Keystone logo
University of Glasgow Online

University of Glasgow Online

University of Glasgow Online

Įvadas

Glazgo universitete svajojame apie geresnį pasaulį ir esame įkvėpti padėti kitiems jį pakeisti. „The Guardian University Guide 2023“ užėmė 11-ą geriausią JK universitetą, o „QS World Rankings 2024“ – 76-ą vietą pasaulyje.

Mūsų internetinės antrosios pakopos studijų programos suteikia jums galimybę įgyvendinti savo ambicijas ir prisijungti prie mūsų pasaulį keičiančios bendruomenės. Prisijunkite prie institucijos, kurioje ambicingi žmonės siekia sėkmės. Išstudijuokite vieną iš mūsų internetinių programų ir pasiruoškite pasižymėti.

Studijavimas internetu reiškia, kad jums nereikia aukoti savo dabartinės karjeros, kad galėtumėte siekti naujos. Jūs galėtumėte pasiekti mūsų interaktyvius išteklius iš bet kur ir bet kuriuo metu; tai apima vaizdo įrašus, interaktyvias viktorinas ir diskusijas – išteklius, skirtus padėti jums mokytis ir siekti karjeros tikslų. Glazgo universitete galite tęsti savo ambicijas nepakenkdami dabartiniams įsipareigojimams.

Sužinoti daugiau


Internetinis magistrantūros mokymas

Mūsų internetinio švietimo magistrantūros studijos puikiai tinka mokytojams, iki doktorantūros ar baigimo baigusiems studentams ir švietimo specialistams, norintiems tęsti savo karjerą pagal esamus įsipareigojimus. Mūsų dėmesys moksliniams tyrimams ir aukšto lygio mokymui iš ekspertų fakulteto užtikrins, kad galėtumėte geriausiai pasinerti į švietimo sritį, naudodamiesi suaugusiųjų švietimo, vertinimo ir pedagogikos bei įtraukiojo ugdymo specialybėmis.

Internetinė magistrantūros rinkodara

Būsimiems rinkodaros specialistams, siekiantiems patobulinti savo rinkodaros įgūdžius versle, sėkmė priklauso nuo sugebėjimo panaudoti naujausius duomenimis pagrįstus, į paslaugas orientuotus ir skaitmeninius metodus. Glazgo universiteto internetinė magistrantūros studijų programa, kurią pristato mūsų trigubai akredituota Adam Smith verslo mokykla, suteikia galimybę taikyti naujausias technologijas rinkodaros pagrindams. Jame nagrinėjamos naujausios temos – nuo analitikos iki vartotojų patirties (UX) rinkodaros, prekės ženklo kūrimo, rinkodaros valdymo ir vartotojų elgsenos.

Glazge mes palaikome jus, kad pasiektumėte savo ambicijų, mokytumėtės internete ir pradėtumėte keisti pasaulį jau šiandien.


Prisijunkite prie mūsų ir palikite savo ženklą

Studentų atsiliepimai

Reitingai

  • „The Times“ ir „The Sunday Times Good University Guide 2024“ užėmė 1 vietą JK švietimo srityje
  • „The Complete University Guide 2024“ užėmė 8 vietą JK švietimo srityje
  • 50 geriausių pasaulio švietimo mokyklų pagal QS – 2023, 2022, 2021, 2020, 2019 m.

Vietos

  • Glasgow

    Glasgow, Jungtinė Karalystė

Klausimai