Keystone logo
University of London

University of London

University of London

Įvadas

Mes esame vienas didžiausių, pačių įvairiausių JK universitetų, turinčių daugiau nei 120 000 studentų Londone, ir dar 50 000 studijuojančių 180 šalių, norėdami gauti University of London laipsnį.

University of London , datuojamas 1836 m., Yra trečiasis seniausias Anglijos universitetas. Tai yra 17 narių narių ir devynių tyrimų institutų, kurie aptarnauja 120 000 studentų Londone, federacija, taip pat pasaulinė operacija, aptarnaujanti daugiau kaip 51 000 studentų iš 180 šalių ir 1,3 milijono besimokančiųjų, įtrauktų į jos MOOC per internetinę „Coursera“ platformą. Tai daro University of London „didžiausia pasaulyje klasė“.

Taigi, nesvarbu, kuriame pasaulio krašte esate, University of London galite įgyti tarptautiniu mastu pripažintą laipsnį arba mieste, arba per lankstų ir nuotolinį mokymąsi. Universitetas siūlo daugiau nei 100 laipsnių, diplomus, pažymėjimus ir trumpus modulius visame pasaulyje tiek bakalauro, tiek magistro lygmeniu ir gali patenkinti visus jūsų mokymosi reikalavimus. rawpixel.com / „Pexels“

Liaudies universitetas

University of London buvo įsteigtas Karališkojoje chartijoje 1836 m. Visuomenės labui ir yra pripažintas visame pasaulyje. Per ilgą mūsų istoriją universitetas pasiūlė galimybę naudotis plačiomis akademinių galimybių įvairove. Universitetas, kaip pasaulinis aukštojo mokslo lyderis, pradėjo pokyčius šiame sektoriuje. Mes buvome pirmasis universitetas, priėmęs studentus nepriklausomai nuo jų lyties, rasės ar religijos, pirmieji, kurie priėmė moteris į laipsnio programas, ir 1865 m., Pirmasis suteikėme studentams galimybę studijuoti visur, kur jie bebūtų, suteikdami galimybę gauti aukštąjį išsilavinimą visame pasaulyje. gaublys. Per beveik 200 metų pagerinome milijonų žmonių gyvenimus visame pasaulyje naudodamiesi unikaliu požiūriu į švietimą, paskatindami Charlesą Dickensą pavadinti mus „Liaudies universitetu“.

Pasaulio klasė; Visame pasaulyje

Nesvarbu, ar norite prisijungti prie mūsų ryškios akademinės bendruomenės Londono ar Paryžiaus širdyje, studijuoti savarankiškai ar remdami Pripažintą mokymo centrą, tapsite University of London studentu ir prisijungsite prie pasaulinės klasės.

Studijos University of London

Mes esame 17 nepriklausomų institucijų, turinčių išskirtinę pasaulinę reputaciją, federacija, pradedant didesniais universitetais, tokiais kaip UCL ar King's College London, baigiant mažesnėmis specializuotomis institucijomis, tokiomis kaip Karališkoji muzikos akademija ar Courtauld meno institutas.

Taip pat yra tyrimų institutai, sujungti per Aukštesniųjų studijų mokyklą, siūlantys magistrantūros studijas ir mokslinius tyrimus, taip pat University of London institutas Paryžiuje ir mūsų lanksčios bei nuotolinio mokymo programos.

Narių institucijų studentai taip pat University of London studentai, suteikdami jiems galimybę naudotis mūsų plačiu paslaugų spektru Londono centre. Akademinė jūsų kvalifikacijos kokybė yra pati aukščiausia, nesvarbu, kur studijuojate.

Studentų paslaugos

Mes teikiame ne tik pasaulinio lygio išsilavinimą, bet ir siūlome daugybę kitų paslaugų, įskaitant karjeros patarimus ir galimybę patekti į Studentų centrą bei prestižinę Senato rūmų biblioteką. Universitetas taip pat valdo aukštos kokybės studentų apgyvendinimą Londono centre, kur studentai gali maišyti su kitais iš įvairių institucijų narių.

Vietos

  • Malet Street, , London

Klausimai