Keystone logo
University of Hamburg - School of Integrated Earth and Climate System Sciences (SICSS)

University of Hamburg - School of Integrated Earth and Climate System Sciences (SICSS)

University of Hamburg - School of Integrated Earth and Climate System Sciences (SICSS)

Įvadas

Integruotų klimato ir žemės sistemos mokslų mokykla

SICSS buvo įkurta 2008 m. Kaip kompetencijų grupės „Integruotos klimato sistemos analizės ir prognozavimo (CliSAP)“ aukštoji mokykla, veikianti 2007–2018 m. Pirmieji mūsų doktorantai pradėjo savo projektus kaip SICSS nariai 2008 m., O pirmieji mūsų magistrantūros studentai įstojo į 2009 m. Spalio mėn. Nuo tada SICSS augo labai greitai!

Šiandien mes nuolat priimame apie 75 doktorantus ir apie 45 magistrantūros studentus. Nuo 2019 m. Vasaros SICSS rūpinasi visais ankstyvaisiais karjeros etapais. Be magistrantūros ir doktorantūros programų, mes taip pat esame atsakingi už post-doc programą ir visas lyčių problemas, susijusias su ankstyva karjera.

Tarpdisciplininis švietimas ir tyrimai SICSS

SICSS reiškia tarpdisciplininį ir į tyrimus orientuotą švietimą Žemės ir klimato sistemos mokslo srityse. SICSS jungia skirtingo mokslinio išsilavinimo ir patirties turinčius studentus ir kandidatus ir sudaro sąlygas integruotam, novatoriškam ugdymui. SICSS rengia jus dirbti kaip ekspertas įvairiose klimato kaitos srityse: kaip gamtos, socialinių ir ekonomikos mokslų sričių tyrinėtojas, kaip konsultantas ar ekspertas nacionalinėse ir tarptautinėse organizacijose. Aukštas drausminių ir tarpdalykinių tyrimų lygis, individuali parama ir priežiūra bei tarptautinė atmosfera SICSS yra įkvepiantis mūsų programos pagrindas.

UHH / SICSS / Gottschalk

Visos mūsų programos prasideda įvadiniu kursu, kuriame pateikiama ekspertų apžvalga apie klimato mokslų disciplinas. Tarpdisciplininės žinios, įgytos tezių kursuose, papildomos kursais apie specifinius mokslinių tyrimų įgūdžius, reikalingus karjerai Žemės ir klimato sistemos moksluose. Tai apima mokslinio rašymo, pristatymo ar vadovavimo įgūdžius. Kiti mokslinių tyrimų įgūdžių kursai yra skirti programavimui, kompiuterių kalboms, modeliavimo įrankiams ar vizualizacijai. Tyrimo įgūdžių kursai baigiami geros mokslinės praktikos ir tarpkultūrinio mokymo kursais.

UHH / SICSS

Vietos

  • School of Integrated Climate System Sciences Universität Hamburg Grindelberg 5 20144 Hamburg Germany, , Hamburg

Klausimai