Keystone logo
Università Telematica Pegaso

Università Telematica Pegaso

Università Telematica Pegaso

Įvadas

Pegaso internetinis universitetas, kurį pasirinko daugiau nei 90 000 studentų , yra patogus, lankstus ir tinkamas visiems: jauniems, suaugusiems, darbuotojams ir neįgaliesiems. „Pegaso Online University“ dėka galite mokytis kur tik norite ir laikyti egzaminus bet kurioje iš 91 galimų vietų visoje Italijoje.

Mūsų laipsnio ir antrosios pakopos studijų internetu kursai yra unikalus švietimo pasiūlymas Italijoje. Geriausių didaktinių metodikų ir galingiausių technologijų dėka „Pegaso“ bet kuriuo metu palaiko jus dėl jūsų profesinių tikslų ir svajonių, projektuojant jus darbo pasaulyje ar kuriant savo verslą.

Be aukštos kokybės, „Pegaso“ edukacinės programos yra tikrai patogios dėka daugiau nei 500 Universiteto pasirašytų sutarčių su didžiausiomis Italijos įmonėmis.

155992_pexels-photo-3769021.jpeg

Kas mes esame?

„I-University“: intelektas, nepriklausomybė, integracija. Tai yra švietimo kriterijai, apibūdinantys „Pegaso Online“ universitetą, kurio misija yra visapusiškos akademijos ir studentų sąveikos pasiekimas, jis orientuotas į nuolatinį kultūrinių ir profesinių įgūdžių tobulinimą ir atitinka savo palatos pedagoginį mokymosi modelį. tęstinis mokymasis (mokymasis visą gyvenimą) ir „asmeninė mokymosi aplinka“, todėl mokymasis tampa pagrindine vertybe.

Pegaso internetinis universitetas, įsteigtas 2006 m. Balandžio 20 d. Ministro dekretu (GU Nr. 118, 2006 m. Gegužės 23 d. - įprastas priedas, Nr. 125), yra akademija, sukurta remiantis šiuolaikiniais ir efektyviais technologiniais standartais el. Mokymosi srityje. .

Studijų kursų pabaigoje išleidžiami akademiniai laipsniai turi tokią pačią teisinę galią kaip ir tradicinių universitetų išduoti laipsniai.

Gebėdamas lanksčiai ir efektyviai reaguoti į studentų poreikius, Pegaso tinkamai įsisavina švietimo ir darbo tikslus pasirinktuose studijų kursuose, garantuodamas visišką mokymo individualizavimą. Kursuose nėra jokio fizinio buvimo, tačiau jie nuolatos pažymimi, nepaisant jų ypatumų, kursai leidžia tuo pačiu metu sekti studentą ir stebėti jo nuolatinį mokymosi lygį, taip pat ir dėl jo dažnų vertinimo ir savęs vertinimo galimybių.

Didaktinės pagalbos ekspertai, palaikantys dėstytojus (mokytojas, mentorius ir treneris), padeda studentui per visą studijų laiką, siekdami tobulos mokymosi pusiausvyros, paremtos jo paties potencialu. Pažangios technologinės ir interaktyvios priemonės, tokios kaip TV mokymasis ir SOCIALINIS mokymasis, įtraukia studentą į tikrai unikalią ir veiksmingą edukacinę patirtį.

Visa tai - akivaizdu - neatmetant didelio dėmesio nacionaliniams ir tarptautiniams tyrimams, taip pat skatinant jaunosios kartos mokymąsi mokslinių tyrimų srityje.

Europos ir ne Europos srityje, laikydamasis bendrųjų principų, kurių tikimasi pagal jo paties statutą, „Pegaso Online University“ skatina tarptautinę mokymo, mokslinių tyrimų ir studijų plėtrą, taip pat ypač per skirtingų šalių kultūrinius mainus ir bendradarbiaujant kitoms šalims. prestižiniuose Europos erdvės universitetuose.

Kaip mokytis

„Pegaso Online University“ mokymo metodas apima mokymo kursų, susidedančių iš mokymosi objektų (mokymosi turinio vienetų), naudojimą, kuriuose sutelkiamos kelios priemonės, medžiaga ir paslaugos, kurios sinergiškai veikia studento švietimo ir mokymosi kelionę. Iš tikrųjų studentas turi:

  • Rašto klasės tekstas su bibliografinėmis nuorodomis ir pastabomis;
  • Skaidrės (praturtinti tekstai, vaizdų grafikai ir lentelės), kurias žodžiu komentuoja lektorius;
  • Pamokos klipai, prieinami sinchroniniu ir sinchroniniu būdu.

155993_pexels-photo-5198252.jpeg

Kaip galite laikyti egzaminus?

Baigiamasis egzaminas vyksta mūsų filialuose visoje šalyje ir yra patikėtas dekano paskirtai komisijai, kuriai vadovauja dėstytojas. Priimtinus vertinimo kriterijus lemia tam tikro tarpinių testų skaičiaus (internetinio mokymosi-egzamino testo, sudėties-tobulinimo, galimo laboratorinio užsiėmimo ir kt.) Rezultatai;

  • Dalyvavimo internetinėje veikloje kokybė (dalyvavimo ir intervencijų, kurias galima stebėti per platformą, kokybė);
  • Baigiamųjų egzaminų rezultatai yra universiteto struktūrose.

Centrai

„Pegaso Online University“ centrai yra išsidėstę keliuose prestižiškiausiuose miesto, kuriame jis yra, pastatuose ir istorinėse struktūrose; aukšto istorinio ir kultūrinio lygio vietos, įrodančios universiteto valdžią ir jos svarstymą institucijose, kurios pripažino įsipareigojimą, pvz., kokybę, aukštą didaktinį pobūdį ir todėl leido naudoti.

Tačiau pasirinkimas būti tokiuose didinguose centruose buvo pasirinktas ne dėl įvaizdžio, o dėl to, kad jie laikomi patogiausiais, garantuojančiais studentui per ilgą akademinę ekskursiją, aukščiausio lygio palaikymą, pagarbą ir nuoširdumą.

Logistinis dėmesys, padėtis, ryšiai ir centrų imlumas buvo pagrindiniai universiteto pasirinkimo elementai, nes „Pegaso“ visi įtraukia studentą.

Vietos

  • Rome

    Palazzo Bonadies Lancellotti Via di S. Pantaleo, 66 - 00186 - Roma, , Rome

    Klausimai