Keystone logo
The University of Law Business School Online Kibernetinio saugumo valdymo magistro laipsnis su profesine praktika internetu
The University of Law Business School Online

Kibernetinio saugumo valdymo magistro laipsnis su profesine praktika internetu

Online

2 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Jun 2024

GBP 11 300 *

Nuotolinis mokymasis

* 2023 m. spalis - 2024 m. birželis: 10 750 svarų sterlingų | 2024 m. rugsėjis - 2025 m. birželis

Įvadas

Mūsų naujasis magistro laipsnis "Kibernetinio saugumo valdymas su profesine praktika internete" yra 2 metų dieninė verslo magistro programa. Pirmuosius studijų metus ji dalijasi su vienerių metų trukmės magistrantūros studijų programa "Strateginis verslo valdymas", o antrieji metai skirti profesinei praktikai, kad būtų sudarytos palankesnės sąlygos studentams įsidarbinti.

Mūsų profesinės praktikos metai suteikia daugiau lankstumo nei tradiciniai praktikos metai ir leidžia jums patiems nuspręsti, kaip praktiškai pritaikyti savo įgūdžius. Galite rinktis akademinę disertaciją, verslo planą, verslo ar konsultacinį projektą arba mokamą praktiką pramonėje, priklausomai nuo to, kuris variantas geriausiai tinka jūsų būsimai karjerai. (Daugiau informacijos apie Profesinės praktikos metus rasite šioje svetainėje).

Šis antrosios pakopos internetinis diplomas skirtas verslo specialistams, kad jie gerai suprastų pagrindinius kibernetinio saugumo aspektus dabartinėje sparčiai besikeičiančioje technologinėje aplinkoje. Visų pirma ši programa suteiks įgūdžių ir supratimo, reikalingų karjerai kibernetinio saugumo duomenų mokslo valdymo srityje arba bet kokiose vadovaujančiose pareigose, kuriose svarbus vaidmuo tenka rizikos vertinimui ir duomenų analizei. Baigę šį kursą, turėsite žinių ir įgūdžių, kurie leis jums pakilti į aukštesnį lygį ir maksimaliai padidinti būsimą uždarbį.

Šį kursą yra akreditavęs The Chartered Management Institute, todėl sėkmingai baigę kursą galėsite teikti paraišką dėl CMI 7 lygio strateginio valdymo ir lyderystės diplomo bei diplomo gavimo.

Mėgaukitės lankstumu – studijuodami mūsų internetiniame miestelyje galėsite dirbti savo tempu ir pagal kitus įsipareigojimus, laikantis nustatytų terminų ir pasirinktu paros metu, pasinaudojant mūsų žiniomis, patirtimi ir įsidarbinimo galimybėmis.

Reikalavimai kursui

  • 2: 2 ar aukštesnius laipsnius iš Jungtinės Karalystės bakalauro laipsnio arba lygiavertės kvalifikacijos
  • Tarptautiniai reikalavimai - anglų kalbos lygis, atitinkantis IELTS 6.5 ar aukštesnį lygį, mažiausiai 5,5 kiekviename komponente.

Mokesčiai

  • 2023 m. spalio mėn. - 2024 m. birželio mėn.: 10 750 GBP
  • 2024 m. rugsėjis - 2025 m. birželis: 11 300 svarų sterlingų

Karjeros kelias

Kibernetinis saugumas ir valdymas.

Apie Mokyklą

Klausimai