. Pirmuosius studijų metus ji dalijasi su vienerių metų trukmės magistrantūros studijų programa "Strateginis verslo valdymas", o antrieji metai skiriami profesinei praktikai, kurios tikslas - skatinti studentų įsidarbinimo galimybes.

Mūsų profesinės praktikos metai suteikia daugiau lankstumo nei tradiciniai praktikos metai ir leidžia jums patiems nuspręsti, kaip praktiškai pritaikyti savo įgūdžius. Galite rinktis akademinę disertaciją, verslo planą, verslo ar konsultacinį projektą arba mokamą praktiką pramonėje, priklausomai nuo to, kuris variantas geriausiai tinka jūsų būsimai karjerai. (Daugiau informacijos apie Profesinės praktikos metus rasite šioje svetainėje).

Mūsų internetinė lyderystės ir žmogiškųjų išteklių valdymo magistrantūros programa skirta pasirengti arba siekti karjeros vadybos ar su verslu susijusioje žmogiškųjų išteklių valdymo srityje. Mūsų praktiškai orientuoti moduliai suteiks jums gilių žinių žmogiškųjų išteklių valdymo srityje, kartu daug dėmesio skiriant jūsų įsidarbinimo galimybėms ir užtikrinant, kad išsiugdysite pagrindinius perkeliamuosius įgūdžius, kurių pageidauja daugelis darbdavių.

Šį kursą yra akreditavę tiek The Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD), tiek The Chartered Management Institute (CMI). Tai reiškia, kad baigę studijas galėsite kreiptis dėl CIPD sertifikato ir CMI 7 lygio strateginio valdymo ir lyderystės diplomo.

Mėgaukitės lankstumu – studijuodami mūsų internetiniame miestelyje galėsite dirbti savo tempu ir pagal kitus įsipareigojimus, laikantis nustatytų terminų ir pasirinktu paros metu, pasinaudojant mūsų žiniomis, patirtimi ir įsidarbinimo galimybėmis.

Reikalavimai kursui

  • Jungtinės Karalystės bakalauro diplomas 2:2 arba aukštesnis arba lygiavertė kvalifikacija
  • Tarptautiniai studentai taip pat reikalauja, kad anglų kalbos lygis atitiktų IELTS 6.5 ar aukštesnius lygius, kai kiekviename komponente yra ne mažiau kaip 5,5.

Mokesčiai

  • 2023 m. spalio mėn. - 2024 m. birželio mėn.: 10 750 GBP
  • 2024 m. rugsėjis - 2025 m. birželis: 11 300 svarų sterlingų

Karjeros kelias

Verslo valdymas.

Apie Mokyklą

Klausimai