Keystone logo
© Carrianna Field
UNIR

UNIR

UNIR

Įvadas

Misijos Tarptautinis universitetas "La Rioja yra neatsiejama formavimas studentams įgūdžių reikalavo šiandieninėje visuomenėje.

UNITE Jūs įsipareigoja patenkinti poreikius ir lūkesčius visose procese dalyvaujančių suinteresuotųjų šalių (studentų, dėstytojų ir mokslo darbuotojų, administracija ir paslaugos, viešojo administravimo ir visuomenės apskritai), per mokymo kokybės, kuri siekia gerinti tęstinis ir meistriškumas.

Mes turime specialų jautrumą, siekiant patenkinti tiems, kurie dėl įvairių priežasčių negali naudotis svetaine centrai, arba kas gali, nori pasirinkti daugiau atvirų ir inovatyvių sprendimų su naujomis technologijomis, atviro tinkle.

Socialinė atsakomybė orientuota politika UNITE į klausimus, kaip pagrindinio kaip:

 • Įjungus prieigą prie universitetinį išsilavinimą visiems su tinkamu ankstesnį mokymą, nori tai padaryti ir pašalinti atstumo, laiko, vietos, kultūriniame ir socialiniame jo išvengti kliūčių.
 • Įgyvendinti mokymo ir mokslinių tyrimų išteklius per naujų technologijų plėtrą, taip galima pasiūlyti aukšto lygio išsilavinimą, atkreipiant ypatingą dėmesį į tas, kurioms reikia kultūrinius, techninius ir socialinius pokyčius.

Vertybės

Iš Tarptautinio universiteto La Rioja vertybės yra:

 • Įsipareigojimas studentų sėkmė.
 • Pritaikyti mokymo užduotis kartu studentus per visą savo studijų ir darbo vieta paramą.
 • Nuolat diegti naujoves į mokymą ir mokymąsi metodikos atsargiai.
 • Plėtros ir verslumo skatinimas.
 • Atsakomumas į studentų, dėstytojų ir mokslo darbuotojų, administracijos ir paslaugų, viešojo administravimo ir visuomenės grupių lūkesčius apskritai.
 • Siūlyti laipsnių ir programas, kurios atitinka visuomenės poreikius.
 • Atidus dėmesys į mokymo ir išteklių kokybę.
 • Atviras tarptautinių matmenų universitetinio mokslo požiūrio.

Idėja universitete

Pasiekti aukštesnio lygio žinių yra noras, kad žmonės visada turėjo ir Aristotelis išreiškia aiškiai teigiama, kad "iš prigimties, visi vyrai nori žinoti." Tai paaiškina, kodėl Universiteto -headquarters žinios vadovų šiandien yra seniausia civilinė institucija Vakarų civilizacijos. Universitetas toliau egzistuoja, nepaisant gilių socialinių pokyčių, tai buvo įmanoma dėl to, kad ji išlaikė savo pagrindines savybes, į pokyčius kiekvienoje istorinio laikotarpio turėjo būti įvesta.

Be UNITE manome pagrindiniai pagrindiniai bruožai, kurie turėtų būti konservuoti kolegijoje, yra šie:

 • Universitetas, kaip sakė Alfonso X Išmintingojo, yra jungtukas tarp mokytojų ir mokinių, persikėlė noras kurti ir skleisti žinias, taip pat mokytis. Šis derinys aiškina, kad mokytojai gali ne tik mokslininkai, bet turi būti informuoti apie jų švietimo atsakomybe ir ne tik pamokantis.
 • Universitetas turi pasiekti tikrą žinių remiantis gilių apmąstymų įrodymų, per kritinę naudojimosi priežasties, nepriklausomai nuo idėjų, kurios yra arba tikslas yra nebemadinga ar tai, ką jie ketina į primesti grupes įtakingiausių nuomonę visais laikais.
 • Universitetas turi užduotį tiek atstumo ir artumo. Taigi jis turi ištirti pagrindinius, teorinius ir bendrąsias problemas kūrinio pažiūros atjungta nuo socialinių aplinkybių. Bet ji taip pat vadinama bendradarbiauti sprendžiant aplinkosaugos problemas, kurioje jis juda, pirmiausia per kompetentingas specialistų formavimo, galėtų dirbti su paslaugų požiūris į žmones, kurie gyvena likusios pastovus siekimas bendro šulinio.
 • Universitetas bus visada išlaikyti pagarbą ir mandagumą akademinės atmosferą virš idėjų neatitikimo. SENECA žodžiai, kad žmogus yra šventas dalykas žmogui, jau išreiškia žmogaus orumo sąvoką, kuri visada turi būti pripažinti ir skatinti, ir kurio atžvilgiu turi išlikti kaip foną į visą darbo universitetas bendruomenė.

Kartu su šių funkcijų, UNITE, interneto universitetas, kurio konkretus projektas surengti naujas technologijas universitetinių studijų, Tiksliau, yra trys metodiniai funkcijų, kurios apima. Pirma Unite siekiama pasiekti Efektyvus mokymas kiekvienas studentas individualiai orientuotaPrisitaikymas prie jų mokymo tempą jų konkrečias aplinkybes. Tai siekis, antra, tai reiškia, kad UNITE suteikia kiekvienam studentui dėstytojas, Kaip išvengti galimų problemų anonimiškumo ir tapimo masiniu, taip dažnai ir aukštąjį išsilavinimą. Galiausiai, UNITE užtikrina visišką įsipareigojimą mokytojų ir personalo valdymo su kiekvieno studento sėkmėsKas pradeda, kartais su nepaprastu aukų į pasiekti aukštąjį universitetinį išsilavinimą nuotykius.

Vietos

 • Logroño

  Avenida de la Paz, 137 Logroño, 26004, Logroño

 • Logroño

  Avenida de la Paz, 137 Logroño, 26004, Logroño

  Programos

  Klausimai