Keystone logo
University of Exeter Online

University of Exeter Online

University of Exeter Online

Įvadas

Internetinės studijos Ekseterio universitete

Būdami prestižinės „Russell Group“ universitetų nariais, esame įsipareigoję išlaikyti geriausius mokslinius tyrimus, išskirtinę mokymo ir mokymosi patirtį bei neprilygstamus ryšius su verslu ir viešuoju sektoriumi.

Visi mūsų studentai, tiek universiteto miestelyje, tiek internete, turi prieigą prie akademikų, kurie yra savo srities lyderiai ir aistringai nori įtraukti savo naujausius tyrimus į klasę. Jie bus iššūkis jums ieškoti naujų idėjų, užduoti klausimus ir spręsti problemas. Studijuodami internetinę magistrantūros programą Ekseterio universitete sužinosite, kaip nukreipti savo mokymąsi ir aktyviai dalyvauti kuriant žinias, užtikrindami, kad išmoktumėte mąstyti, o ne tik ką galvoti. Turėsite bendradarbiauti su mokslininkais ir kitais studentais bei išsiugdyti supratimą, kuris turės įtakos tiek jūsų profesiniam, tiek asmeniniam gyvenimui.

Kodėl mokytis internetu?

Internetinės studijos suteikia lankstų požiūrį į magistrantūros studijas, leidžiančias pagerinti savo karjerą jos nenutraukiant. Pasaulyje, kuriame, atrodo, tampame tik labiau užsiėmę, o karjeros pažanga yra tik vienas iš daugybės dalykų, kuriuos sukamės, internetinės studijos atsako į tokių verslo profesionalų, kaip jūs, norinčių tobulinti įgūdžius be pauzės, kvietimą. Internetinės studijos suteikia didžiausią lankstumą diktuojant ne tik kada studijuojate, bet ir tai, ką studijuojate, tai reiškia, kad galite pritaikyti savo programą pagal savo poreikius.

Kodėl pas mus mokytis internetu?

Mūsų internetiniai magistro laipsniai yra lygiaverčiai mūsų universiteto kvalifikacijoms ir yra tokie pat akademiniai iššūkiai. Jie siūlo lankstumą studentams, turintiems nusistovėjusią karjerą, taip pat verslininkams, norintiems tobulinti savo vadovavimo įgūdžius, kartu plečiant verslą.

Mokykis savo tempu

Suprantame, kad asmeninių ir darbo įsipareigojimų žongliravimas su studijomis internetu gali būti iššūkis. Štai kodėl mes pasodinome jus į vairuotojo vietą; sudarote tvarkaraštį, leidžiantį mokytis kartu ir toliau siekti savo profesinių tikslų. Siekdami maksimalaus lankstumo, siūlome tris pradžios datas ištisus metus ir galimybę prireikus daryti pertraukas, jei baigsite studijas per penkerius metus. Taip pat siūlome galimybę įgyti PGCert ir PGDip kvalifikaciją, kurią vėliau galima pakelti į magistro laipsnį, kai leidžia laikas ar finansiniai įsipareigojimai.

Pagerinkite savo karjerą

Studijos pas mus suteikia ne tik puikių karjeros galimybių, bet ir galimybę prisijungti prie pasaulinio kolegų ir verslo tinklo. Be to, mokymasis virtualioje aplinkoje tobulina ir parodo gyvybiškai svarbius įgūdžius, kurių darbdaviai siekia šiuolaikinėje darbo vietoje, pavyzdžiui, bendravimo ir laiko valdymo įgūdžius, gebėjimą motyvuoti ir vadovautis bei lengvumą naudojant naujas skaitmenines technologijas.

Kaip vyksta mokymas ir mokymasis internete?

Visas jūsų mokymasis bus pasiekiamas internetu mūsų visa apimančioje Ekseterio mokymosi aplinkoje (ELE), įskaitant:

 • Mokymo medžiaga – kaip parašyta, įrašyta ar animuota
 • Viktorinos, skirtos jūsų mokymuisi ir supratimui patikrinti
 • Vaizdo įrašai, podcast'ai, straipsniai, kuriuos reikia skaityti
 • Prieiga prie elektroninių knygų

Jūsų mokymasis bus suskirstytas į savaitės tvarkaraštį, kad galėtumėte pamatyti, kokį darbą turėtumėte atlikti kas savaitę. Suplanavome laiko pasiruošti ir pateikti bet kokius jūsų turimus įvertinimus, o tada gauti atsiliepimų apie juos prieš nuspręsdami užsiregistruoti ir sumokėti už kitą modulį.

Universiteto ypatybės

Paslaugos studentams internetu

Ekseterio universitete mes stengiamės, kad jūsų internetinis mokymasis būtų kuo sklandesnis, kad galėtumėte išnaudoti visas savo galimybes. Mes visiškai vertiname ir suprantame, kad jūsų įsipareigojimas švietimui yra greta darbo, namų ir kitų prioritetų. Štai kodėl Ekseterio universitete turime daugybę pagalbos paslaugų, kurios padės jums pereiti šią įdomią kelionę.

Kaip mes jus palaikysime?

Akademinė parama

Akademinis dėstytojas reguliariai palaikys suplanuotus internetinius susitikimus, taip pat bet kokią ad hoc pagalbą, kurios jums gali prireikti, įskaitant perėjimą į universitetą, pasiruošimą vertinimams, atsakymą į atsiliepimus ar bet kokius kitus dalykus, kurie gali turėti įtakos jūsų studijoms. Jūsų modulio dėstytojas padės jums pateikti bet kokius klausimus ar paaiškinimus, susijusius su moduliu, kurį jie jums mokė, siekdami aiškaus tikslo padėti išnaudoti jūsų akademinį potencialą.

Švietimo pagalbos paslaugos

Mūsų švietimo pagalbos konsultantai yra čia, kad atsakytų į visus klausimus, kurie nėra tiesiogiai susiję su jūsų mokymu. Mūsų darbuotojai įgudę laiku atsakyti į jūsų klausimus įvairiomis temomis – nuo vertinimo terminų, kaip gauti pratęsimą ar kaip pateikti vertinimus. Jei jie negalės atsakyti į jūsų užklausą, jie galės jus nukreipti į ką nors, kas gali!

Skaitmeninė biblioteka

Visus bibliotekos išteklius, kurių jums reikia norint sėkmingai mokytis, galite pasiekti mūsų visiškai skaitmeninėje bibliotekoje, pasiekiamoje bet kurioje vietoje bet kuriuo metu. Didžiuojamės galėdami teikti labai suasmenintą bibliotekų palaikymo paslaugą, kurią mūsų internetiniai studentai gali pasiekti įvairiais kanalais, įskaitant 24/7 internetinius pokalbius, el. paštą ir 1:1 bibliotekininkų palaikymą per Microsoft Teams. Jei skaitmeninė biblioteka jums nauja, turime internetinių vadovų rinkinį, kuris padės jums kuo geriau panaudoti šį šaltinį mokantis ir tyrinėjant.

Studijų įgūdžiai

Gali praeiti šiek tiek laiko nuo jūsų paskutinio akademinio rašto, arba tai gali būti jums visiškai naujas įgūdis. Nepanikuokite! Galite dalyvauti internetiniame seminare, užsukti į virtualią rašymo kavinę arba internetu užsisakyti susitikimą su studijų zonos patarėju, kuris gali patarti ir padėti daugelyje su studijomis susijusių sričių, įskaitant:

 • Skaitymo ir užrašų darymo strategijos
 • Studijos ir laiko valdymas
 • Kritinė analizė
 • Pristatymo įgūdžiai
 • Akademinis rašymas
 • Atsiliepimų supratimas
 • Revizijos ir egzaminų strategijos

Mūsų internetiniai ištekliai, apimantys šias ir kitas sritis, taip pat bus pasiekiami, kai pradėsite mokymosi kelionę su mumis.

Be šių paslaugų, Ekseterio universitetas bendradarbiavo su „Studiosity“ komanda, kad studentams būtų teikiama pagalba studijoms internetu 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, 365 dienas per metus. Prieiga per ELE leidžia įkelti iki 5500 žodžių darbo arba užduočių juodraščių segmentus, kad gautumėte greitą, bet naudingą grįžtamąjį ryšį apie rašybą, gramatiką, struktūrą, kalbos pasirinkimą ir nuorodas. Studentai gali pateikti 10 paraiškų per metus, atnaujinant kiekvieną rugsėjį.

Gerovės paslaugos

Ekseterio universitete mes aistringai siekiame remti savo studentus, kad jie turėtų gerą fizinę ir psichinę sveikatą, kad jie įgytų geriausią įmanomą akademinę ir studentų patirtį. Mūsų gerovės paslaugų palaikymas susideda iš trijų pagrindinių Pathways :

 • Psichologinės terapijos Pathway
 • Psichinė sveikata Pathway
 • Prieinamumas Pathway

Esame įsipareigoję sukurti mokymosi aplinką, kuri suteiktų visiems mūsų mokiniams reikalingą paramą, kad jie klestėtų. Mes remiame studentus, turinčius ilgalaikę negalią, įskaitant lėtines sveikatos ligas, fizinius ir jutimo sutrikimus, mokymosi skirtumus ir turinčius autizmo spektro būklę (ASC).

Gerovė

Suprantame, kad kartais gali būti sunku suderinti išsilavinimą kartu su kitais įsipareigojimais, įskaitant namus ir darbą. Jei jūsų psichinė ar fizinė sveikata turi įtakos jūsų gebėjimui mokytis arba jūsų studijos sukelia sveikatos problemų, mūsų patyrę švietimo gerovės konsultantai gali pasikalbėti su jumis ir padėti jums konfidencialiai ir nesmerkiant.

Galimybė įsidarbinti

Tikėtina, kad jūsų mokymosi kelią lėmė jūsų aistra nukreipti ar tobulinti savo karjerą tam tikra kryptimi arba meilė mokytis. Bet kuriuo atveju esame tam, kad padėtume jums rasti kelią, kuris grindžiamas jūsų kvalifikacija ir profesine patirtimi. Be įsidarbinimo įgūdžių tobulinimo kurso metu, galėsite naudotis įvairiais ištekliais, kuriuos rems visapusiškai kvalifikuoti karjeros ir įsidarbinimo konsultantai, suteikiantys prieigą prie:

 • Efektyvių CV, motyvacinių laiškų ir anketų kūrimas
 • Laisvos darbo vietos, karjeros mugės, darbdavių ir alumnų pristatymai
 • Karjeros orientavimo susitikimai ir įgūdžių seminarai, kurie padės planuoti karjerą, ieškoti darbo ir pasiruošti darbo atrankos procesams

IT palaikymas

Kai studijuosite pas mus internetu, turėsite prieigą prie to paties IT palaikymo kaip ir mūsų universiteto studentai. Tai įtraukia:

 • Ekseterio universiteto elektroninio pašto adresą
 • „OneDrive“ saugykla debesyje
 • ekspertų IT paslaugų centras, skirtas prieigos palaikymui ir slaptažodžio atstatymui

Sumokėję ir užsiregistravę į kursus, susikursite savo asmeninės IT paskyros vartotojo vardą ir slaptažodį. Tai naudosite norėdami pasiekti kursą per ELE, taip pat universiteto el. pašto paskyrą, į kurią bus siunčiami visi su kursu susiję el. laiškai.

  Priėmimai

  Reitingai

  Vietos

  • Stocker Road, EX4 4PY, Exeter

  Klausimai