Keystone logo
University of Leicester Konfliktų ir smurto politika MA, PGDip, PGCert, nuotoliniu būdu
University of Leicester

Konfliktų ir smurto politika MA, PGDip, PGCert, nuotoliniu būdu

Online United Kingdom

1 Years

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 8 250 *

Nuotolinis mokymasis

* tai yra visas kurso mokestis; mokėsite šį mokestį, kad ir kurioje pasaulio vietoje gyventumėte

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Kaip politika diktuoja karą ir taiką? Kaip konfliktas suformavo politiką? Ką galime padaryti dėl humanitarinės intervencijos? Šis nuotolinio mokymosi laipsnis yra ne tik kritinių klausimų uždavimas – tai kritinė pažanga.

Šis laipsnis suteiks jums įgūdžių ir išteklių, reikalingų norint užduoti kritinius klausimus apie konfliktų ir smurto politiką šiuolaikiniame pasaulyje. Derindami teorinius ir empirinius požiūrius, tyrinėsite konfliktų ir smurto politiką, svetaines, logiką, technologijas ir etiką.

Baigsite du pagrindinius modulius ir pasirinksite du pasirinkimo modulius, kurie kartu su pasirinktu disertacijos dalyku leis sutelkti dėmesį į pageidaujamas specialybes. Turėsite galimybę atlikti išplėstinį tyrimą temomis, kurios apima:

 • karo ir taikos politika
 • branduolinių ginklų ir ginklų kontrolės politika
 • humanitarinė intervencija
 • politinis konflikto palikimas
 • besikeičiantis karo pobūdis
 • smurto prigimtis ir teorinė samprata

Šis kursas tinka, jei turite tarptautinių santykių, politikos, politikos teorijos, karo studijų, terorizmo studijų, istorijos, žmogaus teisių, žurnalistikos, filosofijos ar teisės akademinį išsilavinimą (bet tuo neapsiribojant). Kursas bus naudingas, jei siekiate profesinio tobulėjimo ir geresnio įsidarbinimo atitinkamuose sektoriuose, tokiuose kaip nevyriausybinės organizacijos, kariuomenė, žiniasklaida, privatus saugumas, JT ar kitos tarptautinės organizacijos.

Nuotolinis mokymasis suteikia jums galimybę lanksčiai pritaikyti studijas pagal kitus įsipareigojimus ir įgyti kvalifikaciją dar dirbant.

Koks skirtumas?

 • MA baigsite du pagrindinius modulius, du pasirinkimo modulius ir disertaciją.
 • PGDip užpildysite du pagrindinius modulius ir du papildomus modulius.
 • PGCert užpildysite du pagrindinius modulius.

PGDip ir PGCert negalimi kaip dieniniai kursai.

Kodėl Lesteris?

 • Mūsų darbuotojai atlieka pagrindinį vaidmenį pažangiausiuose pasauliniuose mokslinių tyrimų tinkluose, aktyviai konsultuoja ir bendradarbiauja su pasaulinės politikos bendruomenėmis, pilietine visuomene, žiniasklaida ir visuomene.
 • Taip pat gavome „Jean Monnet“ stipendiją iš Europos Komisijos Mokymosi visą gyvenimą programos, kad galėtume plėtoti mokymą šioje srityje ir vykdyti papildomą veiklą magistrantūros ir mokslinių tyrimų studentams.
 • Turėsite galimybę dalytis idėjomis ir diskutuoti su įvairia ir įdomia studentų grupe, kurių daugelis dirba su saugumu ir konfliktais susijusiuose sektoriuose.

Nuotolinio mokymosi

Šis kursas dėstomas tik internetu per mūsų virtualią mokymosi aplinką „Blackboard“, todėl norint dalyvauti, būtina turėti patikimą ir nuolatinę prieigą prie interneto (geriausia plačiajuosčiu ryšiu).

Kaip nuotolinio mokymosi studentas turėsite prieigą prie universiteto bibliotekos elektroninės paslaugos – Lesterio skaitmeninės bibliotekos, kurioje yra daug elektroninių žurnalų ir elektroninių knygų. Taip pat galite pasinaudoti Universiteto karjeros plėtros tarnyba bei daugybe kitų pagalbos paslaugų.

Jei gyvenate netoli Lesterio, galite, žinoma, apsilankyti bibliotekoje asmeniškai. JK gyvenantiems studentams, norintiems naudotis kitomis bibliotekomis, galime išduoti kortelę, kuri leidžia tai padaryti. Tai nacionalinė programa, leidžianti nuotolinio mokymosi studentams pasiskolinti medžiagą iš trijų kitų dalyvaujančių bibliotekų.

Per savo modulius jums vadovaus gerai apmokytas ir patyręs dėstytojas, kuris bus pasiekiamas internetu per visas studijas. Turėsite prieigą prie bibliotekos specialios paslaugos nuotolinių studijų studentams, interneto ir duomenų bazių paslaugų, taip pat virtualios mokymosi pagalbos aplinkos Blackboard.

Mokymas ir vertinimas

Kas savaitę gausite skaitymo sąrašą su klausimais ar pratimais, kurie paskatins susimąstyti ir padės kritiškai įsitraukti į tos savaitės literatūrą. Kiekvieną savaitę esate kviečiami prisijungti prie mūsų internetinių forumų ir aptarti savo skaitymą, užduoti klausimus, dalytis idėjomis ir diskutuoti argumentais.

Be kassavaitinio skaitymo ir diskusijų, tikimasi, kad baigsite internetinius modulius, skirtus sukurti palankią internetinę studentų bendruomenę ir lavinti pagrindinius mokslinius įgūdžius. E. veikla yra neįskaitomų ir kreditinių vertinimų derinys, skirtas papildyti ir paremti jūsų konkretaus modulio mokymosi tikslus. Kiekvieno modulio kreditų įvertinimai apima atspindintį teiginį ir modulio pabaigos esė.

Jūsų moduliai yra pakankamai struktūrizuoti, kad tęstų studijas ir išliktų lankstūs, kad atitiktų unikalius nuotoliniu būdu besimokančiųjų poreikius, kurių daugelis, kaip žinome, derina studijas su sudėtingais darbais.

Jus padės speciali dėstytojų ir pagalbinio personalo komanda, pasiekiama per Blackboard ir el. paštu. Administracinė pagalba teikiama telefonu, o su asmeniniu mokytoju galite susisiekti telefonu arba Skype. Būsite raginami susisiekti su kitais studentais ir pasidalinti nuomone, idėjomis ir problemomis bei sukurti virtualią studentų bendruomenę.

Norėdami gauti MA, turite baigti disertaciją.

Studijų programa

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • Taikos studijų filosofijos daktaras (doktorantas)
  • London, Jungtinė Karalystė
  • Bologna, Italija
 • Pabėgėlių apsaugos ir priverstinės migracijos studijų magistras
  • London, Jungtinė Karalystė
 • Negotiation, Mediation, & Conflict Resolution Certificate
  • Gainesville, Jungtinės Amerikos Valstijos