Keystone logo
University Oldenburg. C3L – Center for Lifelong Learning

University Oldenburg. C3L – Center for Lifelong Learning

University Oldenburg. C3L – Center for Lifelong Learning

Įvadas

2006 m. Įsteigtas Mokymosi visą gyvenimą centras (C3L) yra Oldenburgo universiteto tyrimų centras. Būdamas moksliniu institutu, Mokymosi visą gyvenimą centras (C3L) buvo Vokietijos tęstinio aukštojo mokslo sektoriaus lyderis, naudodamas novatoriškus mokymo ir mokymosi formatus bei kurdamas ir taikydamas kreditų perkėlimo procedūras. Mūsų kursai yra skirti patenkinti dirbančių suaugusiųjų poreikius įmonėse ir viešosiose įstaigose, kurie nori tęsti savo profesinį tobulėjimą arba kurie siekia paramos kuriant tęstinio mokymo programas savo organizacijoje. C3L dirba daugiau nei 70 švietimo plėtros, tyrimų ir mokymosi pagalbinių darbuotojų. Daugiau kaip 120 dėstytojų teikia kokybišką mokymosi patirtį C3L studentams.

Oldenburgo Carl von Ossietzky universitetas buvo įkurtas 1973 m., Todėl tapo vienu iš Vokietijos jaunųjų universitetų. Jos tikslas - rasti atsakymus į pagrindinius iššūkius, su kuriais susiduria visuomenė XXI amžiuje - per tarpdisciplininius ir pažangiausius tyrimus.

"Oldenburg" miestelio Pathways yra trumpos: universiteto akademinis personalas ir administracijos darbuotojai glaudžiai bendradarbiauja tarpdisciplininiu požiūriu. Daugelis jų yra integruotos į specialias mokslinių tyrimų sritis, mokslinių tyrimų grupes ir Europos kompetencijų grupes.

Universitetas glaudžiai bendradarbiauja su daugiau nei 200 kitų universitetų visame pasaulyje ir yra susijęs su neuniversitetiniais institutais mokslinių tyrimų, švietimo, kultūros ir verslo srityse.

Oldenburgo universitetas rengia daugiau nei 13 700 studentų profesiniam gyvenimui. Jis siūlo įvairias disciplinas, pradedant kalbų studijomis, kultūrinėmis studijomis ir humanitariniais mokslais iki edukologijos, meno ir muzikologijos, ekonomikos ir socialinių mokslų, matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir naujų medicinos ir sveikatos mokslų programų, įkurtų 2012 m. .

Vietos

  • Carl von Ossietzky Universität Oldenburg, Ammerländer Heerstraße 114-118, 26129, Oldenburg

Klausimai