Keystone logo
© Eva Dang
University of London - LSE

University of London - LSE

University of London - LSE

Įvadas

139710_button2.png

Atraskite internetinę mokymosi patirtį, kuri suteikia jums pirmenybę, nesvarbu, kur gyvenate. Ekonomikos, vadybos, finansų ir socialinių mokslų internetinės bakalauro programos yra dviejų visame pasaulyje pripažintų universitetų: Londono universiteto ir Londono ekonomikos ir politikos mokslų mokyklos (LSE) bendradarbiavimas.

Internetinės bakalauro programos

Sukurta jums, režisierius LSE

Kiekviena programa, kurios dėstoma tik internetu, integruoja akademinę teoriją ir praktines žinias. Nesvarbu, ar jus domina tolesnis mokymasis, ar karjera, sužinosite, kaip pakeisti sritis, kurios skatina pasaulį į priekį.

 • Internetinis bakalauro verslo ir vadybos darbas: ugdykite savo problemų sprendimo gebėjimus ir sužinokite, kaip kritiškai, strategiškai žvelgti į sudėtingus, besivystančius tarptautinio verslo ir valdymo klausimus.
 • Internetinis bakalauro laipsnis Ekonomika ir vadyba: Taikykite ekonomikos principus, sistemas ir metodikas valdymo praktikoje ir ugdykite gyvybiškai svarbius analitinius, kiekybinius ir bendravimo įgūdžius.
 • Internetinė bakalauro ekonomika: tobulinkite savo kiekybinius ir loginius argumentavimo įgūdžius ir supraskite įvairias ekonomines jėgas, skatinančias žmonių elgesį, pasaulio ekonomiką ir išteklių paskirstymą.
 • Internetinis bakalauro duomenų mokslas ir verslo analizė: naudokitės duomenimis, kad analizuotumėte ir spręstumėte realaus pasaulio problemas, ir supraskite pagrindinius techninius dalykus, tokius kaip statistika, matematika ir informatika.

Internetinis mokymasis žmogišku prisilietimu

Dalinkitės žiniomis, ugdykite įgūdžius ir palaikykite ryšį iš bet kurios pasaulio vietos.

Dalyvaukite tiesioginiuose „Zoom“ užsiėmimuose su įtraukiančiais mokymosi pagalbininkais ir kolegomis.

Pasiekite internetinį miestelį iš bet kurios vietos naudodamiesi mobiliaisiais, planšetiniais ar staliniais įrenginiais.

Gaukite asmeninį palaikymą kiekviename etape - nuo priėmimo iki baigimo.

Akademinė kompetencija, neprilygstama prieiga

1836 m. Įkurtas Londono universitetas buvo pirmasis universitetas, priimantis studentus, neatsižvelgiant į jų lytį, rasę ar religiją; pirmasis priima moteris į studijų programas; ir pirmasis suteikė studentams galimybę mokytis bet kur, suteikdamas galimybę gauti aukštąjį mokslą visame pasaulyje. Šiandien Londono universitete gyvena daugiau nei 50 000 nuotolinių studijų besimokančiųjų, studijuojančių daugiau nei 200 kvalifikacijų daugiau nei 190 šalių.

LSE yra pasaulyje pirmaujantis socialinių mokslų universitetas, besimokantis tarpdiscipliniškai. LSE studentai ugdo holistinį „daiktų priežasčių“ supratimą, meta iššūkį įprastiems mąstymo būdams ir sprendžia sudėtingiausias visuomenės problemas. LSE absolventai ir akademikai prisideda prie įvairių sričių ir sektorių - nuo akademinės bendruomenės iki politikos. Šiai pasaulinei bendruomenei priklauso 37 buvę ar esami ministrai pirmininkai, prezidentai ir premjerai; 18 Nobelio premijos laureatų; ir septyni Pulitzerio premijos laureatai.

Vietos

 • Holborn

  Houghton Street, WC2A 2AE, Holborn

  • London

   London, Jungtinė Karalystė

   Klausimai