Keystone logo
University of Florida Online

University of Florida Online

University of Florida Online

Įvadas

Apie mus

Sveiki atvykę į Floridos sveikatos universitetą, išsamiausią Pietryčių akademinį sveikatos centrą ir dalį iš 10 populiariausių valstybinių mokslinių tyrimų universitetų.

„UF Health“ reiškia daugiau nei 26 500 darbuotojų įsipareigojimą pasiekti aukštesnį ir tolesnį kelią: mokslinius atradimus paverčia pacientų priežiūros pažanga ir juos įgyvendina, kad padėtų žmonėms vėl gyventi kuo geresnį gyvenimą.

Apie UF sveikatą

Mes esame unikalūs dėl savo įvairaus lygio sveikatos koledžų, centrų ir institutų bei mūsų ligoninių, dėstytojų praktikos ir pacientų priežiūros programų.

Akademiniai sveikatos centrai daro atradimų, kurie lemia pacientų priežiūros proveržius. Mūsų pacientai yra visų mūsų veiklos esmė, kai siekiame geriausių įmanomų klinikinių rezultatų, kokybės ir saugumo tarp akademinių sveikatos centrų visoje šalyje. Mes siūlome atjaučiančią priežiūrą, daugiausia dėmesio skiriant pasaulinio lygio rezultatams visiems, kad ir kokia paprasta ar sudėtinga būtų jų liga, ir siūlome viltį - ir rezultatus - tiems, kuriems kitur buvo pasakyta, kad jiems nebėra galimybių.

Mūsų misija yra skatinti sveikatą teikiant išskirtinę ir kokybišką pacientų priežiūrą; novatoriškas ir griežtas sveikatos profesijų ir biomedicinos mokslų švietimas; ir didelio poveikio tyrimai visuose pagrindinių, vertimo ir klinikinių tyrimų spektruose.

Kas mes esame

„UF Health“ apima odontologijos, medicinos, slaugos, farmacijos, visuomenės sveikatos ir sveikatos profesijų bei veterinarijos kolegijas; „UF Health Shands“ ligoninių šeima; UF sveikatos Džeksonvilio medicinos centras; UF „Health North“; ir akademinis miestelis Džeksonvilyje, kuriame įsikūrę UF medicinos koledžas - Džeksonvilis. Jame yra slaugos ir farmacijos kolegijų siūlomos studijų programos. Tai taip pat apima pirminės sveikatos priežiūros ir specialybės praktikas visoje Šiaurės centrinėje ir šiaurės rytų Floridoje, taip pat Pietryčių Džordžijoje.

UF ir UF Health pritraukia kvalifikuotų sveikatos priežiūros specialistų ir darbuotojų iš visos šalies. Dinamiška universiteto aplinka skatina verslą, karjerą ir bendruomenės augimą bei plėtrą. UF sveikatos ligoninių ir gydytojų praktikų tinklas kasmet valdo daugiau nei 3 milijonus stacionarinių ir ambulatorinių apsilankymų ir aptarnauja pacientus iš visų 67 Floridos apskričių, iš visos šalies ir iš daugiau nei 30 šalių.

Gainesvilyje įsikūrusioje „UF Health“ privačioje, ne pelno siekiančioje ligoninių sistemoje „UF Health Shands“ yra septynios ligoninės:

 • UF „Health Shands“ ligoninė
 • UF „Health Shands“ vėžio ligoninė
 • UF „Health Shands“ vaikų ligoninė
 • UF sveikatos širdies ir kraujagyslių ligoninė
 • UF sveikatos neuromedicinos ligoninė
 • UF „Health Shands“ reabilitacijos ligoninė
 • UF „Health Shands“ psichiatrijos ligoninė

Misija, vizija ir vertybės

Mūsų misija

 • Pacientų priežiūra
 • Tyrimai
 • Švietimas
 • Bendruomenės paslauga

Mūsų vizija

Kartu mes stengiamės sukurti nesustabdomą pagreitį siekdami pagerinti asmens ir bendruomenės sveikatą per atradimus, klinikinius ir vertimo mokslus bei technologijas, išskirtinį švietimą ir į pacientą orientuotą, novatorišką, aukštos kokybės sveikatos priežiūrą.

Tai yra mūsų vizija, kai mes išnaudojame jėgą kartu.

Mūsų vertybės

„UF Health“ pagrindinės institucinės vertybės yra susijusios su mūsų įsipareigojimu pacientams ir vaidmeniu tarnaujant mūsų bendruomenėms:

 • Atskaitomybė
 • Įvairovė
 • Kompetencija
 • Naujovės
 • Vientisumas
 • Komandinis darbas
 • Pasitikėjimas

Mūsų ryžtas skatina mus. Mes esame problemų sprendėjai, dirbdami kartu, kad vaistas judėtų į priekį. Mūsų tyrėjai prisideda prie neatidėliotinų ar būsimų proveržių, kurie tampa praktika, padedančia žmonėms vėl gyventi kokybišką gyvenimą. Mes siekiame maksimaliai padidinti valstybės ir federalinio finansavimo poveikį UF programoms, skatinančioms biomedicinos, klinikos ir populiacijos mokslą; bendradarbiauti siekiant tarpdisciplininių galimybių su partneriais visame UF; pritaikyti mokslo atradimus ir technologijas komerciniam naudojimui, siekiant pagerinti pacientų sveikatą.

Floridos universiteto sveikatos gydytojai, didelė UF medicinos koledžo daugialypė specialybė, siūlo prieigą daugiau nei 1000 paslaugų teikėjų iš daugiau nei 100 specializuotų sričių. Mes mokome absolventus, kurie puikiai dirba klinikinės priežiūros, gamtos mokslų, mokymo ir bendruomenės sveikatos srityse. Mes siekiame būti nacionaliniu profesinio medicinos mokymo modeliu ir didinti absolventų išsilavinimo svarbą.

Viskas, ką darome, siejasi su pacientų, jų šeimų ir bendruomenių sveikatos ir gerovės gerinimu.

Komandinis darbas

Svetingumas ir aptarnavimas prasideda nuo to, kaip mes palaikome ir elgiamės vieni su kitais. Mūsų santykiai su komandos draugais ir kitų skyrių darbuotojais rodo, kaip mes elgiamės su savo pacientais ir lankytojais. Mes negalėsime teikti išskirtinės pacientų priežiūros, jei nepalaikysime vienas kito kaip UF sveikatos kolegos. Sveikatos priežiūra gali būti labai stresinė aplinka. Bendradarbiavimas su kolegomis palaikančioje komandos aplinkoje yra labai svarbus mūsų gebėjimui teikti saugią, kokybišką priežiūrą ir dėmesingą paslaugą. Kiekvieną dieną mūsų individualūs veiksmai prisideda prie mūsų komandos moralės, pasirodymo ir pasiekimų.

Komunikacija

Bendravimas yra būdas keistis informacija ir užmegzti asmeninį ryšį, kuris suteikia puikią pacientų priežiūrą ir teigiamą patirtį visiems „UF Health“. Bendraudami galime būti geriausi problemų sprendėjai, dirbantys kartu, kad medicina judėtų į priekį.

Profesionalumas ir atsakingumas

Kaip „UF Health“ atstovai esame organizacijos, kuri reiškia geriausią vaistą, ambasadoriai. Mes aptarnaujame pacientus, atvykstančius į UF sveikatą iš visų Pietryčių, šalies ir daugelio šalių. Visa jų patirtis - mūsų teikiamos paslaugos ir svetingumas - turėtų atitikti aukštą medicininės priežiūros kokybę.

Mūsų pacientai ateina pas mus, nes jie tiki, kad mūsų gydytojai, slaugytojai ir klinikinės komandos teikia geriausią, dėmesingą ir atjaučiančią priežiūrą.

Per savo įgūdžius, žinias, gerus sprendimus ir mandagų elgesį kiekvienas iš mūsų atstovauja savo pasaulinės klasės organizacijai. Mūsų klientų požiūris į mus formuoja jų patirtį.

Reitingai

Svetingumas ir aptarnavimas

Mūsų pacientai yra viso to, ką darome UF Health, pagrindas. Mūsų pagrindinis prioritetas – suteikti aukščiausios kokybės sveikatos priežiūrą ir geriausią įmanomą patirtį kiekvienam pacientui, šeimos nariui ir lankytojui, įžengiančiam pro mūsų duris.

Svetingumas ir aptarnavimas yra dvasios būsena – požiūris, kuris atsispindi visuose mūsų veiksmuose visą dieną. Tai prasideda nuo to, kaip palaikome vieni kitus ir elgiamės kaip su kolegomis ir vidiniais klientais. Mūsų vidiniai santykiai sukuria pagrindą, kaip mes tarnaujame tiems, kurie mumis pasitiki savo rūpesčiu. Šį vidinį įsipareigojimą pabrėžia mūsų pripažinimas „Forbes“ geriausių Amerikos darbdavių sąraše. „UF Health“ Indeed.com užėmė 21 vietą 2017 m. JAV ligoninių ar sveikatos sistemų reitingas „Geriausios darbo vietos“. „Becker's Healthcare“ 2018 m. „UF Health“ įtraukė į 100 geriausių darbo vietų sveikatos priežiūros srityje. UF Health, įskaitant UF Health Shands ligoninę, buvo viena iš keturių Floridoje, patekusių į 25 geriausių.

Mūsų įsipareigojimas teikti aukščiausios kokybės ir saugesnę pacientų priežiūrą atsispindi mūsų klinikiniuose rezultatuose ir nacionaliniame pripažinime, kurį nuolat pelnome tarp 50 geriausių šalies suaugusiųjų ir vaikų ligoninių, teigiama US News & World Report. UF Health Shands ligoninė turi labiausiai vertinamas programas iš visų Floridos ligoninių. Svetingumas ir aptarnavimas yra mūsų pacientų patirties bruožai. Mūsų įsipareigoję darbuotojai dirba tikėdami, kad kiekviena sąveika galime daryti teigiamą poveikį, kad sukurtume aplinką, kurioje žmonės jaustųsi pripažinti, suprasti, saugūs ir vertinami.

Vietos

 • Gainesville

  University of Florida Gainesville, FL, 32611, Gainesville

Klausimai