Keystone logo
University of Wisconsin-Madison - The Information School UX Capstone sertifikatas
University of Wisconsin-Madison - The Information School

UX Capstone sertifikatas

Online

1 Years

Anglų kalba

Ištęstinės

Request application deadline

Sep 2024

USD 1 200 / per credit

Nuotolinis mokymasis

Įvadas

Pasiruoškite vartotojo patirties dizaino karjerai naudodami MAD UX sertifikatų programą

Vartotojo patirties kūrimas – tai procesas, kuriuo informacinės sistemos tampa patogesnės žmonėms. Ataskaitos rodo, kad rinkoje yra didelė vartotojų patirties kūrimo įgūdžių paklausa komerciniuose, ne pelno, švietimo, vyriausybės ir kituose sektoriuose, tikimasi, kad darbo vietų skaičius padidės 30 % ar daugiau. Norint patekti į šią sritį, magistro laipsnis nebūtinas, tačiau reikalinga atitinkama, projektais pagrįsta kompetencija.

Viskonsino universiteto Madisono vartotojo patirties dizaino „Capstone“ sertifikatas arba „Mad UX“ moko jus, ką reikia žinoti norint tobulėti kaip UX profesionalui. „Mad UX“ sujungia dviejų aukštą reitingą turinčių UW-Madison akademinių skyrių: Kompiuterių mokslų katedros ir jos HCI laboratorijos bei UW-Madison iSchool patirtį.

MAD UX: pagrindai

  • 10 absolventų kreditų;
  • Visiškai internetu – norint užbaigti programą nereikia keliauti į miestelį;
  • 1 kalendoriniai metai (ruduo, pavasaris, vasara);
  • 1200 USD už kreditą.

Kaip vyksta jūsų pamokos?

Visi užsiėmimai yra visiškai prisijungę, juos dėsto patyrę ir įsitraukę instruktoriai iš UW-Madison kompiuterių mokslų ir iSchool programų, derindami žinias ir tinklus tiek iš skaičiavimo, tiek iš informacijos sričių.

Kiek tai užtruks?

Vieni kalendoriniai metai (ruduo, pavasaris, vasara). Jūs priklausote besimokantiesiems, kurie atlieka projektais pagrįstą veiklą ir mokosi efektyviai dirbti kaip virtualios komandos dalis. Turite sėkmingai baigti kiekvieną kursą iš eilės, kad gautumėte sertifikatą.

Ko išmoksi?

Įgykite patirties planuodami, projektuodami ir vertindami novatorišką, malonią ir sėkmingą skaitmeninio naudotojo patirtį.

Kaip išmoksi?

Mūsų programa yra aukštųjų technologijų ir pažangioji. Su savo grupe dirbate prie konceptualių projektų ir prototipų, nuolat vadovaujant ir dalyvaujant instruktoriams. Suburkite komandas, susijusias su projektais pagrįstomis idėjomis, įsivaizduokite produktus, kurkite, testuokite, kritikuokite ir peržiūrėkite, kai išmoksite naudotojo patirties projektavimo įrankius ir metodus.

Kodėl UW-Madison?

Mes esame nepaprastų dalykų katalizatorius, kur studentai ir dėstytojai dalyvauja pasaulinio lygio išsilavinime ir sprendžia realias problemas. „Forbes“ ir „US News & World Report“ įvertino UW-Madison tarp 10 geriausių JAV valstybinių universitetų, o mes taip pat esame tarp 10 geriausių kolegijų, kuriose dirba daugiausia „Fortune 500“ vadovų.

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Studijų programa

Programos rezultatas

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Klausimai