Keystone logo
The University of Dayton

The University of Dayton

The University of Dayton

Įvadas


109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png


The University of Dayton yra aukščiausio lygio katalikų mokslinių tyrimų universitetas, siūlantis nuo bakalauro iki doktorantūros lygio. Esame įvairi bendruomenė, pasiryžusi pagal marianistines tradicijas ugdyti visą asmenį ir susieti mokymąsi bei mokslą su vadovavimu ir tarnavimu.

Mūsų dvasia įžiebia beribį smalsumą, skatinantį drąsiai žvelgti į nežinią, įsitraukti į tyrinėjimus ir daryti naujus atradimus. Čia nagrinėjame tikėjimo ir proto santykį. Mes integruojame žinias tarp disciplinų ir ugdome tarnystę, teisingumą ir taiką.

Visose mūsų daugiau nei 80 bakalauro ir 50 magistrantūros ir doktorantūros studijų programose mūsų akademikai yra sudėtingi. Ne tik dėl to, bet ir dėl to, kad pasaulyje yra tikrų iššūkių, kuriuos reikia įveikti. Tokiu būdu, kai ateis išleistuvės, į realų pasaulį pateksite ne pirmą kartą. Jau būsite jos dalis, visiškai pasiruošę savo karjerai ir gyvenimui.

Geresnio pasaulio kūrimo versle

Esame pasiryžę teikti į patirtį orientuotą verslo išsilavinimą, kurio metu studentai įgyja praktinių įgūdžių bei žinių ir jas panaudos.

Mūsų novatoriška, praktiška mokymo programa ugdo etiškus, pasitikinčius specialistus, pasiruošusius prisitaikyti ir pokyčiams.

Kas mes esame Ką mes darom Kuo mes skiriamės
 • Glausta besimokančiųjų bendruomenė: dėstytojai, darbuotojai ir studentai
 • Žinių kūrėjai, vartotojai ir integratoriai
 • Tarnaujantys lyderiai bendruomenei, profesijai ir visuomenei
 • Integruoti verslo teoriją ir praktiką, pagrįstą katalikiška ir marianistine tradicija
 • Kurkite unikalų, patirtinį mokymąsi klasėje ir už jos ribų
 • Ugdykite absolventus, sėkmingus savo bendruomenėje ir profesijoje
 • Generuokite intelektualų indėlį, kuris padidins akademikų ir specialistų žinių bazę
 • Bendruomenės dėmesys visam žmogui
 • Patirtinis ir vertybinis mokymasis pagal katalikišką ir marianistinę tradiciją
 • Veikla, renginiai ir centrai, kuriantys ir ugdantys praktinę išmintį
 • Gilūs švietimo ryšiai su studentų, verslo, bendruomenės ir absolventų partneriais

3 pagrindinės priežastys, kodėl verta rinktis verslą UD

Praktinis mokymasis

Žinome, kad reikalingas praktinis išsilavinimas, gerai, praktika.

Štai kodėl UD verslo studentai nuolat įsitraukia į juos supantį pasaulį, nesvarbu, ar tai būtų studijos užsienyje, pagrindiniai projektai, stažuotės ir kooperacijos, mokymosi paslaugos ar kitos patirtinio mokymosi programos.

Individualus išsilavinimas

Tu esi unikalus. Jūsų išsilavinimas taip pat turėtų būti.

Norite studijuoti dvigubą specialybę ar mažąją? Studijuoti užsienyje ar panaudoti savo verslo įgūdžius humanitariniais tikslais? Įgyti realaus pasaulio patirties per stažuotę ar kooperacinį išsilavinimą? UD galite pritaikyti savo mokymo planą, kad jis atitiktų jūsų pomėgius ir pasiruoštų asmeninei bei profesinei sėkmei. Jūsų atsidavęs sėkmės patarėjas padės jums sukurti ir užbaigti jūsų planą.

Bendradarbiavimo aplinka

Dėmesys bendruomenei

UD būsite skatinami siekti tobulumo, bet ne kitų sąskaita. Užuot konkuruodami su kitais studentais, būsite bendradarbiaujančios, įvairios ir įtraukiančios besimokančiųjų bendruomenės dalis. Čia rasite palankią aplinką, kurioje galėsite užduoti klausimus, tyrinėti savo pomėgius ir pasiruošti sėkmingai ateičiai. Be to, jums bus naudinga nedidelė klasė, kurią mokys patyrę, atsidavę dėstytojai, o ne dėstytojų padėjėjai ar absolventai.

Vietos

 • Dayton

  300 College Park , 45469, Dayton

 • Dayton

  Dayton, Jungtinės Amerikos Valstijos

  Programos

  Klausimai