Keystone logo
University of Essex Online

University of Essex Online

University of Essex Online

Studijuokite bakalauro laipsnį naudodami Essex Online – internetinį seminarą

Vasario 28 d. 13.00–14.00 GMT

Įvadas

University of Essex Online teikia 100 % internetinius ir neakivaizdinius verslo, kompiuterijos, švietimo, sveikatos, teisės, kriminologijos ir psichologijos kursus. Mūsų siūlomos kvalifikacijos apima CertHE ir bakalauro laipsnius bakalauro lygmeniu ir PG Certs, PG Dips ir magistro laipsnius antrosios pakopos lygmenyje, kurių studijų trukmė svyruoja nuo 8 mėnesių iki 4 metų.

Galite mokytis pas mus iš bet kur, kur yra interneto ryšys, ir tokiu laiku, kuris geriausiai atitinka jūsų tvarkaraštį. Jūsų kursas bus pristatytas per naujausią virtualią mokymosi aplinką (VLE), kuri suteikia jums 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę prieigą prie aukštos kokybės išteklių, įskaitant paskaitų transliacijas, diskusijų forumus, tiesioginius seminarus ir klausimų bei atsakymų sesijas. kaip plati el. biblioteka.

Net jūsų įvertinimai bus baigti tik internetu – nė vienas iš mūsų kursų nereikalauja keliauti į testavimo patalpas ar egzaminų centrus. Tiesą sakant, daugumoje mūsų kursų egzaminų visai nėra! Keliems kursams, kuriems taikomi egzaminų reikalavimai, naudojame virtualią tikrinimo sistemą, kuri leidžia laikyti akademiškai griežtus egzaminus patogiai savo namuose. Priešingu atveju atliksite rašytines užduotis, dalyvausite diskusijų forumuose arba rašysite atspindinčius žurnalo įrašus.

Nesvarbu, ar esate patyręs profesionalas, norintis tobulėti, ar ką tik baigęs studijas, norintis pagerinti savo CV, studijos internetu yra ekonomiškas, patogus ir lankstus būdas pasiekti priekį.

Kodėl mokytis pas mus?

Esame vienas iš ilgiausiai veikiančių 100% internetinių laipsnių teikėjų JK. Visi mūsų kursai yra specialiai sukurti pristatymui internetu, derinant aukso standarto mokymą su naujausiomis technologijomis ir suteikiant galimybę įgyti aukščiausios klasės išsilavinimą iš bet kurios pasaulio vietos.

Gavome aukso įvertinimą vyriausybės mokymo meistriškumo sistemoje (TEF 2018) už tai, kad mokiniams nuolat teikiamas puikus mokymas, mokymasis ir rezultatai. Turėdami 89 % pasitenkinimo įvertinimą, mes taip pat esame aukščiausiai įvertintas tik internetu teikiamas paslaugų teikėjas Nacionalinėje studentų apklausoje (NSS 2020).

Mūsų internetiniai dėstytojai yra pirmaujantys autoritetai ir atitinkamų sričių specialistai. Jie aistringai žiūri į tai, ką moko, ir savo žinias apie pramonės praktiką derina su aukštos kokybės akademiniu pristatymu, siūlydami jums neprilygstamą mokymosi patirtį.

Mūsų atsidavusių studentų patarėjų ir studijų įgūdžių specialistų komanda teikia pasaulinio lygio mentorystę ir akademinę pagalbą nuo pirmosios dienos iki studijų baigimo. Komanda bus pasiruošusi jums padėti ir vadovauti studijuojant. Kad ir koks būtų klausimas ar problema, jie dirbs su jumis, kad rastų sprendimą.

Visas mūsų kvalifikacijas suteikia ir patvirtina Esekso universitetas – apdovanojimus pelnęs universitetas, turintis 50 metų mokymo ir mokslinių tyrimų kompetencijos paveldą. Baigę studijas būsite pakviesti baigti Esekso universiteto Kolčesterio miestelį. Jūs gausite tą patį pažymėjimą, kaip ir universiteto studentai – jūsų studijų būdas nurodytas tik jūsų akademinėje pažymoje.

Stipendijos ir finansavimas

Mokesčiai ir finansavimo galimybės

Universitetinis išsilavinimas yra viena didžiausių investicijų į save ir savo karjerą. Mūsų mokesčiai už mokslą yra vienodi visiems JK ir tarptautiniams studentams, įskaitant visą mokymo medžiagą ir privalomą skaitymą. Nėra jokių paslėptų mokesčių už įvertinimus ar kartojimus!

Taip pat siūlome studentams įvairias studijų mokesčio nuolaidas, stipendijas ir mokėjimo už mūsų internetinius kursus variantus.*

 • Alumni nuolaida: Esekso University of Essex Online taikoma 10% nuolaida.
 • Visa mokėjimo nuolaida: sumokėkite visą studijų mokestį iš anksto ir gausite 5% nuolaidą.
 • Tarptautinė stipendija: dalinė stipendija, skirta tarptautiniams studentams, gyvenantiems konkrečiuose regionuose už JK ribų.
 • Studentų paskola: mūsų CertHE programos ir bakalauro bei magistro laipsniai yra skirti studentų paskoloms iš Student Finance England.
 • Mėnesio mokėjimo planas: galimas tiems, kurie finansuoja patys.

*Atkreipkite dėmesį, kad gali būti taikomos ne daugiau kaip dvi nuolaidos arba stipendijos, o dvi stipendijos negali būti taikomos kartu. Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų nuolaidas ir stipendijas bei aptarti savo tinkamumą, susisiekite su mūsų priėmimo komanda.

Alumnų statistika

Reitingai

TEF

Didžiuojamės, kad Studentų biuro (OfS) vykdomoje mokymo tobulumo sistemoje (TEF) esame įvertinti sidabru. Tai patvirtina mūsų įsipareigojimą teikti aukštos kokybės studentų patirtį, sulaukus išskirtinių įvertinimų už mokymosi aplinką ir akademinę paramą, taip pat mokymo vertinimą ir grįžtamąjį ryšį.

NSS

2023 m. Nacionalinėje studentų apklausoje (NSS) University of Essex Online pasiekia meistriškumo mokymo, mokymosi ir akademinės pagalbos srityse.

Vietos

 • Leeds

  Albion Street, LS1 5ES, Leeds

 • QM88+QV

  QM88+QV, Jungtinė Karalystė

Chat with students

Klausimai