Keystone logo
University of Massachusetts Amherst Internetinis profesionalaus vertimo raštu ir žodžiu sertifikatas
University of Massachusetts Amherst

Internetinis profesionalaus vertimo raštu ir žodžiu sertifikatas

Amherst, Jungtinės Amerikos Valstijos

Request duration

Anglų kalba

Ištęstinės

Request application deadline

Sep 2024

USD 9 000

Nuotolinis mokymasis

Įvadas

Internetinis profesionalaus vertimo raštu ir žodžiu sertifikatas skirtas studentams, gerai mokantiems anglų kalbą ir bent vieną šnekamąją kalbą, išskyrus anglų kalbą (LOTE), kurie domisi kalbų tarpininkavimo įgūdžių ugdymu, kad atitiktų vis labiau globalėjančio pasaulio poreikius.

Tinkamas mokymo paslaugų teikėjas (ETPL)

Nacionalinės valstybės įgaliojimų abipusiškumo susitarimų tarybos logotipas.Logotipe parašyta, kad UMass Amherst yra patvirtinta institucija. Jei esate dvikalbis, atitinkate mūsų kalbos mokėjimo reikalavimus ir norėtumėte vėl dirbti vertėju bei vertėju, mūsų internetinis profesionalaus vertimo raštu ir žodžiu sertifikatas dabar yra tinkamų mokymų sąraše. Masačusetso valstijos teikėjai (ETPL).Remiantis individualiu įvertinimu ir turimomis lėšomis, ITA (individuali mokymo sąskaita) gali būti suteikta reikalavimus atitinkantiems suaugusiems, išnirusiems darbuotojams ir 18–24 metų nemokančiam jaunimui.

fakultetas

Mūsų išmanantys fakulteto nariai, dirbantys vertėjai raštu ir žodžiu, turintys tvirtą akademinį išsilavinimą šioje srityje, nukreips studentus į vertimo raštu ir žodžiu verslo pasaulį.

Priėmimai

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Klausimai