Keystone logo
UNICAF - Cours en français

UNICAF - Cours en français

UNICAF - Cours en français

Įvadas

„Unicaf“ yra pirmaujanti internetinė platforma, teikianti prieinamą ir kokybišką aukštąjį mokslą nepasiturinčioms rinkoms, dirbanti su gerbiamais JK, JAV, Europos ir Afrikos universitetais.

„Unicaf“ bendradarbiauja su JK, JAV, Europos ir Afrikos universitetais, siekdama suteikti kokybiškų aukštojo mokslo laipsnių internetu studentams Afrikoje ir visame pasaulyje. Tarp dabartinių partnerių yra Liverpulio Johno Mooreso universitetas (JK). Safolko universitetas (Didžioji Britanija), Rytų Londono universitetas (Didžioji Britanija), Kalifornijos universiteto upės pailgėjimas (JAV) ir Unikafo universitetas (Afrika).

Sumažėjusi vyriausybės parama universitetams, kai griežtinamos studentų vizų taisyklės, suteikia galimybę pasinaudoti besiformuojančiomis rinkomis, naudojant internetinius pristatymo modelius; Tai yra veiksnys, kurio universitetai negali ignoruoti. „Unicaf“ , naudodama savo poreikiams pritaikytą partnerystės modelį, siekia tapti internetinio švietimo katalizatoriumi besivystančiose rinkose, tokiose kaip Afrikos į pietus nuo Sacharos.

Besivystančios ekonomikos nesugeba susidoroti su didėjančiu į aukštąjį mokslą besimokančių studentų skaičiumi ir didelėmis tradicinių institucijų kūrimo sąnaudomis. Elektroninis mokymasis yra geriausias įmanomas sprendimas siekiant užtikrinti, kad galimybės gauti kokybišką aukštąjį mokslą nebūtų ribojamos vietos, studijų mokesčių ar galimybės naudotis akademiniais ištekliais trūkumo.

Atsižvelgiant į naujausią technologijų pažangą, internetinis mokymas gali būti toks pat veiksmingas, kaip ir tradicinis mokymas klasėje. „Unicaf“ patirtis teikiant paslaugų kokybę ir teikiant nepaprastą internetinę patirtį studentams nuo pat pradžių labai sėkmingai įgyvendino visas „ Unicaf“ partnerystes.

Vietos

  • Larnaca

    Bureau administratif de Chypre Old International Airport, 7130, Larnaca

    Klausimai