Keystone logo
University of Fairfax

University of Fairfax

University of Fairfax

Įvadas

University of Fairfax išskirtinumas

" University of Fairfax " University of Fairfax yra akredituotas internetinis aukštojo mokslo įstaiga, įsteigta siekiant spręsti didėjantį kvalifikuotų kibernetinio saugumo specialistų trūkumą viešajame ir privačiame sektoriuose.

Pagrindiniai darbdaviai (įskaitant Northrop Grumman, CSC, Lockheed Martin, Wells Fargo, CISCO, DHS, NSA, NRC ir veteranų reikalai) samdyti ir reklamuoti mūsų studentus ir absolventus. Darbdaviai pripažįsta, kad University of Fairfax studentai gali nedelsdami pritaikyti tai, ką jie mokosi ir įneša indėlį į darbą, nes: 1) mūsų praktiką orientuotą kibernetinio išsilavinimo programą moko ekspertai, turintys kibernetinės gynybos specialistų, ir 2) visi kursai yra orientuoti į kibernetinį saugumą ir reikalauja, kad užbaigti "realaus pasaulio" kibernetinio saugumo projektus.

Kas yra mūsų studentai?

Tipiškas University of Fairfax studentas yra "kibernetinis saugumas" arba IT specialistas, kuris nori pereiti į kibernetinį saugumą arba norintis eiti į kibernetinį saugumą, pasiekdamas lyderystę ar ekspertų statusą. Vidutinis University of Fairfax amžius yra 46 metai.

Kodėl mus?

Mūsų studentai teigia, kad Universitetas yra unikalus ir neprilygstamas. Konkrečiai jie pasirinko " University of Fairfax " University of Fairfax :

 • 100 proc. Kibernetinio saugumo dėmesio
 • Ekspertų kineziterapijos specialistų fakultetas
 • Griežtos, į projektus orientuotos, į praktiką orientuotos mokymo programos
 • Prieiga prie interneto kursų pristatymas
 • Studentų ir absolventų karjeros sėkmės
 • Studentų ir absolventų pasitenkinimas

Akreditacija ir patvirtinimai

" University of Fairfax " University of Fairfax akredituoja Nuotolinių studijų akreditavimo komisija (DEAC), kurią JAV švietimo departamentas išvardija kaip visuotinai pripažintą akreditavimo agentūrą, ir yra Aukštojo mokslo akreditavimo tarybos posto narys.

Papildomos akreditacijos, patvirtinimai ir sertifikatai apima:

 • DEAC komisijos akreditacija

University of Fairfax akredituotų Nuotolinių studijų akreditavimo komisija (DEAC). DEAC akreditavimo komisija yra įtraukta į JAV švietimo departamentą kaip nacionaliniu lygiu pripažintą akreditavimo agentūrą ir yra pripažintas aukštojo mokslo akreditavimo tarybos narys (CHEA).
»Http://www.deac.org
»Https://www.chea.org

DEAC adresas ir telefonas:
1101 17th Street NW, Suite 808, Washington, DC 20036
P 202-234-5100 F 202-332-1386

Be to, University of Fairfax turi valstybinius leidimus keliose valstybėse ir kaip patvirtinta SARA (Valstybinio autorių teisių savitarpio supratimo sutartis) institucija gali įregistruoti studentus iš visų JAV valstijų, išskyrus Kaliforniją ir Masačiusetso bei tarptautinius studentus.

 • Virdžinija

University of Fairfax patvirtina Virdžinijos valstybinė aukštojo mokslo taryba pagal Virdžinijos kodekso 23 antraštinės dalies 21.1 skyrių. " University of Fairfax " University of Fairfax buvo suteiktas "Sertifikatas, skirtas įsidarbinti po pamokų", leidžiantis University of Fairfax pasiūlyti laipsnius, kursus pagal laipsnį arba studijų programas, suteikiančias laipsnį ar pažymėjimą Virdžinijos Sandrauga. »Http://www.schev.edu

 • Veteranų išmokos

Veteranai ir reikalavimus atitinkantys asmenys, kuriems suteikiama teisė gauti išsilavinimą pagal Post 911 / GI įstatymo projektą ir kitus GI įstatymo projektų skyriai, gali gauti mokymosi pašalpas, kai jie yra įtraukti į University of Fairfax siūlomas edukacines programas. "UoF" yra didžiuotis "Geltonosios juostelės" programos dalyviu. »Http://www.va.gov

E-mokymasis " University of Fairfax " University of Fairfax

Apsaugokite savo ateitį ir išplėskite savo "kibernetinio saugumo" karjerą, kai mokysite tik internetą " University of Fairfax " University of Fairfax . "e-mokymasis" yra patogus kibernetinio saugumo specialistams, kurie turi būti judriojo ryšio ir reaguoti reikalaujančiame ir sparčiai besivystančiose srityse.

Prieinamumo privalumai

Visi mūsų akredituoti, į praktikus orientuoti kibernetinės saugos studijų programos yra pristatomos per prieinamą, interaktyvią internetinę platformą, kuri jums suteikia:

 • Patogumas 24/7 prieigai prie jūsų kursų iš bet kurios vietos
 • Lankstumas, kuriuo galima lengviau pagyvinti savo darbo, šeimos ir švietimo įsipareigojimus
 • Galimybė vienišiam palaikymui
 • Gebėjimas bendradarbiauti ir bendradarbiauti su dėstytojais ir kitais studentų specialistais

Švietimo išmokos

Mūsų specialistų praktikos fakulteto ir praktikų orientuoto mokymo programa padės jums pritaikyti tai, ko išmoksite iš karto. Per griežtus, įdomius, internetinius kibernetinio saugumo kursus jūs:

 • Sužinokite geriausių praktinių praktikų fakulteto geriausios praktikos pavyzdžių
 • Pasidalykite savo idėjomis ir bendradarbiaukite su kolegomis ir fakultetais
 • Padidinkite savo kritinį mąstymą ir problemų sprendimo įgūdžius
 • Pagerinkite bendravimo įgūdžius
 • Užpildykite realaus pasaulio projektus, kurie taikomi jūsų darbo vietoje

Karjeros privalumai

Per savo bendradarbiaujančias interaktyvias e. Mokymosi programas sukursite savo profesinį tinklą, kai baigsite savo išsilavinimą. Praktikų dėstytojai, kurie moko jūsų kursus, taip pat kooperatyvai, turintys bendradarbiavimą kibernetinio saugumo srityje, su kuriais bendradarbiausite internete, per visą savo karjerą taps neatskiriama jūsų profesinio tinklo dalis:

 • Padidinkite savo matomumą su bendraamžiais lauke
 • Taikykite tai, ką sužinojau apie darbą ir yra pripažinta už įmokas
 • Tinklas su fakultetu ir kitais moksleiviais
 • Rasti naudingas profesines galimybes

Unikalus internetinis mokymosi metodas

Mes naudojame unikalų požiūrį į internetinį mokymąsi, kuris apima dviejų tipų internetinius pristatymo būdus, skirtus suaugusiems besimokantiesiems suteikti kuo efektyvesnę mokymosi internetu patirtį. Siekiant sustiprinti mokymąsi, mūsų internetinėse programose pateikiamos realaus laiko (sinchroninės) ir asinchroninės sąveikos galimybės.

Threaded diskusijos

Asinchroninė sąveika įvyksta dalyvaujant mokytojo vadovaujamoje "srieginėje diskusijoje". Mokiniai dalyvauja kartais, kurie geriausiai atitinka jų tvarkaraščius.

Internetiniai pokalbių kambariai

Jūsų instruktorius turi "darbo valandas" tam tikru laiku kiekvieną savaitę vakare. Šios sesijos nereikalingos, bet yra prieinamos, kad padėtų jums. Kiekvienas pokalbis automatiškai archyvuojamas ir gali būti peržiūrėtas po greito.

SyncSessions ™

Šios sesijos yra suplanuotos kas antrą savaitę ir sudaro forumą bendram mokymuisi, suteikiant realaus laiko sąveiką tarp fakulteto ir studentų. Jie įrašomi ir archyvuojami studentų naudojimui.

Technologijos reikalavimai

Studentai turi turėti asmeninę prieigą prie "Windows" palaikomo kompiuterio, turinčio ne mažiau kaip 512 MB RAM, didelės spartos interneto ryšį ir atitinkamą programinės įrangos paketą, kuris palaikytų teksto apdorojimą, pristatymų kūrimą ir skaičiuoklės galimybes. Be to, reikalinga kamera ir mikrofonas / ausinės.

Parama mokymui internetu

" University of Fairfax " University of Fairfax internetinis elektroninio saugumo laipsnis, sertifikatų ir sertifikavimo programos suteikia jums įrankius ir pagalbą, kurių reikia norint sėkmingai mokytis internete. Ši internetinė mokymo platforma yra patogi ir lengvai naršoma. Siekiant užtikrinti, kad mokiniai turėtų produktyvią ir naudingą mokymosi patirtį, visi nauji studentai dalyvauja orientuojant, kaip naudotis internetine platforma.

Be to, daugelis pagalbos tarnybų išplečia jūsų mokymosi internetu patirtį, įskaitant:

 • Mobilioji prieiga prie kursų naudojant "smartphone" technologijas, tokias kaip "Android", "iPhone"
 • "Twitter" sklaidos kanalai laiku informuoja apie svarbius terminus ir skelbimus
 • Techninė pagalba yra 24 valandas per parą
 • Elektroninės bibliotekos ištekliai, skirti atlikti antrinius tyrimus 24/7
 • Internetinis bibliotekininkas
 • Bibliotekos Tutorials / Webinars apie antrinius mokslinius tyrimus

Vietos

 • Roanoke

  Roanoke, Jungtinės Amerikos Valstijos

Klausimai