Keystone logo
University of Bath Online

University of Bath Online

University of Bath Online

Įvadas

Sukurkite realaus pasaulio įgūdžius, kad galėtumėte plėtoti savo karjerą

Bato universiteto internetiniai magistrantūros kursai suteiks jums rimtų intelektualinių iššūkių ir realaus pasaulio patirties, suteikdami jums vartus į novatoriškus tyrimus ir ieškomą karjerą. Mūsų internetiniai magistrantūros kursai, kuriuose gausu patrauklaus, sudėtingo turinio, suteiks jums įrankių, reikalingų jūsų karjerai tęsti. „Times“ ir „Sunday Times Good University Guide 2023“ išrinko 2023 metų universitetą ir 8-ą geriausią universitetą, o „Guardian University Guide 2023“ užėmė 7 vietą geriausiu JK universitetu.

Mūsų kursai orientuoti į taikymą realiame pasaulyje, leidžiantį iš karto pritaikyti naujas žinias savo karjeroje ir suteikti jums įrankius, leidžiančius daryti teigiamus pokyčius darbe, kai tik pradėsite studijuoti. Mūsų internetiniai magistrantai daugiausia dėmesio skiria verslo, ekonomikos ir pažangiausių skaitmeninių įgūdžių sritims, nes suteikiame reikiamų įgūdžių ir žinių, būtinų šiuolaikinei darbo aplinkai. Per savo glaudžius ryšius su pramonės šakomis ir būsimais darbdaviais – daugelis mūsų fakulteto darbuotojų turi didelę pramonės patirtį – Bato universitete suteiksime jums visas priemones, kurių reikia norint užtikrinti sėkmę darbo vietoje.

Sužinoti daugiau

Mūsų lanksti virtuali mokymosi aplinka suteikia galimybę neakivaizdiniu būdu mokytis internetu ir toliau siekti savo karjeros tikslų. Mūsų virtuali mokymosi aplinka yra logiška ir lengvai naršoma, suteikianti prieigą prie visos atitinkamos kursų medžiagos. Be to, kad po ranka turėsite daugybę išteklių, galėsite naršyti po didelę universiteto internetinę biblioteką nuo pat pirmos studijų dienos. Taip pat būsite pasaulinės ekspertų akademikų ir kolegų studentų bendruomenės dalis. Tai padės įgyti tarptautinį pasirinktos studijų srities perspektyvą, praplėsti karjeros perspektyvas. Mūsų internetiniai magistrantūros kursai, skirti smalsiems protams ir karjeros siekiantiems profesionalams, idealiai tinka tiems, kurie nori praplėsti savo akiratį nenutraukdami savo dabartinio darbo ar gyvenimo būdo įsipareigojimų.

Taikomoji ekonomika (bankininkystė ir finansų rinkos) internete magistrantūros studijos

Nuo politinio netikrumo iki finansų ir įdarbinimo poreikių – ekonomika yra neatsiejama kasdienių sprendimų priėmimo dalis. Internetinis taikomosios ekonomikos magistrantūros studijos su bankininkyste ir finansų rinkomis perkelia jus už tyrimų straipsnių ribų ir į realų pasaulį, suteikdamas įžvalgų, kurias galite įgyvendinti nuo pat pirmos dienos. Bato universitetas yra pirmasis universitetas Jungtinėje Karalystėje, siūlantis taikomosios ekonomikos magistro studijas internetu, o pabrėždami praktiką, o ne teoriją, suteikiame laiko reikalaujantiems specialistams galimybę tobulinti savo karjeros perspektyvas ekonomikos, bankininkystės ir finansų srityse.

Dirbtinis intelektas internete magistras

Šis internetinis dirbtinio intelekto magistro laipsnis yra idealus, jei jus motyvuoja iššūkiai ir begalinės AI tobulinimo galimybės. Ji sukurta tam, kad kompiuterių mokslo ir daugelio kitų disciplinų profesionalams būtų suteikta galimybė specializuotis dirbtinio intelekto srityje ir patenkinti didėjantį šios įdomios, į ateitį orientuotos ir sparčiai augančios specialybės ekspertų poreikį.

Verslo analizė internete magistras

Sumažinant atotrūkį tarp duomenų mokslo ir verslo valdymo, „Business Analytics“ internetinis magistrantūros studijų programos suteikia jums reikiamų techninių įgūdžių ir patirties, kad jūsų karjera pakiltų į kitą lygį. Pateikta EQUIS ir AMBA akredituotos Bath School of Management, įgysite strateginių, problemų sprendimo ir sprendimų priėmimo įgūdžių, kurie yra gyvybiškai svarbūs šiandieniniame verslo pasaulyje, atverdami savo karjerą daugybei įdomių vadybos ir konsultacijų verslo. analitiko vaidmenys. Bendradarbiaudami su IBM taip pat turėsite prieigą prie pažangiausios programinės įrangos ir analizės įrankių.

Informatikos magistras internete

Prisijunkite prie vienos iš sparčiausiai augančių JK pramonės šakų, internetinės kompiuterių mokslo magistro laipsnį įgiję Bato universitete. Bato universitetas pripažįsta elitinio informatikos specialistų ugdymo svarbą, o šis kursas suteikia galimybę patobulinti savo žinias ir keisti karjerą, nesvarbu, ar norite būti programinės įrangos kūrėju, ar techniniu analitiku.

Verslumo valdymas ir inovacijos internetu magistrantūros studijos

Sujunkite savo norą ir ambicijas su akademiniu meistriškumu ir įžvalgomis, kurias teikia Bato universiteto Verslumo valdymo ir inovacijų magistrantūros magistras. Šis internetinis magistrantūros kursas, kurį teikia EQUIS ir ABMA akredituota Bath School of Management, suteikia naujų įdomių tradicinių verslo disciplinų perspektyvų ir pradeda visą gyvenimą trunkančios įmonės kelionę. Nesvarbu, ar plečiate šeimos verslą, kuriate naują įmonę, ar siekiate daryti teigiamą poveikį savo korporacijoje, mūsų pasaulyje pirmaujanti mokykla padės jums ten pasiekti.

Inžinerinio verslo vadybos internetinis magistras

Sukurkite išsamų inžinerijos ir technologijų lyderystės koncepcijų supratimą, įgydami įgūdžių ir supratimo apie verslą, operacijas ir strategiją, kad galėtumėte jas taikyti inžinerijos kontekste. Studijos apims verslo analizę, produktų kūrimą ir tiekimo grandinės valdymą. Kursas sujungia akademinę kompetenciją ir pramoninius tinklus iš Inžinerijos ir dizaino fakulteto bei EQUIS ir ABMA akredituotos vadybos mokyklos.

Mokymasis internete, kuris yra aktyvus ir įtrauktas

Mūsų lanksti virtuali mokymosi aplinka suteikia galimybę neakivaizdiniu būdu mokytis internetu ir toliau siekti savo karjeros tikslų. Mūsų virtuali mokymosi aplinka yra logiška ir lengvai naršoma, suteikianti prieigą prie visos atitinkamos kursų medžiagos. Be to, kad po ranka turėsite daugybę išteklių, galėsite naršyti po didelę universiteto internetinę biblioteką nuo pat pirmos studijų dienos. Taip pat būsite pasaulinės ekspertų akademikų ir kolegų studentų bendruomenės dalis. Tai padės įgyti tarptautinį pasirinktos studijų srities perspektyvą, praplėsti karjeros perspektyvas.

Eikite toliau su Bato universitetu

Reitingai

Vietos

  • Claverton Down, BA2 7AY, Bath

Klausimai