Keystone logo
Universidad Europea

Universidad Europea

Universidad Europea

Įvadas

Įkurta 1995 m., „ Universidad Europea “ iš viso keturi Ispanijos miesteliai turi 17 000 studentų. 30% yra tarptautiniai studentai. Jei studentų skaičius viršija vidutinį studentų skaičių, jūs patirsite daugiakultūrę atmosferą. Mes turime daugiau nei 300 sutarčių, ir jūs galite dalyvauti tarptautiniuose mainuose prestižiniuose universitetuose visame pasaulyje. Sužinokite daugiau čia .

89% mūsų studentų įsidarbina per vienerius metus po studijų baigimo.

Misija

Teikti savo studentams visapusišką išsilavinimą, ugdyti lyderius ir specialistus, kurie yra pasirengę reaguoti į pasaulinio pasaulio poreikius, prisidėti prie savo profesijų vertės ir socialinės pažangos per verslumo dvasią ir socialinius įsipareigojimus. Sukurti ir perduoti žinias taikant taikomus mokslinius tyrimus, taip pat prisidedant prie pažangos ir patys pasirenkant pažangiausią techninę ir intelektualinę plėtrą.

Vizija

Universidad Europea mes laikome akademinę kompetenciją vienu iš mūsų strateginių ramsčių. Taigi, mūsų švietimo modelis apima Europos aukštojo mokslo erdvės principus, grindžiamus individo visuotiniu mokymusi. Šiame modelyje profesorius yra mentorius, taip pat patarėjas, kuris remia studentą visą savo universitetinį gyvenimą. Kita vertus, studentas planuoja savo mokomąją kelionę, tobulindamas šiuo metu visuomenės reikalaujamas žinias, kompetencijas, įgūdžius ir vertybes.

Vertybės

 • Bendradarbiavimas: pritariame patvirtinimo antspaudui, kuris išskiria mūsų verslumo dvasią: mes esame ryžtingi ir drovūs, kad studentas būtų pirmaujanti. Mes bendradarbiaujame ir bendradarbiaujame, siekdami įgyvendinti geriausią praktiką mūsų institucijoje.
 • International: kaip laureatų tinklo nariai, mes turime pasaulinį pašaukimą ir taikymo sritį, išlaikydami stiprius vietos šaknis. Mes siūlome tarptautinius išteklius vietos švietimui remti ir stiprinti. Laureatų tinklo dydis ir įtaka leidžia mums suteikti profesionalams ir studentams puikias galimybes. Mes esame įtraukta, daugiakultūrė organizacija, vertinanti įvairovę ir gerbianti visas kultūros perspektyvas ir savybes.
 • Analitinis: vykdome griežtą savęs vertinimo procesą, kad nuolat didinčiau savo informaciją ir žinias, kad pagerintume savo veiklą. Šis atgautinas požiūris, pagrįstas duomenų analize, išskiria save iš kitų institucijų.
 • Patikima: jei norime būti "čia už gerą", turime įgyti pasitikėjimą savo studentais ir jų šeimomis, darbdaviais ir bendruomenėmis, kuriose mes dirbame. Visiems mūsų organizacijos lygiams taikomi aukščiausi reikalavimai; dirbame sąžiningai ir prisiimame visą atsakomybę už savo veiksmus.
 • Audacious: mes esame verslininkai; mes stengiamės būti drovūs ir norintys atsižvelgti į apskaičiuotą riziką, tuo pat metu pagrįsti savo sprendimus racionaliu, refleksišku planavimu. Mes greitai panaudojame galimybes ir atlikome teigiamus pokyčius, kad praturtintume savo studentų patirtį. Mes ieškome naujų būdų, kaip pagerinti mokymą be sienų ir transformuoti tradicinį švietimo modelį. Mes turime novatorišką mentalitetą ir mes suteikiame universiteto bendruomenės nariams galimybę iššaukti status quo. Mes taikome kūrybiškus požiūrius į švietimą ir verslą. Mes niekada nustojame ieškoti naujų požiūrių, naujų technologijų, naujų verslo modelių ir naujų teorijų. Mes esame lyderiai, o ne pasekėjai.
 • Atsakingas: prisiimdami atsakomybę už mūsų studentų rezultatus, yra mūsų revoliucijos švietimo srityje pagrindas. Mes sutelkiame dėmesį į studentus ir darbdavius, kad pritaikytume savo programas pagal jų poreikius. Mes stengiamės išlaikyti aukštą išlaikymo, išsilavinimo ir įsidarbinimo lygį, kad mūsų studentai, įstodami į darbo rinką, turėtų teigiamą socialinį poveikį.

Statistika

Universidad Europea Iš viso 4 Ispanijos miesteliuose mokosi 17 000 studentų. 30% yra tarptautiniai studentai.

89% mūsų studentų įsidarbina per vienerius metus nuo studijų baigimo.

  Reitingai

  Akademinis meistriškumas

  Universidad Europea prestižiniame tarptautiniame universitetinės kokybės akreditavimo reitinge „QS Stars“ iš viso gavo 4 žvaigždutes – iš 5 galimų. Universidad Europea taip pat pasiekė aukščiausią įvertinimą – 5 žvaigždutes – įsidarbinimo, išsilavinimo, patalpų ir socialinės atsakomybės srityse.

  „ Universidad Europea “ taip pat gavo Europos kokybės vadybos fondo (EFQM) „Europea 500+“ kompetencijos ženklą. Tai yra didžiausias pripažinimas, kurį ši organizacija gali suteikti ir išryškina puikų organizacijų valdymą.

  Vietos

  • Madrid

   Universidad Europea de Madrid Villaviciosa de Odon Campus C/ Tajo, s/n. Urb. El Bosque , 28670, Madrid

  • Valencian Community

   Paseo de la Alameda, 7, 46010, Valencian Community

   • Alcobendas

    Avenida de Fernando Alonso,8, 28108, Alcobendas

    • Valencia

     Valencia, Ispanija

    • Villaviciosa de Odón

     Villaviciosa de Odón, Ispanija

     Programos

     Klausimai