Keystone logo
University of Sussex Online

University of Sussex Online

University of Sussex Online

Įvadas

Nauji būdai mokytis, nauji būdai, kaip padaryti pokyčius

Sussexo universitetas, įkurtas 1961 m., Turi ilgalaikę reputaciją, suteikiančią visiems pasaulinio lygio išsilavinimą. Mūsų nuotolinio mokymo kursai suteikia jums galimybę studijuoti Sussex, iš kur jūs esate pasaulyje.

Mes esame moksliškai intensyvūs universitetai, pritraukiantys pirmaujančius akademikus ir studentus iš daugiau nei 100 pasaulio šalių. Mes iššūkis konvencijai, puoselėjant radikalias ir pažangias idėjas, siekiant suteikti studentams savitą išsilavinimą.

Mūsų tikslas - sustiprinti mūsų studentų gyvenimą ir suteikti jiems įrankius, kad jie galėtų prisidėti ir keisti pasaulį.

„Mano pagrindinė motyvacija mokytis Tarptautinės rinkodaros meistrų buvo įgyti daugiau profesinių įgūdžių ir plėtoti savo žinias. Internete mokymosi patogumas ir lankstumas mane patraukė. Studijuodamas internetu galiu mokytis ir dirbti mano patogumui. “Kathryn Huang - Skaitmeninės rinkodaros vadybininkas ir tarptautinės rinkodaros magistrantūros studentas, Vankuveris, Kanada.
  • Kelkite savo karjerą
    Giliau įsitraukite į temą, kuri jus sužavės, ir tęskite savo karjerą su įgūdžiais, kurių pageidauja darbdaviai visame pasaulyje.
  • Mokymasis internete
    Mokomi 100% internete ir šeši pradžios metai per metus, mūsų kursai suteikia jums galimybę pradėti savo kursą, kai jums patinka ir mokytis savo laiku iš savo namų.
  • Remti savo studijas
    Pasinaudokite mūsų internetine studentų sėkmės komanda, kuri padės jums jūsų kelionėje nuo registracijos iki baigimo.Geralt / Pixabay

Studijavimas internete su Sussex

Mes suprantame, kad daugelis mūsų studentų pasirenka studijuoti magistrantūros studijų kursą, kad pagerintų savo karjerą. Mūsų internetiniai magistro kursai yra orientuoti į galimybes įsidarbinti. Mes užtikriname, kad mokymas ir mokymas yra praktiški, daugiausia dėmesio skiriant realaus pasaulio atvejų tyrimams ir suteiksime įgūdžių, kuriuos galite tiesiogiai įsidarbinti.

Mokomi 100% internete, mūsų nuotolinio mokymo kursai suteikia lankstumo, kad jūsų mokymas būtų tinkamas jūsų gyvenimui ir karjerai. Moduliai pristatomi naudojant karuselinio modelio modelį, o tai reiškia, kad jei norite bet kuriuo metu pertraukti savo studijas, galite tiesiog pasitraukti nuo kurso ir vėl prisijungti, kai turėsite laiko vėl skirti savo studijas * .

Mokymą vykdo mokslininkai ir praktikai, kurie yra pirmaujanti naujoviški tyrimai ir kuria naujus mąstymo būdus apie pasaulį. Kaip ir mūsų universiteto kursuose, kiekvienas magistro kursas vyksta aiškiai Sussex mokymosi stiliaus. Jūs būsite skatinami mąstyti toliau ir ginčyti normą.

Studijuodami virtualioje klasėje, gausite daug papildomų įgūdžių, kuriuos vertina darbdaviai šiandieniniame skaitmeniniame pasaulyje. Dirbsite su virtualiais projektais ir virtualiose komandose, o kolegos studentai yra skirtingose laiko juostose visame pasaulyje. Būsite tikri, kad dirbate skaitmeninėse platformose ir esate skaitmeninis čempionas jūsų organizacijoje.

Turint omenyje internetinį prieinamumą, mūsų kursai kuriami visų fizinių ir pažintinių gebėjimų studentams visose geografinėse vietovėse.

Ir su žmogiškąja patirtimi, pakeičiančia beasmeninę nuotolinio mokymosi pusę, mūsų internetiniai kursai suburia pasaulinį studentų tinklą, naudodamiesi tarpusavio mokymosi ir diskusijų grupėmis.

Mūsų internetiniai meistrai yra čia visiems studentams, norintiems keistis.

* maksimalus pertraukos laikas taikomas kursams.Startup Stock Photos / Pexels nuotraukos

Vietos

  • London, Jungtinė Karalystė

Klausimai