Keystone logo
The University of Law Business School Online

The University of Law Business School Online

The University of Law Business School Online

Įvadas

Esant tokiai glaudžiai sąsajai tarp teisės ir verslo, prasminga, kad teisinio švietimo specialistas yra pasirengęs sukurti puikią verslo mokyklą.

Teisės universiteto verslo mokykla, orientuota į praktinį mokymąsi, siekia, kad studentai įsidarbintų ir būtų pasirengę sėkmei darbo vietoje. Mes didžiuojamės galėdami sukurti tinkamą mokymosi aplinką, kad galėtumėte įgyvendinti savo verslo siekius.

Reitingai ir akreditacija

Daugelis Teisės universiteto verslo programų yra akredituotos prestižinio Chartered Management Institute (CMI), o studentai, sėkmingai baigę studijas, gaus ne tik laipsnį, bet ir CMI diplomą.

Akredituotų programų studentai taip pat gaus nemokamą narystę CMI visą kursą ir vienerius metus po to. Privalumai apima prieigą prie didžiausios JK valdymo bibliotekos, prieigą prie internetinių išteklių portalo, samdomų vadovų patarimus ir prieigą prie internetinės CMI kuravimo bendruomenės.

Įsidarbinimo galimybės

Įsidarbinamumas yra visa ko esmė verslo mokykloje.

Mūsų įsidarbinimo komanda suteiks jums individualius patarimus, kaip sėkmingai užmegzti verslo ryšius iš pagrindinių JK verbuotojų, tokių kaip IBM, Londono „Lloyds“ ir „Price Waterhouse Coopers“ (PwC), su kuriais susitiksite renginių, seminarų ir vizitų metu. organizacijoms, kad galėtumėte iš pirmų lūpų pamatyti, kaip verslas veikia realiame pasaulyje.

Sujungimai

Mūsų, kaip Teisės universiteto, patirtis ir patirtis leido mums užmegzti ryšius visame pasaulyje teisės ir verslo sektoriuose, ir būtent per šiuos ryšius mes suprantame, kaip svarbu turėti galimybę susisiekti su būsimais darbdaviais, kai pradedate savo karjerą.

Štai kodėl sukūrėme tvirtus pasaulinius ryšius su įmonėmis ir darbdaviais, kad galėtume pasiūlyti puikias tinklų kūrimo galimybes.

Londono vieta

Teisės universiteto verslo mokyklos antrosios pakopos programos yra dėstomos mūsų Londono „Bloomsburycampus“, esančiame sostinės komercinio centro širdyje ir vienoje ryškiausių Londono vietovių.

Daugelis mūsų kursų taip pat yra prieinami 100% internete.

Mūsų kursai

Teisės universiteto verslo mokykla siūlo daugybę magistrantūros programų visoje JK, įskaitant:

  • Magistrantūros strateginis verslo valdymas
  • Magistrantūros lyderystė ir žmogiškųjų išteklių valdymas
  • Magistrantūros tarptautinė rinkodara
  • Magistrantūros įmonių finansų valdymas
  • Pasaulinė magistrantūros apskaita

Mes taip pat siūlome verslo administravimo magistro (MBA) kursus, kurie buvo sukurti bet kurios disciplinos profesionalams, norintiems tobulėti einant dabartinį vaidmenį arba tobulinti savo karjerą, kad jie pereitų į aukštesnio lygio vadovus ir vadovaujančias pareigas.

Mes siūlome dvi programas, kurios leidžia specializuotis tarptautinėje teisėje ar verslume.

  • MBA verslumas
  • MBA tarptautinė teisė

Daugelis mūsų kursų taip pat yra prieinami 100% internete.

Vietos

  • Store St, Fitzrovia, , WC1E 7DE, London

  • UK Online, Jungtinė Karalystė

Klausimai