Keystone logo
University of Birmingham Online

University of Birmingham Online

University of Birmingham Online

Įvadas

Mesti iššūkį didiesiems protams ir formuoti jų ateitį

Tapkite savo srities lyderiu, įgiję Birmingamo universiteto magistrantūros laipsnį. Viena iš geriausių JK akademinių institucijų , joje sujungiama ilga griežtų akademikų istorija ir mūsų fakulteto informuota patirtis su naujoviškais mokymo metodais.

Birmingamo universiteto lankstūs internetiniai mokymosi kursai sujungia jus su tarptautiniais dėstytojais ir bendraamžiais, todėl įgyjate svarbių karjeros įgūdžių ir pagrįstos pasaulinės perspektyvos. Būdamas Russell grupės narys, Birmingamo universitetas taip pat supa studentus su geriausiais moksliniais tyrimais ir profesiniais ryšiais tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose.

Birmingamo universitetas, kuris yra 100 geriausių pasaulio institutų (QS World University Rankings 2022) ir Russell Group narys, jau daugiau nei šimtmetį meta iššūkį ir ugdo pirmaujančius protus. Ši tradicija tęsiasi ir šiandien, supa studentus su geriausiais moksliniais tyrimais ir profesiniais ryšiais tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose – nesvarbu, kur ir kaip studijuojate.

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti šiuos 100% internetinius magistrantūros laipsnius:

Užtikrinkite savo ateitį mokydamiesi internetu, skirtu šiuolaikiniams magistrantūros studentams.

Sužinoti daugiau

Reitingai

Pasaulio „100 geriausių“ institucija (QS World University Rankings 2022)

Akreditacijos

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • The University of Birmingham, Edgbaston

Klausimai