Keystone logo
University of Cambridge Institute for Sustainability Leadership (CISL)

University of Cambridge Institute for Sustainability Leadership (CISL)

University of Cambridge Institute for Sustainability Leadership (CISL)

Įvadas

University of Cambridge Institute for Sustainability Leadership (CISL) siekia sukurti tiek lyderius, tiek sprendimus, kaip skatinti tvarią ekonomiką. CISL yra pasiryžusi mesti iššūkius, informuoti ir palaikyti verslo ir politikos lyderius, kad jie iš tikrųjų stengtųsi globalių pokyčių. Orientuodamasis į pelningumą ir tvarumą suderinančių strategijų kūrimą, CISL tikisi sustiprinti asmenų lyderystės gebėjimus kurti norimą ateitį, nepakenkiant organizacijos sėkmei.

CISL tarptautinį absolventų tinklą sudaro maždaug 16 000 vyresniųjų lyderių ir pirmaujančių specialistų, atstovaujančių verslui, viešajam sektoriui ir pilietinei visuomenei įvairiose pramonės šakose visame pasaulyje. Šio tinklo nariai turi galimybę aptarti idėjas ir patirtį, bendradarbiauti ir daryti įtaką pokyčiams.

CISL bendradarbiauja su skaitmeninio švietimo paslaugų teikėju „GetSmarter“, kad sukurtų interaktyvią ir palaikomą mokymosi patirtį, suteikiančią galimybę pirmauti besikeičiančiame verslo pasaulyje.

University of Cambridge Institute for Sustainability Leadership (CISL) bendradarbiauja su „GetSmarter“, 2U, Inc. prekės ženklu, teikdamas interaktyvią ir palaikomą mokymosi patirtį, suteikdamas jums galimybę vadovauti kintančiam verslo pasauliui.

Vietos

  • Cambridge

    Trumpington Street,1, CB2 1QA, Cambridge

    Klausimai