Keystone logo
University of Montana Online

University of Montana Online

University of Montana Online

Įvadas

Galvok kritiškai. Gyvenk etiškai. Naršykite kūrybiškai. Efektyviai bendrauti. Tai yra idealai, kurių siekia mūsų studentai, dėstytojai, tyrėjai ir darbuotojai. Mes nustatėme aukštą akademinių studijų, kūrybinių pasiekimų ir mokslinių tyrimų kartelę savo internetinėse ir miestelio programose. Tai naudinga ne tik mūsų studentams, bet ir jų bendruomenėms bei pasauliui.

Montanos universitete mes keičiame gyvenimą teikdami aukštos kokybės ir prieinamą išsilavinimą - nesvarbu, ar studentai mokosi internete, ar miestelyje. Mes žinomi dėl to, kad išskirtinėje vietoje kaupėme pasaulinio lygio tyrimus ir kūrybines stipendijas. Per savo studijų programas padedame formuoti pasaulio piliečius, kurie yra kūrybingi ir judrūs besimokantieji.

Būdamas absolventas, jūs galite išplėsti žinių ribas, dalindamiesi savo patirtimi kurdami ir palaikydami įvairias bendruomenes.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Missoula

    Campus Drive,32, 59812, Missoula

    Klausimai