Keystone logo
University of Hull Online

University of Hull Online

University of Hull Online

Įvadas

Ieškote įkvėpimo ir iššūkio sėkmingai studijuoti? University of Hull Online yra puikus pasirinkimas. Jūs gausite mokymo meistriškumą ir karjeros gerinimo galimybes, kuriomis esame žinomi. Be to, lankstumas studijuojant internetu.

Naudodami University of Hull Online gausite ekspertų mokymo, galimybių ir įkvėpimo, kurių jums reikia, kad pasisektų.

Studijas pritaikykite darbui ir kitiems įsipareigojimams, nes įgysite perkeliamų įgūdžių ir žinių, kurias vertina darbdaviai.

Kodėl prisijungti prie mūsų?

Apdovanotas sidabru už mūsų mokymo meistriškumą 2018 m.*
* Apdovanotas Sidabro apdovanojimu pagal mokymo tobulumo sistemą, kuri pripažįsta JK universitetų ir kolegijų mokymo ir mokymosi meistriškumą

Times Higher Education “ įtraukė į 50 geriausių JK institucijų už mokslinių tyrimų galią

95,9 % studentų dirba arba toliau studijuoja šešis mėnesius po studijų baigimo**
** JK nuolatinės gyvenamosios vietos pirmą laipsnį paliekantys asmenys; Aukštojo mokslo statistikos agentūros 2018 m. paskelbtas 2016–2017 mokslo metų studijas „Aukštąjį mokslą palikusių žmonių kelionės tikslai“.

Ženkite kitą žingsnį savo karjeroje

Ieškote įkvėpimo ir iššūkio sėkmingai studijuoti? University of Hull Online yra puikus pasirinkimas. Jūs gausite mokymo meistriškumą ir karjeros gerinimo galimybes, kuriomis esame žinomi. Be to, lankstumas studijuojant internetu.

Štai keletas priežasčių, kodėl verta prisijungti prie mūsų.

 • Pradėkite savo karjeros kelią . Visi mūsų kursai buvo sukurti atsižvelgiant į įsidarbinimo galimybes. Studijų metu įgyjate svarbių ir perkeliamų įgūdžių, kuriuos vertina darbdaviai.
 • Padarykite savo CV išskirtinį . Mes palaikome glaudžius ryšius su pramonės, vyriausybės ir kitais partneriais. Tai suteikia jums galimybę susipažinti su realaus pasaulio žiniomis, kad pagerintumėte savo CV.
 • Būkite gerai prisijungę . Mūsų internetiniai kursai sujungia jus su pasauline bendraminčių studentų bendruomene. Studijuodami galite pasidalinti vertingomis žiniomis ir perspektyvomis su bendraamžiais.
 • Susirask draugų visam gyvenimui . Santykiai, kuriuos užmezgate studijuodami pas mus, nesibaigia baigus kursą. Su mumis jūs gaunate visą gyvenimą trunkantį profesinį orientavimą. Ir prieiga prie mūsų 85 000 pasaulio absolventų tinklo.
 • Prisijunkite prie mūsų pasiekimų, lyderių, influencerių ir ekspertų sąrašo . Mūsų absolventai yra Tomas Watsonas, Darbo partijos lyderio pavaduotojas; Jeremy Darroch, Sky UK generalinis direktorius; ir Anglijos ir Velso apeliacinio teismo teisėja Dame Eleanor King.
 • Padėkite pakeisti pasaulį . Hull universitete esame įsipareigoję suteikti jums ekspertų mokymą ir paramą, reikalingą kuriant geresnį pasaulį. Štai kodėl mūsų šūkis yra „Lampadas Ferens“ , išverstas kaip „Mokymosi šviesos nešimas“. Ateik ir prisijunk prie mūsų!

Lankstus mokymasis internetu

University of Hull Online mūsų dėstytojai ekspertai paskatins jus siekti savo tikslų.

Nereikia daryti pertraukos nuo darbo ar asmeninių įsipareigojimų, kol studijuojate neakivaizdinius internetinius kursus.

Priežastys mokytis internetu pas mus

 • Studijuokite savo sąlygomis . Staliniame kompiuteryje ar planšetiniame kompiuteryje galite lengvai pasiekti visą kurso medžiagą be jokių papildomų mokesčių.
 • Išsaugokite savo darbo ir gyvenimo pusiausvyrą . Naudodami valdomas savaitės temas galite planuoti studijas pagal savo darbą ir asmeninius įsipareigojimus.
 • Būkite pasaulinės bendruomenės dalimi . Dalinkitės žiniomis ir perspektyvomis su bendraamžiais visame pasaulyje ir kurkite pasaulinius profesionalius tinklus.
 • Skirta parama . Turite prieigą prie specialaus studentų patarėjo, kuris padės jums studijuoti, kai to prireiks.

Kaip tai veikia

 • Užsiimk, kol moki . Jūsų studijos apima interaktyvų internetinių diskusijų lentų, užsakomųjų paskaitų ir tiesioginių internetinių seminarų derinį.
 • Gaukite pagalbos iš savo dėstytojų, kai jums jos reikia . Naudodami mūsų internetinę mokymosi platformą galite lengvai pasiekti savo mokytojo palaikymą ir atsiliepimus.
 • Pateikite savo užduotis internetu . Nereikia jaudintis dėl kelionės išlaidų, vizų ar laisvo darbo laiko. Visos užduotys pateikiamos ir vertinamos internetu.
 • Pradėkite nuo pagrindinių techninės ir programinės įrangos reikalavimų . Mes paverčiame jūsų mokymosi internetu patirtį kiek įmanoma be rūpesčių.
 • Mokėkite eidami arba mokėkite iš anksto . Siūlome lanksčias mokėjimo galimybes, kad galėtumėte valdyti savo finansus.

Registruokitės į virtualų atvirų durų vakarą

Balandžio 05 d. 6.30 – 19.00 BST

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

 • Hull, Jungtinė Karalystė

Klausimai