Keystone logo
University of Akron Online

University of Akron Online

University of Akron Online

Įvadas

Akrono universitetas jau daugiau nei dešimtmetį rengia internetinius kursus, pagrįstus griežtais, moksliniais tyrimais pagrįstais kokybiško mokymosi internetu standartais.

„UAkron Online“ naudoja nacionaliniu mastu pripažintą „Quality Matters“ rubriką, siekdama užtikrinti, kad mūsų studentai dalyvautų internetiniuose kursuose, kurie būtų suderinti su tikslais, skatintų besimokančiųjų įsitraukimą ir naudotų tinkamus įrankius, kad sukurtų tvirtą mokymosi aplinką. QM standartai buvo kruopščiai integruoti į mūsų kursų kūrimo procesą, pradedant techniniais seminarais ir baigiant pedagoginiais seminarais. Ohajo valstijoje UA yra lyderė su daugiau nei 40 internetinių kursų, kurie gavo nacionalinį pripažinimą už atitikties kokybės standartams. Mes ir toliau įsipareigojame kurti puikius internetinius kursus ir programas savo studentams.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Akron

    East Buchtel Avenue,302, 44325, Akron

    Klausimai