Keystone logo
© ©University of Portsmouth
University of Portsmouth Online

University of Portsmouth Online

University of Portsmouth Online

Įvadas

172495_172345_button_read-more-about-portsmouth-online-on-their-website.png

Kodėl mums prisijungti?

Portsmutas yra vartų miestas, atviras pasauliui. Mūsų universitetas yra tas pats. Mūsų neakivaizdiniai internetiniai kursai reiškia, kad galite mokytis iš bet kurios pasaulio vietos, kai jums tai tinka. Pas mus jūs įgysite žinių ir įgūdžių, kad padidintumėte savo karjeros perspektyvas ir pakeltumėte pasaulinį tinklą. Prisijunkite prie mūsų kitame jūsų švietimo kelionės žingsnyje. Pažiūrėkite, kaip mes galime padėti nuvežti jus ten, kur norite.

# 21
universitetas JK

(Globėjo universiteto vadovas, 2020 m.)

5
įsidarbinimo žvaigždės

(QS pasaulio universitetų reitingai)

3
pradžios datos per metus

Vasaris, gegužė ir rugsėjis

Mūsų studentai yra iš viso pasaulio. Mes priėmėme studentus iš beveik 150 šalių ir skaičiuojame. Mums taip pat būtų malonu pasveikinti jus!

Portsmuto universiteto neakivaizdiniai internetiniai kursai sukurti taip, kad tiktų prie jūsų. Jums nereikės persikelti namo ar gauti vizos, kad galėtumėte mokytis pas mus. Savo kursą galite pasiekti iš bet kurios pasaulio vietos naudodamiesi „Moodle“ - mūsų lengvai naudojama skaitmenine mokymosi aplinka (DLE). Tai įmanoma, nes visi mūsų moduliai, mokymosi veikla ir vertinimai pateikiami internetu.

Visi mūsų kurso moduliai yra suskirstyti į valdomus savaitinius skyrius, kad kursai atitiktų jūsų gyvenimo būdą ir įsipareigojimus.

Baigęs Portsmuto universitetą internetiniu kursu, jūsų laipsnio pažymėjimas turės tokį patį akademinį svorį kaip ir universiteto mieste.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Portsmouth

    Winston Churchill Avenue, PO1 2UP, Portsmouth

Klausimai