Keystone logo
The University of Law Business School Online Magistro laipsnis "Corporate Governance with Company Law with Professional Practice Online
The University of Law Business School Online

Magistro laipsnis "Corporate Governance with Company Law with Professional Practice Online

Online

2 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Jun 2024

GBP 11 300 *

Nuotolinis mokymasis

* 2023 m. spalis - 2024 m. birželis: 10 750 svarų sterlingų | 2024 m. rugsėjis - 2025 m. birželis

Įvadas

Pakilkite į aukštesnį karjeros lygmenį pasirinkę mūsų internetinį verslo magistrantūros kursą "Įmonių valdymas ir įmonių teisė". Mūsų naujasis magistro laipsnis "Corporate Governance with Company Law with Professional Practice Online" yra 2 metų dieninė verslo magistro programa. Pirmuosius studijų metus ji dalijasi su vienerių metų magistro studijų programa "Strateginis verslo valdymas", o antrieji metai skirti profesinei praktikai, kuri skirta studentų įsidarbinimo galimybėms skatinti.

Mūsų profesinės praktikos metai suteikia daugiau lankstumo nei tradiciniai praktikos metai ir leidžia jums patiems nuspręsti, kaip praktiškai pritaikyti savo įgūdžius. Galite rinktis akademinę disertaciją, verslo planą, verslo ar konsultacinį projektą arba mokamą praktiką pramonėje, priklausomai nuo to, kuris variantas geriausiai tinka jūsų būsimai karjerai. (Daugiau informacijos apie Profesinės praktikos metus rasite šioje svetainėje).

Organizacijos vis dažniau atsako už savo verslo sprendimus, todėl vis daugiau dėmesio skiriama etiškam elgesiui ir įmonių socialinei atsakomybei (ĮSA). Šio kurso metu tobulinsite profesinius įgūdžius ir nagrinėsite svarbiausias įmonių valdymo ir įmonių teisės sistemų koncepcijas, daugiausia dėmesio skirdami verslo etikai ir etinėms bei teisinėms dilemoms, susijusioms su verslo sprendimų priėmimu.

Mėgaukitės lankstumu – studijuodami mūsų internetiniame miestelyje galėsite dirbti savo tempu ir pagal kitus įsipareigojimus, laikantis nustatytų terminų ir pasirinktu paros metu, pasinaudojant mūsų žiniomis, patirtimi ir įsidarbinimo galimybėmis.

Reikalavimai kursui

  • 2: 2 ar aukštesnius laipsnius iš Jungtinės Karalystės bakalauro laipsnio arba lygiavertės kvalifikacijos
  • Tarptautiniai reikalavimai - anglų kalbos lygis, atitinkantis IELTS 6.5 ar aukštesnį lygį, mažiausiai 5,5 kiekviename komponente.

Mokesčiai

  • 2023 m. spalio mėn. - 2024 m. birželio mėn.: 10 750 GBP
  • 2024 m. rugsėjis - 2025 m. birželis: 11 300 svarų sterlingų

Karjeros kelias

Įmonių valdymo magistro laipsnis ir įmonių teisė.

Apie Mokyklą

Klausimai