Keystone logo
University of Massachusetts Amherst

University of Massachusetts Amherst

University of Massachusetts Amherst

Įvadas

„UMass Amherst“ kviečiame prisijungti prie mūsų įvairios, įtraukiančios svajotojų, novatorių, kūrėjų ir darytojų bendruomenės. Sužinokite, kaip galite ištirti savo pomėgius ir įgyti įgūdžių, kad padarytumėte savo ženklą pasaulyje, turėdami UMass išsilavinimą.

Tai tavo akimirka.

Tai jūsų galimybė.

Tai yra UMass.

UMass Iš pirmo žvilgsnio

Per pastarąjį dešimtmetį Masačusetso universitetas toliau sparčiai augo tiek reputacijos, tiek kompetencijos srityje. Nuo 2010 m. „UMass Amherst“ JAV naujienų ir pasaulio ataskaitos geriausių kolegijų vadove užėmė 26 vietą, todėl ji yra viena iš labiausiai patobulintų institucijų tarp aukščiausio lygio viešųjų universitetų Amerikoje. UMass Amherst, įsikūręs Amherste, Masačusetso valstijoje, yra beveik 1450 akrų plote vaizdingame Vakarų Masačusetso Pionierių slėnyje, 90 mylių nuo Bostono ir 175 mylių nuo Niujorko. Universitetas suteikia turtingą kultūrinę aplinką kaimo aplinkoje, netoli pagrindinių miesto centrų. University of Massachusetts Amherst yra akredituotas Naujosios Anglijos aukštojo mokslo komisijos.

Augantis iš gilių šaknų

Nuo tada, kai 1863 m. įkūrėme žemę teikiantį universitetą, žinomą kaip Masačusetso žemės ūkio koledžas, University of Massachusetts Amherst buvo tvirtai įsipareigojęs socialiniams pokyčiams ir geresnio pasaulio kūrimui. Buvome pasišventę šviesti visuomenę, kurti naujas žinias ir pritaikyti atradimus visuomenės gerinimui – šios misijos siekiame ir šiandien. Daugiau nei 150 metų buvome kai kurių didžiausių mūsų visuomenės pokyčių priešakyje – nuo moterų teisių rėmimo ir mūsų ryšių su ankstyvuoju panaikinimo judėjimu iki socialinių neramumų, kilusių mūsų miestelyje ir visoje šalyje. 20 amžiaus.

Šiandien mes išdidžiai esame tarp 200 geriausių programų visame pasaulyje 29 akademinėse disciplinose ir toliau renkame pasaulinį pripažinimą už kompetenciją mokslinių tyrimų, stipendijų ir verslumo srityse. Aktyvizmas ir propagavimas UMass miestelyje gyvi ir klesti. Mes ir toliau švenčiame gilias socialinių pokyčių šaknis, siekdami užtikrinti įvairovę, teisingumą ir visų studentų įtrauktį. Nuo mūsų požiūrio į akademikus iki studentų organizacijų, klestinčių mūsų miestelyje, UMass studentų, dėstytojų ir darbuotojų bendruomenė ir toliau keičia pasaulį kiekviename žingsnyje.

Mes esame revoliuciniai

University of Massachusetts Amherst mūsų gyslomis teka revoliucinė dvasia. Mes siekiame atsakyti į naujus klausimus, mesti iššūkį senoms konvencijoms ir sukurti pasaulį, kuriame kiekvienas, nesvarbu, kokia yra jo kilmė, turėtų laisvę būti savimi. Mes įgaliname vieni kitus daryti geriau, siekti toliau ir pasiekti daugiau, siekdami tobulumo. Kalbant apie iššūkį, matome galimybes, o ne problemas. Kai atrodo, kad kažkas neįmanoma, dirbame daugiau, gilinamės ir kuriame naujoves, kurios gali pakeisti pasaulį.

Nes UMass Amherst esame revoliuciniai.

Breaking New Ground

Per visą savo istoriją UMass Amherst demonstravo tvirtą institucinį įsipareigojimą plėsti savo mokslinių tyrimų ir stipendijų poveikį naujomis kryptimis, su naujais partneriais ir kūrybiškai bendradarbiaujant.

Tiesą sakant, UMass mokslininkai iš įvairių laipsnių ir disciplinų bendradarbiauja su pramone, kad pateiktų savo tyrimų vaisius į rinką. Pradedant nuo Inovacijų iššūkio – keturių dalių, įvairių universitetų studentų ir jaunųjų absolventų verslumo konkurso – iki įvairių sričių bendradarbių rizikos fondų palengvinimo – UMass skatina verslumo dvasią, kuri pripildo mūsų bendruomenę novatorių.

Mūsų įsipareigojimas jums

University of Massachusetts Amherst turi ilgalaikį įsipareigojimą socialinei pažangai, giliai vertina įvairias perspektyvas ir siekia visa apimančios kompetencijos.

UMass Amherst, kaip viešoji žemės dotacijų institucija, turi istorinę ir dabartinę pareigą suteikti prieigą ir galimybes visiems žmonėms. Mes puoselėjame abipusės pagarbos bendruomenę, užtikrindami saugų, progresyvų ir suprantantį miestelį kiekvienam.

Pasaulinio lygio išsilavinimas. Betkada betkur.

UMass Amherst yra tikras universitetas be sienų (UWW). Siekdama naujų požiūrių ir naikindama tradicines švietimo kliūtis, UWW siūlo besimokantiesiems platų aukščiausios kokybės švietimo programų asortimentą – nuo studijų baigimo iki studijų programų iki profesinio tobulėjimo – naujoviškais ir lanksčiais formatais. Mes vadovaujame visiškai integruoti akis į akį ir virtualią mokymosi patirtį UMass Amherst, suteikdami revoliucinę prieigą visiems besimokantiems.

Priėmimai

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Amherst

    Amherst, Jungtinės Amerikos Valstijos

    Klausimai