Keystone logo
Ulster University Online

Ulster University Online

Ulster University Online

Įvadas

Studijuokite internetu, kada ir kur norite, su Ulsterio universitete.

Naršykite mūsų 100% internetinių nuotolinio mokymosi programų asortimentą ir pakelkite savo karjerą į kitą lygį.

Ulsterio universitetas garsėja pasaulinio lygio išsilavinimu, įranga ir išskirtiniais moksliniais tyrimais, taip pat teikia realias mokymosi galimybes, leidžiančias studentams ugdyti įgūdžius, kurie suteiks pridėtinės vertės jiems patiems, jų bendruomenėms ir darbo vietoms. Mūsų internetiniai nuotolinio mokymosi kursai lavins reikiamus įgūdžius, kad jūsų karjera pakiltų į kitą lygį.

Ulsterio universitetas yra Šiaurės Airijos pilietinis universitetas, ir mes esame įsipareigoję teikti puikų mokymą ir mokslinius tyrimus, kurie teigiamai veikia mūsų visuomenės sveikatą ir mūsų ekonomikos klestėjimą.

Pasaulinių iššūkių sprendimai

Siekiame padėti spręsti pasaulinius iššūkius socialinio ir verslo atsinaujinimo, tvarumo, sveikų bendruomenių, kūrybiškumo ir kultūros temomis ir suteikti savo studentams gebėjimą suprasti ir prasmingai įsitraukti į vis labiau globalėjančią visuomenę.

Studijuokite bet kur ir bet kada

Turėdamas dvidešimties metų patirtį teikiant išskirtinį mokymą internetu, Ulsterio universitetas siūlo lanksčius nuotolinio mokymosi kursus, kurių metu studentai gali mokytis pagal savo įsipareigojimus ir patirti pasaulinio lygio išsilavinimą, kad ir kur jie būtų.

Mokymasis internetu su Ulster

Turėdamas nusistovėjusią internetinių kursų teikimo reputaciją, Ulsterio universitetas jau daugiau nei du dešimtmečius vykdo nuotolinio mokymosi kursus.

  • Mūsų nuotolinio mokymosi kursai yra 100% internetu ir pristatomi per internetines paskaitas, seminarus ir praktines užduotis.
  • Mūsų internetiniams kursams vadovauja aukštos kvalifikacijos akademinės komandos, sudarytos iš pripažintų akademikų, turinčių nusistovėjusius mokslinių tyrimų įgaliojimus ir patirtį savo dalykinėse srityse.
  • Mūsų nuotolinio mokymosi studentai turi prieigą prie visų jiems reikalingų išteklių ir gali pasiekti visą mokymosi medžiagą, diskusijų lentas ir skaitymus per Ulsterio 24/7 internetinį mokymosi portalą.
  • Studentai taip pat gaus studentų paramą dėl karjeros, mokslinių tyrimų galimybių ir bet kokių rūpesčių, kurie jiems gali kilti visais programos etapais, nuo registracijos iki baigimo.

Be to, lankstumas yra mūsų prioritetas, todėl studentai gali suderinti darbo ar gyvenimo įsipareigojimus su studijomis. Studijuokite kur norite ir kada norite su Ulsterio universitete.

Priėmimai

Kaip taikyti

1 žingsnis:

Pateikti paraišką dėl šio kurso yra greita ir paprasta, ją galima pradėti nuėjus į kurso puslapį.

2 žingsnis:

Norėdami sužinoti daugiau informacijos, turėsite užpildyti formą. Galite pasirinkti pasikalbėti su registracijos konsultantu arba pateikti paraišką tiesiogiai.

3 žingsnis:

Tada turėsite užpildyti mūsų paraiškos formą.

4 žingsnis:

Po to galite pradėti savo programą atitinkamą priėmimo dieną.

Vietos

  • Belfast, Jungtinė Karalystė

Klausimai