Keystone logo
© University of Florida - College of Journalism and Communications
University of Florida - College of Journalism and Communications

University of Florida - College of Journalism and Communications

University of Florida - College of Journalism and Communications

Įvadas

Žurnalistikos ir komunikacijos koledžas laikomas vienu geriausių šalyje. Dėl savo programų, dėstytojų, studentų ir absolventų stiprybės per visą jos istoriją kolegija nuolat pripažįstama kaip viena geriausių žurnalistikos ir komunikacijos programų JAV.

Dekano Hubo Browno vadovaujama kolegija sukūrė savo meistriškumo reputaciją kurdama mokymo programas, kuriose koncepcinis ir teorinis mokymas derinamas su įgūdžių lavinimu, todėl studentai turi galimybę pritaikyti tai, ką mokosi profesinėje aplinkoje.

Profesinės ir praktinės galimybės yra pagrindinės studentų produktyvios mokymosi patirties sudedamosios dalys žurnalistikos ir komunikacijos srityse ir prisideda prie Kolegijos nacionalinių reitingų. Įžymūs kolegijos dėstytojai užtikrina akademinio išsilavinimo ir praktinės patirties, susijusios su jų specialybėmis, pusiausvyrą.

Kolegija siūlo reklamos, žurnalistikos, žiniasklaidos gamybos, vadybos, technologijų ir viešųjų ryšių bakalauro laipsnius ir studijuoja apie 2500 šių sričių bakalauro studentų. Ji siūlo magistro ir daktaro laipsnius masinės komunikacijos srityje ir studijuoja apie 700 absolventų. Kolegija taip pat siūlo daugybę internetinių magistro laipsnių, kuriuos dėsto žinomi dėstytojai ir profesionalai.

Kolegija puikiai teikia praktinę patirtį žurnalistikos ir telekomunikacijų studentams, dirbantiems kartu su profesionalais, Inovacijų naujienų centre ir mūsų septyniose žiniasklaidos priemonėse, įskaitant vietines PBS, NPR ir ESPN filialus. Reklamos ir viešųjų ryšių studentai patirties dirbdami su nacionaliniais ir regioniniais klientais įgyja per The Agency – mūsų strateginės komunikacijos agentūrą, kuriai vadovauja profesionalai ir kuriai vadovauja studentai.

Misija

Floridos universiteto Žurnalistikos ir komunikacijos koledžas (CJC) yra įsipareigojęs kurti įvairią ir įtraukią aplinką, išskirtinę stipendiją, tarpdisciplininį išsilavinimą, tobulesnį įgūdžių ugdymą ir bendradarbiavimą, apimantį komunikacijos mokslą ir praktiką, kad padarytų reikšmingą socialinį poveikį vietiniu, valstybiniu ir pasauliniu mastu.

182900_button_learn-more-here2.png

Universiteto ypatybės

Veimerio salė

Veimerio salė yra laikoma vienu geriausių šviečiamosios žurnalistikos pastatų šalyje. Pirmojo kolegijos dekano Rae Weimer vardu pavadinta mokykla 1980 m. persikėlė į 6,3 mln. USD vertės pastatą ir 1990 m. pridėjo 3,1 mln. USD vertės Alvino G. Flanagano telekomunikacijų sparną. Papildoma žiniasklaidos ypatybių erdvė buvo pridėta 2001 m., o Inovacijų naujienų centras buvo baigtas statyti 2012 m.

Be 20 klasių ir laboratorijų, Weimer salėje yra Inovacijų naujienų centras, keturios radijo stotys, dvi televizijos stotys, tyrimų įranga, 250 vietų auditorija ir 11 palydovinių antžeminių stočių.

Būdama pripažinta komunikacijos technologijų lyderė, Kolegija iškėlė kompiuterinių reikalavimų rinkinį, reikalaujantį, kad kiekvienas studentas turėtų prieigą prie asmeninio kompiuterio. Kolegija teikia apie 300 tinklinių kompiuterių, aprūpintų naujausia kompiuterine įranga ir programinės įrangos paketais.

Veimerio gerai įrengtose laboratorijose ir auditorijose taip pat galima naudotis profesionalios kokybės įranga, įskaitant televizijos ir radijo gamybos įrangą, reportažų ir montažo terminalus, skaitmeninius fotoaparatus ir kompiuterinę grafikos įrangą.

Žiniasklaidos nuosavybės – radijo, televizijos ir skaitmeninės – skyrius

Kolegijos žiniasklaidos savybių skyrius, esantis Veimerio salės Flanagan sparne, apima septynias transliavimo stotis, leidžiančias studentams iš visos kolegijos įgyti patirties konkurencingoje transliavimo rinkoje. Kiekvieną semestrą radijo ir televizijos stotyse daugiau nei 300 studentų dirba naujienų, sporto, gamybos, vadovaujančiose pareigose, interneto dizaino, reklamavimo ir reklamos srityse.

Visuomeninė transliavimo televizijos stotis WUFT-TV/DT transliuoja PBS ir vietoje gaminamas programas, įskaitant kasdienines žinių laidas, kurias rengia kolegijos studentai. Komercinė televizijos stotis WRUF-TV transliuoja vietinius orus, naujienas ir sportą bei yra pradedančiųjų meteorologų treniruočių aikštelė.

Komercinė radijo stotis ESPN 850 AM/95.3 FM (WRUF-AM) yra geriausia sporto stotis rinkoje, o jos FM analogas Country 103.7 the Gator teikia gyventojams visoje Šiaurės Centrinėje Floridoje vienintelę šiuolaikinę šalies radijo stotį rinkoje.

Nacionalinio viešojo radijo filialas WUFT-FM 89.1 ir jo kartotuvo stotis WJUF-FM 90.1 teikia naujienas, pokalbius ir įvairias programas iš NPR, PRI ir APM, taip pat vietines naujienas, orus ir naujienas ispanų kalba. Šeštadienio rytai. WUFT Classic (89.1 HD2 ir 102.7 FM Geinsvilyje) groja klasikinę muziką 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, o 89.1 HD3 turi 40 geriausių muzikos formatų.

Be to, kolegija bendradarbiauja su Floridos universiteto atletikos asociacija, siekdama dirbti su savo profesionalais, kad sukurtų aukštos kokybės turinį Floridos Gator vietos vaizdo įrašams ir platinimui internetu.

Inovacijų naujienų centras

Inovacijų naujienų centras yra Kolegijos naujienų, orų ir sporto operacijų namai. Dviejų aukštų, 14 000 kvadratinių pėdų ploto erdvė pakeitė tris devintojo dešimtmečio naujienų sales ir suteikė beveik 100 vietų žurnalistams, prodiuseriams ir redaktoriams, kurie kartu pranešė naujienas daugeliui kolegijos platinimo kanalų, įskaitant WUFT-TV, WUFT-FM. 89.1, ESPN 850/95.3 WRUF, Country 103.7 the Gator, WRUF-TV 6, wuft.org ir kitose susijusiose svetainėse.

Įrenginys, atidarytas 2012 m. rudenį, leidžia Kolegijos studentams išmokti teikti ataskaitas iš kelių platformų. Naudodami ROPE modelį – ataskaita vieną kartą paskelbiama visur – studentai dirba realioje aplinkoje, kuri paruošia juos kurti turinį bet kokio tipo žiniasklaidos organizacijoje.

INC yra suskirstyta į „super stalą“, kuriame sėdi užduočių vadovas ir žiniatinklio, televizijos ir radijo naujienų vadybininkai. Tiesiogiai šalia yra vietos vyresniems gamintojams, kad galėtų valdyti kiekvienos platformos aprėptį. Trijose beveik 24 sėdimose vietose yra žurnalistikos ir telekomunikacijų studentai, kurie praneša ir kuria istorijas. Išbarstytos atskiros patalpos komandos susitikimams, televizijos ir radijo montažo kambariai bei garso kabinos. Erdvėje taip pat yra mini studija (arba „tiesioginio filmavimo zona“), kurioje kolegijos studentai kuria vaizdo turinį, skirtą srautiniam perdavimui ir transliavimui per WUFT-TV ir WRUF-TV.

Antrame aukšte yra vaizdo montažo laboratorija, konferencijų salė ir naujienų salė Kolegijos ir ESPN 850/95.3. WRUF sporto operacijos ir ataskaitos. Visos šios erdvės yra su vaizdu į naujienų aukštą ir yra sujungtos dviem atvirais laiptais ir yra apšviestos natūralia šviesa iš klebonijos lango.

182900_button_learn-more-here2.png

    Vietos

    • Gainesville

      2096 Weimer Hall 1885 Stadium Road, 32611, Gainesville

    Klausimai