Keystone logo
© BIMM University
Unicaf - University of Suffolk

Unicaf - University of Suffolk

Unicaf - University of Suffolk

Įvadas

Apie mus

Unicaf bendradarbiauja su Safolko universitetu, kad pasiūlytų įvairius kursus.

Apie Safolko universitetą

Safolko universitetas yra transformacinis universitetas, įsisavinantis geriausias JK universitetų tradicijas ir suderinantis jas su dvidešimt pirmojo amžiaus auditorija bei šiuolaikiniu užimtumo ir verslumo pasauliu. Esame išskirtinė, klesti akademinė bendruomenė, kuri daro aiškų ir greitą poveikį. Mūsų tikslas – pakeisti žmonių ir bendruomenių gyvenimus į gerąją pusę.

Apie partnerystę su Unicaf

Safolko universiteto ir Unicaf partnerystė sujungia abiejų organizacijų išteklius ir galimybes, kad būtų galima pasiūlyti novatoriškus mokymosi sprendimus ir programas, kurios yra pristatomos internetu, kad atitiktų įvairių specialistų poreikius.

Unicaf yra viena iš dosniausių stipendijų programų. Programa remia studentus, kurių nuolatinė gyvenamoji vieta yra Afrikoje, ir suteikia galimybę studijuoti internetinėse programose, siūlomose bendradarbiaujant su Safolko universitetu už daug mažesnę kainą.

Pagrindinis Unicaf stipendijų programos tikslas yra padaryti išsilavinimą prieinamą studentams, gyvenantiems nepakankamai aptarnaujamuose regionuose, ir suteikti jiems galimybę tęsti pažangias akademines studijas bei įgyti tarptautiniu mastu pripažintas kvalifikacijas.

Programos, siūlomos per partnerystę, yra teikiamos atsižvelgiant į tarptautinę perspektyvą, siekiant užtikrinti, kad studentai būtų pasirengę įsidarbinti pasaulinėje rinkoje ir gautų investicijų į mokslą grąžą. Unicaf, kaip Safolko universiteto internetinio pristatymo partneris, universiteto programas daro prieinamas internetu, suteikdama pažangiausią el. mokymosi aplinką, kurią papildo didelis dėmesys daugiapakopei studentų paramai.

Partneriai turi didelę patirtį teikiant kokybišką, inovatyvų mokymą ir mokymąsi bei užtikrinant nuolatinį profesinį tobulėjimą.

Safolko universitetas yra atsakingas už akademinę programų kokybę ir suteikia laipsnius.

Unicaf yra pasaulinis Safolko universiteto (JK) pristatymo partneris, atsakingas už internetinių besimokančiųjų įdarbinimą, priėmimą, registravimą ir paramą universiteto apdovanojimuose, patvirtintuose nuotoliniam pristatymui internetu. Sėkmingai baigę absolventai gaus Safolko universiteto apdovanojimą.

Programos

Safolko universitetas siūlo daug įdomių galimybių bakalauro studijų kandidatams MOKYTI INTERNETU šiose studijų programose:

 • Visuomenės sveikatos magistras
 • Verslo administravimo magistras
 • BA verslo vadyba
 • Skaičiavimo bakalauras
 • LLB įstatymas

Neatsiejama universiteto metodo dalis yra e. mokymosi kursų mokymosi planas ir institucinis įsipareigojimas padėti studentams ugdyti aukštesnius kritinės analizės, refleksijos ir problemų sprendimo įgūdžius.

Patirtis internete

Mokymasis internetu padarė revoliuciją aukštajame moksle dėl daugybės jo teikiamų pranašumų. Kaip internetinis studentas, galite mokytis savo tempu ir laiku, už daug mažesnę kainą.

Tačiau studijuojant laipsniui internetu taip pat gali kilti klausimų ir rūpesčių. Tai nauja ir nežinoma patirtis, todėl natūralu, kad nežinote, ko tikėtis ir kaip procesas klostysis.

Nors jūsų studentų patarėjas padės jums per visą procesą iš anksto ir padės jums kiekviename žingsnyje nuo pirmojo kontakto iki baigimo, mes taip pat siūlome šiuos trumpus akcentus, kaip įvadą į internetinio mokymosi patirtį.

Pagrindiniai mokymosi internetu momentai

Jūsų užsiėmimai vyks internetinėje aplinkoje. Galite prisijungti bet kuriuo jums patogiu metu. Prisijungę galėsite bendrauti su savo dėstytojais ir kolegomis studentais, skaitysite priskirtus tekstus, pasieksite skaitmeninę medžiagą, skelbsite užduotis ir komentuosite kitų studentų užduotis. Nors kiekvieną savaitę privalote prisijungti bent dvi atskiras dienas, jūs, žinoma, gausite daug naudos iš reguliaraus ir dažnesnio lankymosi.

Jūsų internetinių kursų patirtis vyks naudojant pažangią mokymosi valdymo sistemą, skirtą palengvinti studentams optimalią mokymosi patirtį. Be edukacinės platformos, kurią naudosite bendraudami su dėstytojais ir kolegomis studentais, taip pat turėsite prieigą prie el. vadovėlių, kuriuose galėsite paryškinti, komentuoti, kurti žymes, ieškoti, atsisiųsti ir įsivertinti.

Kiekvienas modulis yra kruopščiai suplanuotas, kad atitiktų studijų gylio ir platumo lūkesčius, kurių reikia norint gauti apdovanojimą tam tikru lygiu. Pagal tarptautines sutartis kiekvienas apdovanojimas išreiškiamas kreditų skaičiumi, kad pasiekimas būtų perkeliamas ir skaidrus būsimiems darbdaviams ir kitoms aukštojo mokslo institucijoms. Planuojant kiekvienos programos mokymosi veiklą, tikimasi, kad vidutinis studentas skirs maždaug dešimt valandų viso studijų laiko, kad pasiektų 1 „kreditą“ (šis apytikslis apskaičiavimas apima visus parengiamuosius darbus, skaitymo, rašymo, vertinimo užduotis, laiką, praleistą bendraujant). diskusijų forumuose arba virtualiuose seminaruose ir seminaruose). Pavyzdžiui, kandidatas, dalyvaujantis 20 kreditų modulyje, kuris trunka aštuonias savaites, galėtų skirti vidutiniškai 25 valandas studijų laiko kiekvieną savaitę (iš viso 200 valandų), kad pasiektų modulio studijų rezultatus ir užbaigtų vertinimus. . Nors šiuo klausimu nėra griežtos taisyklės (pavyzdžiui, kiekvienas kandidatas turės unikalų profilį pagal laiką, kurio jam prireiks perskaityti ir suprasti mokymosi medžiagą arba užbaigti rašto darbą), toliau pateiktas užduočių sąrašas gali padėti. kad suprastumėte, kiek laiko reikia sėkmingai užbaigti programą:

Įprastame modulyje kandidatai kiekvieną savaitę turės:

 • Planuokite savo studijų laiką pagal modulyje pateiktą savaitės veiklos planą, vadovaujantis dėstytojo
 • Skaitykite atvejo analizę ir pagrindinę medžiagą iš el. knygų ir kitų šaltinių
 • Dalyvaukite diskusijų forumuose, skaitykite pastabas, prisidėkite ir atsakykite į konkrečius klausimus
 • Paruoškite nustatytas formavimo užduotis (pavyzdžiui, pateikite atsakymo į klausimą juodraštį atsiliepimui gauti)
 • Paruoškite rašytines užduotis ir pateikite jas iki termino oficialiam įvertinimui ir atsiliepimams (paprastai tai nėra savaitinė užduotis, tačiau gali prireikti, paprastai modulio pabaigoje)
 • Apmąstykite savo mokymąsi ir pateikite modulio patirtį savo instruktoriams ir bendraamžių grupei

Panašiai kaip ir miestelio klasėje, internetinė mokymosi patirtis apims platų dalyvavimą ir bendravimą su dėstytojais ir kolegomis studentais. Taip pat naudosite internetinį forumą bendraudami su patarėjais, mokytojų padėjėjais ir mokymo specialistais.

Sėkmingai baigę laipsnį, galėsite dalyvauti vienoje iš dviejų kasmetinių baigimo ceremonijų Safolko universitete.

Modulio sekos prasideda kelis kartus per metus, atsižvelgiant į paklausą, todėl jūs turite galimybę registruotis ir pradėti savo studijų programą daugiau nei vieną kartą per metus, taip suteikdami jums lankstumo, kuris nėra dažnai pasitaikantis daugumoje akis į akį programų.

Vienu metu imsite vieną modulį. Šis suaugusiems skirtas pažangus mokymosi metodas leidžia sutelkti visą dėmesį į vieną dalyko sritį prieš pereinant prie kitos, taip pat leidžia įgyti diplomą per pagreitintą laiką.

Jūsų įgytas laipsnis turės tokią pačią vertę, pripažinimą ir patikimumą, kaip ir bet kuris lygiavertis laipsnis, įgytas tradicinėje universiteto aplinkoje.

Vietos

 • Ipswich

  Waterfront Building, Neptune Quay, IP4 1QJ, Ipswich

Klausimai