Keystone logo
University Of South Carolina Upstate Online & Distance Education

University Of South Carolina Upstate Online & Distance Education

University Of South Carolina Upstate Online & Distance Education

Įvadas

„USC Upstate“ siūlo iš viso 15 internetinių ir hibridinių programų, leidžiančių mūsų studentams baigti USC aukštojo mokslo laipsnį taip, kad geriausiai atitiktų jų poreikius. Daugiau nei 10% USC Upstate studentų yra įsitraukę į visiškai internetines programas, ir beveik 33% mūsų studentų įstoja bent į vieną internetinį kursą kiekvieną semestrą.

TIKSLAS:

Remiantis „SR Education Group“, „USC Upstate“ internetinės programos buvo įvertintos geriausiu internetiniu koledžu Pietų Karolinoje, atsižvelgiant į žemą mokslą ir aukščiausius vidutinius metinius absolventų atlyginimus valstybėje (72 700 USD).

Nuotolinio mokymo „USC Upstate“ tikslas yra siūlyti esamas programas ir kursus, naudojant internetinius ir nuotolinio pristatymo metodus. Ja siekiama suteikti aukštos kokybės studentų patirties praplečiant programų teikimo laiką ir vietas bei pritaikant technologines naujoves. Bendradarbiaudama su kitomis švietimo įstaigomis, įmonėmis, pramonės įmonėmis ir bendruomenės bei viešosiomis agentūromis, „USC Upstate“ sukurs mokymosi galimybes, kai jų reikia. Institucija veiks operatyviai, efektyviai teikdama šias svarbiausias paslaugas.

Tikslai

Išlaikyti aukštą esamų akademinių programų, teikiamų nuotoliniu būdu, kokybę, kaip apibrėžė tinkamos akreditavimo agentūros

Laikytis SREB nuotolinio mokymo gerosios praktikos principų

Užtikrinti, kad naudojama technologija atitiktų programų pobūdį ir tikslus

Vietos

  • Spartanburg

    University Way,800, 29303, Spartanburg

    Klausimai