Keystone logo
Universitat Carlemany (UCMA)

Universitat Carlemany (UCMA)

Universitat Carlemany (UCMA)

Įvadas

Kaip visuomenė susiduria su sudėtingais, daugialypiais iššūkiais, kuriems reikia skubių veiksmų. Nežinome, kaip atrodys pasaulis 2050 m., Bet žinome, kad mums reikės puikių profesionalų, kurie galėtų spręsti šias problemas naujais būdais. Būtent todėl Carlemany universitetas gimė troškimu aktyviai prisidėti prie sprendimų, susijusių su vienu didžiausių visuomenės iššūkių šiame amžiuje: darnaus vystymosi, sprendimo. Mūsų tikslas yra kartu su valstybėmis, organizacijomis ir asmenimis prisidėti siekiant vystymosi, galinčio patenkinti dabarties poreikius nepakenkiant ateities kartų galimybėms patenkinti savo pačių poreikius. Tokiu būdu 2030 m. Tvaraus vystymosi darbotvarkė yra viena iš pagrindinių Carlemany universiteto misijos ir įsipareigojimų ašių valdymo ir tyrimų bei mokymo srityse.

Mes esame tarptautinis internetinis universitetas ir siūlome tarpdisciplininius mokymus, kurie leidžia mūsų studentams suprasti ir veikti iš skirtingų aspektų ir susidurti su visuomenės iššūkiais - nuo skaitmeninimo iki aplinkos tvarumo tiek privačiose organizacijose, tiek valstybinėse įstaigose.

Mes tikime pradiniu ir nuolatiniu specialistų ir tyrėjų mokymu kaip pokyčių ir nuolatinio tobulėjimo veiksniu . Tiek asmeninis, tiek profesinis tobulėjimas, kaip mūsų organizacijų tobulinimas ir galiausiai aplinkos gerinimas.

Tvarus vystymasis neišvengiamai reikalauja tarpdisciplininio požiūrio, leidžiančio atsižvelgti į mūsų sprendimų ir plėtros veiksmų socialinį, ekonominį ir aplinkos poveikį. Štai kodėl mes orientuojamės į problemas, o ne į disciplinos sritis . Mokslas ir technologijos kaip vystymosi pagrindas, dizainas kaip tvarių plėtros poreikių sprendimų paieškos procesas, verslo vadyba, užtikrinanti projektų gyvybingumą ar komunikacija kaip socialinių veiksmų priemonė, žymintys pagrindines veiklos kryptis šios tarpdisciplininės vizijos.

Galiausiai, kad ir kokia būtų studijų sritis, ypatingą dėmesį skiriame reikiamiems žmonių ir profesiniams įgūdžiams aplinkoje, kuri kiekvieną dieną keičiasi vis labiau ir kyla su sudėtingesniais iššūkiais: tokiais kaip įsipareigojimas, kūrybiškumas, gebėjimas priimti sprendimus, prisitaikymas prie pokyčių ir verslumas.

Visa tai iš tarptautinio ir ekspertų dėstytojų , kurie dalyvauja ir mokslinių tyrimų projektuose, ir profesiniame žinių pritaikyme, ir inovacijų projektuose.

Mūsų mokymo pasiūlymą sudaro 3 metų bakalaurai, 1 metų specializacijos bakalaurai ir 2 metų magistrai; Visi laipsniai yra pritaikyti Europos aukštojo mokslo erdvei (EHEA) , dar vadinamai Bolonijos planu, todėl jie galioja ir yra pripažįstami visose valstybėse, kurios yra jo dalis.

"Mes statome universitetą, kuris paruošia studentus spręsti svarbiausias ir sudėtingesnes pasaulio problemas." Carlemany universiteto generalinis direktorius

Mūsų stulpai

Praktinis požiūris

Mūsų veikla sutelkta į tai, kad būtų siūlomi kokybiški mokymai, kurie leistų mūsų studentams įsidarbinti ir atitiktų mūsų aplinkos poreikius. Štai kodėl universitetas turi labai glaudų ryšį su verslo struktūra, produktyvia sistema ir visa visuomene, rengdamas programas, skatinančias įgūdžių ir gebėjimų įgijimą, kurių reikalaujama dabar ir ateityje, pradedant bendradarbiavimu ir baigiant kūrybiškumu. Tokiu pat būdu mūsų dėmesys sutelkiamas į paramą mūsų studentams kuriant problemų ir iššūkių, kuriuos mums kelia visuomenė , sprendimus, universitetą veikdami kaip inovacijų centrą, suteikdami studentams svarbą ir skatindami verslumą ir įsidarbinimą. abiturientų.

Tarpdisciplininis požiūris

Tarpdisciplininis universiteto pobūdis reiškia daugiadalykinės dėstymo komandos formavimą. Kiekvienas iš dėstytojų, dėstytojų ir profesionalių ekspertų, priklausančių mokymo komandai, turi ilgą studijų istoriją ir prisideda prie visuomenės. Visos programos suteikia galimybę peržengti kiekvieną discipliną ir paruošti specialistus gebėjimams analizuoti ir priimti sprendimus atsižvelgiant į visuotinę viziją .

Tarptautinis požiūris

Studentų bendruomenė yra visos universiteto veiklos centras, daugiausia dėmesio skiriantis lyčių lygybės politikos skatinimui ir institucijos pozicionavimui kaip prieinamai ir įtraukiančiai . Mūsų stiprus tarptautinis pašaukimas atsispindi ir pamokos planų rengime, ir studentų struktūroje, todėl mūsų tikslas yra plėtoti mokymo ir tiriamąją veiklą globalioje aplinkoje, skatinant įvairovę kaip tvirtesnių sprendimų variklį. Universitetas atveria duris tarptautiniam bendradarbiavimui su institucijomis ir dėstytojais tuo pačiu noru sukurti geresnį pasaulį, kad ir koks jis būtų.

misija

Mokyti žmones, gebančius vadovauti pertvarkos projektams, turintiems visuotinę ir tarpdisciplininę viziją ir įsitvirtinusius tvaraus vystymosi pagrinduose.

vaizdas

Būti geresnio pasaulio pokyčių agentu; magnetas, kuris traukia studentus, mokytojus, įmones, institucijas, specialistus ir piliečius, siekiant ieškoti visuomenės iššūkių sprendimų.

vertės

  • Įsipareigojimas: Mes esame įsipareigoję siekti kokybės, tvarios plėtros, pertvarkos ir įsidarbinimo galimybių, suteikdami savo studentams geriausią patirtį.
  • Bendradarbiavimas: Mes dirbame kaip komanda, norėdami rasti geriausius sprendimus.
  • Lankstumas: Mes esame judrūs, kai reikia pritaikyti mūsų pasiūlymą ir metodiką prie besikeičiančių mūsų aplinkos poreikių.
  • Įvairovė: vertiname nuomonių, lyčių ir bet kokio kito tipo skirtumus ir skatiname įtraukimą į visas sritis kaip kūrybiškumo šaltinį.

Vietos

  • Andorra la Vella

    Andorra la Vella, Andora

Klausimai