Keystone logo
University Of South Carolina- Salkehatchie

University Of South Carolina- Salkehatchie

University Of South Carolina- Salkehatchie

Įvadas

Pietų Karolinos universitetas „Salkehatchie“ yra įsikūręs žemoje Pietų Karolinos žemėje, su miesteliais Walterboro ir Allendale. Augant mūsų miesteliui, didėjo ir mūsų švietimo, kultūros ir ekonomikos poveikis bendruomenei. Džiaugiamės galėdami ir toliau vaidinti svarbų vaidmenį vietos piliečių gyvenime, įžengdami į penktąjį tarnybos dešimtmetį žemoje kaimo šalyje.

Pietų Karolinos universiteto Salkehatchie universitete mūsų studentai klesti ir turi įsimintiną patirtį kolegijoje. Kiekvienas studentas, turėdamas prieinamą mokestį už mokslą ir rinkliavas, daugybę pasirinkimų, žemą studentų ir dėstytojų santykį bei puikų dėstytoją, kuris padeda kiekvienam studentui išnaudoti visą savo potencialą, gali augti ir mokytis.

Mūsų studentai eina į priekį, nesvarbu, ar tai reiškia mokymąsi ketverių metų mokykloje, prasmingo darbo paiešką jiems patinkančioje srityje, ar tiesiog žinių apie kitą jų žingsnį. Kiekvienas Pietų Karolinos universiteto Salkehatchie studentas yra individualus asmuo ir mūsų tikslas yra padėti jiems pasisekti.

Vietos

  • James Brandt Boulevard,465, 29810, Allendale

Klausimai