Keystone logo
© BIMM University
University of Sussex Online

University of Sussex Online

University of Sussex Online

Įvadas

Nauji būdai mokytis, nauji būdai keistis

Sasekso universitetas, įkurtas 1961 m., turi ilgalaikę reputaciją kaip pasaulinio lygio išsilavinimą visiems. Mūsų nuotolinio mokymosi kursai suteikia jums galimybę mokytis Sasekse, kad ir kur būtumėte.

Esame tyrimams intensyvus universitetas, pritraukiantis pirmaujančius akademikus ir studentus iš daugiau nei 100 pasaulio šalių. Mes metame iššūkį konvencijai, skatindami radikalias ir progresyvias idėjas, siekdami suteikti studentams savitos mokymosi patirties.

Mūsų tikslas yra pagerinti mūsų studentų gyvenimą ir suteikti jiems įrankius, kad jie galėtų prisidėti prie pasaulio ir keistis.

„Pagrindinė mano motyvacija studijuoti Tarptautinės rinkodaros magistrantūroje buvo įgyti daugiau profesinių įgūdžių ir tobulinti žinias. Internetinio mokymosi patogumas ir lankstumas mane labai sužavėjo. Studijuodamas internetu galiu mokytis ir dirbti man patogiu metu.Kathryn Huang – skaitmeninės rinkodaros vadovė ir tarptautinės rinkodaros magistrantūros studentė (internete), Vankuveris, Kanada.
 • Skatinkite savo karjerą
  Gilinkitės į jus žavinčią temą ir tęskite savo karjerą pasitelkdami įgūdžius, kurių nori darbdaviai visame pasaulyje.
 • Mokymasis internete
  100% mokomi internetu ir šešiomis pradžios datomis per metus, mūsų kursai suteikia jums galimybę pradėti kursą tada, kai jums patinka, ir mokytis mums skirtu laiku iš savo namų.
 • Remti savo studijas
  Pasinaudokite mūsų specialia internetinės studentų sėkmės komanda, kuri padės jums kelionėje nuo įstojimo iki mokyklos baigimo.

mokytis, studentas, nešiojamasis kompiuteris
geralt / pixabay

Studijos internetu su Saseksu

Suprantame, kad daugelis mūsų studentų pasirenka studijuoti antrosios pakopos studijas, kad pagerintų savo karjerą. Mūsų internetiniai magistrantūros kursai yra sukurti daugiausia dėmesio skiriant įsidarbinimui. Užtikriname, kad mokymas ir mokymasis būtų praktiškas, sutelkiant dėmesį į realaus pasaulio atvejų tyrimus ir suteikiame įgūdžių, kuriuos galite pritaikyti tiesiogiai darbo vietoje.

Mūsų nuotolinio mokymosi kursai, kurie 100% mokomi internetu, suteikia lankstumo, kad galėtumėte pritaikyti studijas jūsų gyvenimui ir karjerai. Moduliai pristatomi naudojant karuselės modelį, o tai reiškia, kad jei jums reikia bet kada padaryti pertrauką nuo studijų, galite tiesiog „nutraukti“ kursą ir vėl prisijungti, kai vėl turėsite laiko skirti savo studijoms* .

Dėsto akademikai ir praktikai, kurie vadovauja novatoriškiems tyrimams ir kuria naujus mąstymo apie pasaulį būdus. Kaip ir mūsų miesteliuose vykstančiuose kursuose, kiekviename magistrantūros kurse vyksta ryškus Sasekso mokymosi stilius. Būsite paskatinti mąstyti toliau ir mesti iššūkį normai.

Studijuodami virtualioje klasėje įgysite daug papildomų įgūdžių, kuriuos vertina darbdaviai šiuolaikiniame skaitmeniniame pasaulyje. Dirbsite su virtualiais projektais ir virtualiose komandose su kolegomis studentais, esančiais skirtingose laiko juostose visame pasaulyje. Būsite tikri, kad dirbdami skaitmeninėse platformose ir savo organizacijoje tapsite skaitmeninių technologijų čempionu.

Turėdami omenyje internetinį prieinamumą, mūsų kursai yra skirti visų fizinių ir pažintinių gebėjimų studentams visose geografinėse vietovėse.

Ir turėdami žmogišką patirtį, kuri pakeičia beasmenę nuotolinio mokymosi pusę, mūsų internetiniai kursai suburia pasaulinį studentų tinklą per mokymosi ir diskusijų grupes.

Mūsų internetiniai meistrai yra čia, kad studentai iš visur nori pasikeisti.

*kursams taikomas maksimalus pertraukų laikas.

117651_notes-macbook-study-conference.jpg

Studentų atsiliepimai

Vietos

 • London

  London, Jungtinė Karalystė

Klausimai