Keystone logo
University of Wyoming

University of Wyoming

University of Wyoming

Įvadas

University of Wyoming siūlo pasaulinio lygio išsilavinimą mažoje Laramie bendruomenės Vajominge bendruomenėje. Įkurtas 1886 m., Universitetas kiekvienais metais priima daugiau nei 14 000 studentų iš visų 50 valstijų ir 90 šalių . Kaip žemės stipendijos universitetas, mes esame paskirti tarnauti Vajomingo valstijai ir gaminti absolventus, kurie tampa pasaulio lyderiais. Čia galite mokytis visko - nuo agronomijos iki zoologijos, baudžiamosios teisenos iki teatro ir šokio.

Gyvenimas Laramie mieste

Stodami į University of Wyoming , jūs ne tik pasirašote puikų išsilavinimą už prieinamą kainą; Jūs taip pat tampate tos bendruomenės, kuri didžiuojasi iššūkiu, pakyla proga ir naudojasi mūsų vietine aplinka, dalimi. Rasite nesibaigiantį keturių sezonų lauko nuotykį, menus ir kultūrą, linksmą miesto centrą ir svetingą miestelio bendruomenę.

Mes autentiški

Vadovaujantis Vakarų tradicijomis ir tvirtų Uolinių kalnų apsuptyje University of Wyoming buvo įkurtas 1886 m. Ir yra nacionaliniu mastu pripažinta žemės dotacijų tyrimų įstaiga, turinti ekspertų fakultetus, aukščiausius mokslo darbuotojus ir pasaulinės klasės įrenginius.

Mes esame susiję

Pasinaudokite mažomis klasėmis, palaikančiais dėstytojais ir vietos bei valstybės parama, kuria naudojasi vienintelis Vajomingo ketverių metų universitetas. Kartą kaubojus, visada kaubojus, reiškia, kad užmegzsi visą gyvenimą ryšius su absolventais, nepaisant to, kur tave nuves.

Mes esame globalūs

Patirkite pasaulį kaip savo klasę, gavę didžiausią bet kurio JAV ketverių metų valstybinio žemės stipendijos universiteto stipendiją užsienyje. UW studentai kasmet mokosi beveik 50 šalių 400 šalies ir studijų užsienyje vietose .

Mes esame nuotykiai

Raskite savo Vajomingą 30 mylių sutvarkytų lygumų slidinėjimo trasų, 300 mylių sniegomobilių trasų ir daugiau nei 100 mylių kalnų dviračių takų, plius žvejybą, alpinizmą, 2,9 milijono akrų nacionalinio miško ir dar daugiau. Žurnalas „Outdoor“ pripažino UW viena iš geriausių šalies lauko mokyklų .

10 priežasčių būti kaubojumi

 1. Mažas studentų ir dėstytojų santykis - 15: 1.
 2. Nacionaliniu mastu pripažinta tyrimų institucija.
 3. Neprilygstama studijų užsienyje stipendijų programa.
 4. 200 studentų organizacijų ir savanorių galimybių.
 5. Pasaulinio lygio švietimo ir tyrimų infrastruktūra.
 6. IA lengvosios atletikos programos.
 7. Užmegzkite visuotinius ryšius per UW absolventų tinklą.
 8. Informavimas ir palaikymas kiekviename Vajomingo kampelyje ir už jo ribų.
 9. Pripažinta aukščiausia lauko nuotykių mokykla.
 10. Aukščiausios pakopos išsilavinimas už puikią vertę.

Brooke Cagle / Unsplash

126849_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

Sveiki atvykę į Laramie

Perlas miestas Vajomingas

Šiame 1860-ųjų geležinkelio mieste, įsikūrusiame tarp 7 200 pėdų aukščio kalnų, dabar gyvena beveik 32 000 gyventojų, daugybė gerbiamų muziejų ir daugybė unikalių parduotuvių ir restoranų. Keliolika ryškių freskų, kurias nutapė vietiniai menininkai, atgaivina istorinį Laramie miesto centrą, o traukinių sūkurys primena šio Vakarų miesto šaknis. Nesvarbu, ar einate į Laramie upę, ar „Snowy Range“ ežerus žvejoti, ar naudojatės netoliese esančio nacionalinio miško 2,9 milijono ha žygiais, dviračiais, stovykla ar slidėmis, visomis kryptimis laukia epinis nuotykis.

UW istorija

University of Wyoming buvo įkurtas 1886 m., Kai Vajomingas vis dar buvo teritorija. 1887 m. Rugsėjo mėn. UW duris atvėrė 42 studentams ir penkiems fakulteto nariams - kaip buvo pritaikyta „Lygių galimybių universiteto“ universitete, į studentus ir dėstytojus buvo įtrauktos moterys nuo pirmos dienos. Pastatytas miesto pakraštyje, Laramie miesto parke, Old Main buvo pirmasis UW pastatas ir pirmaisiais universiteto gyvavimo metais surengė klases, biblioteką ir administracines įstaigas.

Pirmasis universiteto prezidentas Johnas Wesley Hoytas sukūrė menų ir humanitarinių mokslų programą ir sukūrė abiturientų bei įprastą mokyklą. Be to, kaip Vajomingo žemės suteikimo institucija, universitetas dėstė žemės ūkio, inžinerijos ir karinės taktikos kursus.

Nuo to laiko UW išaugo į didelį mokymo ir tyrimų universitetą, kuriame mokosi apie 13 500 studentų ir daugiau kaip 700 fakulteto narių. Visą gyvavimo laiką UW buvo vienintelis ketverių metų universitetas Vajomingo valstijoje, nors palaikė glaudžius ryšius su valstijos bendruomenės kolegijomis.

Tokios programos kaip lengvoji atletika, žemės ūkio plėtra, valstybinė ir federalinė partnerystė ir tokios naujausios iniciatyvos kaip energijos išteklių mokykla ir „NCAR-Wyoming Supercomputing Center“ - suvaidino svarbų vaidmenį daugelio Vajomingo gyventojų ir bendruomenių gyvenime beveik 125 metus.

Universiteto archyvai Amerikos paveldo centre yra puikus šaltinis norint pasiekti istorinę medžiagą apie svarbius įvykius ir tūkstančius nuotraukų savo internetinėse skaitmeninėse kolekcijose.

Pasididžiavimo taškai

„UW Pride“ yra daugiau nei tik spalvingi drabužiai - tai drąsus požiūris, kuris remiasi turtingu švietimo, tyrinėjimo ir verslumo paveldu bei simbolizuoja Vakarų dvasią . UW švenčia mūsų institucijai atstovaujančių asmenų, įskaitant studentus, dėstytojus, personalą, absolventus ir rėmėjus, pasiekimus bei unikalius ryšius su Vajomingo žmonėmis.

„UW Pride“ taip pat demonstruoja mūsų pasiryžimą tobulinti infrastruktūrą ir programas, kurias remia valstybiniai ir privatūs indėliai, pradedant nuo Michael B. Enzi STEM ir Buchanan scenos menų centro ir baigiant aukščiausio lygio mokslo iniciatyva ir patikėtinių švietimo iniciatyva.

Mokykis sunkiai, žaisk. Daugiau nei 100 metų „Pokes“ gerbėjai linksmino savo mėgstamiausias UW atletikos komandas, sportuodami geriausiose „Brown“ ir „Gold“ varžybose. Mūsų geriausi sportininkai studentai varžosi tiek NCAA IA divizione, tiek klubinėse sporto šakose ir siekia meistriškumo aikštėje ir lauke. Eik pokes!

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

 • Laramie

  East University Avenue,1000, 82071, Laramie

Programos

Klausimai