Keystone logo
The University of Law Business School Online Įmonių finansų valdymo magistro laipsnis su profesine praktika internetu
The University of Law Business School Online

Įmonių finansų valdymo magistro laipsnis su profesine praktika internetu

Online

2 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Jun 2024

GBP 11 300 *

Nuotolinis mokymasis

* 2023 m. spalis - 2024 m. birželis: 10 750 svarų sterlingų | 2024 m. rugsėjis - 2025 m. birželis

Įvadas

Mūsų naujasis magistro laipsnis "Įmonių finansų valdymas su profesine praktika internete" - tai 2 metų dieninė verslo magistrantūros programa. Pirmuosius studijų metus ji dalijasi su vienerių metų trukmės magistrantūros studijų programa "Strateginis verslo valdymas", o antrieji metai skirti profesinei praktikai, kad būtų sudarytos palankesnės sąlygos studentams įsidarbinti.

Mūsų profesinės praktikos metai suteikia daugiau lankstumo nei tradiciniai praktikos metai ir leidžia jums patiems nuspręsti, kaip praktiškai pritaikyti savo įgūdžius. Galite rinktis akademinę disertaciją, verslo planą, verslo ar konsultacinį projektą arba mokamą praktiką pramonėje, priklausomai nuo to, kuris variantas geriausiai tinka jūsų būsimai karjerai. (Daugiau informacijos apie Profesinės praktikos metus rasite šioje svetainėje).

Mūsų internetinis verslo magistrantūros kursas skirtas tiems, kurie nori tęsti, tobulėti ar pereiti prie karjeros įmonių ar verslo finansų srityje, todėl didelis dėmesys skiriamas tam, kad ateityje galėtumėte kuo geriau įsidarbinti. Kursų moduliai sudaryti atsižvelgiant į pramonės poreikius ir kartu suteikiant galimybę tobulinti profesinius įgūdžius. Jei turite matematinių žinių ir norite įgyti išsamių specializuotų žinių bei supratimą apie pagrindinius įmonių finansų valdymo aspektus, šis kursas kaip tik jums.

Mėgaukitės lankstumu – studijuodami mūsų internetiniame miestelyje galėsite dirbti savo tempu ir pagal kitus įsipareigojimus, laikantis nustatytų terminų ir pasirinktu paros metu, pasinaudojant mūsų žiniomis, patirtimi ir įsidarbinimo galimybėmis.

Reikalavimai kursui

  • 2: 2 ar aukštesnius laipsnius iš Jungtinės Karalystės bakalauro laipsnio arba lygiavertės kvalifikacijos
  • Tarptautiniai reikalavimai - anglų kalbos lygis, atitinkantis IELTS 6.5 ar aukštesnį lygį, mažiausiai 5,5 kiekviename komponente.

Mokesčiai

  • 2023 m. spalio mėn. - 2024 m. birželio mėn.: 10 750 GBP
  • 2024 m. rugsėjis - 2025 m. birželis: 11 300 svarų sterlingų

Karjeros kelias

Finansų valdymas.

Apie Mokyklą

Klausimai