Keystone logo
University of Central Lancashire

University of Central Lancashire

University of Central Lancashire

Įvadas

Manome, kad esate nusipelnęs tinkamos paramos, kad galėtumėte pasinaudoti bet kokiomis pasitaikančiomis galimybėmis. Štai kodėl mes esame įsipareigoję sukurti mokymo programas, kurias galėtumėte mokytis bet kur ir bet kada. Turėdami lankstumą, kurį teikia mūsų internetiniai, ištęstiniai kursai, galite įgyti puikų išsilavinimą, nereikėdami persikelti, skirti laiko savo karjerai ar aukoti asmeninius įsipareigojimus.

Kas mes esame

Pateko į JK universitetų, turinčių daugiausiai pradedančiųjų verslą, penketuką - Aukštojo mokslo statistikos agentūra, 2017–18 6,8 proc. Aukščiausių pasaulio universitetų - Pasaulio universitetų reitingai, 2020–21 Apdovanotas sidabru už aukštos kokybės mokymą ir išskirtines švietimo paslaugas - Mokymo meistriškumo sistema (TEF) Pirma vieta už pinigus, investuotus į studentų gerovės paslaugas - Studentų gerovės lygos lentelė, 2020 m

Jums sukurti kursai

Jūs aistringai reklamuojate savo išsilavinimą, ir mes norime tai padaryti kuo paprasčiau. Štai kodėl mūsų kursai yra ištęstiniai ir internetiniai, kad suteiktumėte lankstumą planuoti studijas pagal likusius įsipareigojimus.

Gaukite intuityvią internetinę mokymosi platformą „Canvas“ bet kada prieigą prie savo modulių, užduočių ir internetinių seminarų. Viskas, ko jums reikia, yra kompiuteris ar planšetinis kompiuteris ir patikimas interneto ryšys.

Be to, norint geriau kontroliuoti savo laiką, visi moduliai yra skirti studijuoti savaitinėmis dalimis su galimybe lankytis tiesioginiuose internetiniuose seminaruose arba juos vėliau žiūrėti. Taikydami šį metodą, galite suplanuoti kiekvieną savaitę ir sukurti geriausiai jums tinkantį studijų stilių.

Savo virtualią klasę

Pagalvokite apie „Canvas“ kaip apie visko, kas susiję su jūsų laipsniu, centrą. Be to, kad visą kursų medžiagą laikote vienoje vietoje, ji taip pat sujungia jus su įvairiomis paslaugomis, įskaitant:

 • Mokytojų atsiliepimai apie užduotis
 • Mūsų patarėjas studentams ir IT komandos
 • Universiteto biblioteka
 • Internetiniai forumai, kad galėtumėte prisijungti prie grupės diskusijų su savo bendraamžiais

Palaikykite visą kelią

Be mūsų kuratorių vedamų kursų, mes stengiamės suteikti jums visapusišką studentų patirtį.

Turėsite universiteto narių, kurie jums padės viskuo, pradedant paraiškos pateikimu ir baigiant pasiruošimu kitam darbo pokalbiui.

Be to, turėdami galimybę pasinaudoti mūsų pasirenkamais renginiais ir daugybe studentų paslaugų, jūsų laikas kursuose padės puoselėti jūsų, kaip asmens ir profesionalo, augimą.

Neseniai visiems kandidatams įvedėme specialų tarifą iki 2021 m. spalio mėn. pradžios datos – galite užsidirbti magistrantūros / magistrantūros studijas už 8 120 GBP, turėdami papildomų mokėjimo planų.

Studentų gyvenimas

Nors mokysitės nuotoliniu būdu, nesimokysite vieni. Mes palaikysime jus kiekviename jūsų kelionės etape.

Kas sutiksite

 • Kurso patarėjai
 • Studentų patarėjai
 • Akademinė komanda
 • Karjeros komanda
 • Klasės draugai
 • Baigimas

Papildoma parama

 • Tiesioginiai įvykiai (fiziniai ir virtualūs)
 • Konsultacijos, psichinė sveikata ir gerovė
 • Biblioteka ir bibliotekos mokymo komanda


Priėmimai

Kaip taikyti

 • Susisiekite su mūsų kursų konsultantais
 • Ištirkite savo kursą
 • Peržiūrėkite įėjimo reikalavimus
 • Atitikti anglų kalbos reikalavimus
 • Surinkite visus reikalingus dokumentus
 • Parašykite savo asmeninį pareiškimą
 • Pateikite savo paraišką

Stipendijos ir finansavimas

Paskolos

Studentai iš įvairių vietovių gali turėti teisę gauti paskolą studentams. Žemiau pateikiami keli pavyzdžiai.

Anglija

Galite gauti antrosios pakopos magistro paskolą.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite GOV.UK – magistrantūros paskolos svetainėje.

Škotija

Galite gauti ne visą darbo dieną įgytą antrosios pakopos paskolą.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite Student Awards Agency Scotland svetainėje.

Velse

Galite gauti antrosios pakopos magistro finansų laipsnį.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite Student Finance Wales svetainėje.

Šiaurės Airija

Galite gauti antrosios pakopos studijų mokesčio paskolą.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite Studentų finansų Šiaurės Airijoje.

JAV

Galbūt galėsite internetu pateikti paraišką dėl Sallie Mae privačios studentų paskolos. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite Sallie Mae svetainėje.

Jei kreipsitės dėl paskolos, turėsite įtraukti mūsų federalinės mokyklos kodą ir Povidurinio išsilavinimo tarnybos (OPE ID) numerį. Tada turėsite užpildyti privačios švietimo paskolos pareiškėjo savisertifikavimo formą ir atsiųsti ją mums el. paštu.

Norėdami apskaičiuoti grąžinimo galimybes, patariame naudoti Sallie Mae studentų paskolos mokėjimo sumos įvertinimo priemonę.

Atkreipkite dėmesį, kad Sallie Mae čekių pristatymas gali užtrukti iki šešių savaičių. Norėdami užtikrinti, kad proceso metu nesusidūrėte su problemomis, susisiekite su mūsų kursų patarėjų komanda. Mielai jums padės.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

 • Fylde Road, PR1 2HE, Preston

Klausimai