Keystone logo
UCAM

UCAM

UCAM

Įvadas

Trumpi kursai

Kas nenorėtų į savo CV įtraukti praktinio akademinio dalyko kurso, kuris gali būti mažiau susijęs su jų įprasta programa, tačiau arčiau širdies? Trumpi kursai gali atsakyti į jūsų klausimus, kad reikia kažko daugiau ir įgyti daugiau žinių.

Trumpi kursai padeda sužinoti, ką reiškia realus pasaulis, būti atviriems pokyčiams ir naujovėms. Trumpi kursai siūlo įvairius kursus, turtingus ir novatoriškus naujų programų formatų portfelį, įskaitant internetinius pr, kurie mūsų dalyviams suteikia tikrą UCAM patirtį.

Virtual Campus

Virtualusis miestelis yra durys į jūsų nuotolinių studijų vietą, kur rasite viską, ko reikia norint atlikti internetinę karjerą. Tai taps jūsų bendravimo erdve jūsų klasėje. Šią vietą pasieksite naudodami asmeninį slaptažodį, kurį suteiksime jums registruodamiesi.

Visi kiekvieno kurso dalykai klasifikuojami miestelyje, visi jie suskirstyti į didaktinius vienetus. Kiekvienas mokytojas parengs nuoseklų turinio vadovą, kuriame galėsite pasikonsultuoti:

 • Rašytinė medžiaga.
 • Garso ir vaizdo medžiaga.
 • Vaizdo konferencijų kalendorius.
 • Užduotys, kurias reikia atlikti.
 • Atlikti įsivertinimus.
 • Dalyvavimo mechanizmai (forumai, pokalbiai ir kt.)

Metodika

Trumpųjų kursų metodika reaguoja į individualizuotą mokymą, pritaikytą naujiems technologiniams ištekliams, kuriuos mums siūlo dabartinė era. Dėl šios priežasties ji siūlo jums darbo metodus, leidžiančius lanksčiai mokytis, kad galėtumėte derinti darbą, sportą, šeimos gyvenimą. Mūsų profesoriai, taip išplėsdami savo profesinį profilį. Universitetas visiems studentams suteikia prieigą prie skaitmeninės bibliotekos ir virtualios API, kur jie gali naudoti kompiuterines programas, susietas su mūsų laipsniu, iš bet kurio kompiuterio. Trumpus dėstytojų komandos kursus Universidad Catolica San Antonio de Murcia sudaro profesionalai kiekvienoje savo žinių srityje, be to, jie turi puikų išsilavinimą ir patirtį.

UCAM tikslas yra parengti geriausius specialistus, žmones, turinčius pašaukimą tarnauti, galinčius pagerinti visuomenę, kurioje jie gyvena.

Strategiškai įsikūręs Mursijoje, Ispanijoje, su daugiau nei 16 000 studentų ir apie 1 000 profesorių miesteliu, plečiamės visame pasaulyje, kad įgyvendintume vieną iš pagrindinių savo tikslų: skatinti aukštos kokybės universitetinį išsilavinimą, atstovaujant visuose žemynuose. . UCAM turi draugišką ir tarptautinę aplinką nuostabioje Viduržemio jūros aplinkoje.

Tarptautinis „Universidad Católica“ pašaukimas verčia mus bendradarbiauti su universitetais iš visų planetos kampų, visais švietimo lygmenimis: mokslininkai, studentai ir profesoriai keičiasi ir kuria tarptautines bakalauro ir magistro programas visose specialybėse.

„ UCAM patirsite universiteto bendruomenės dinamiškumą ir entuziazmą, geriausią techninę įrangą, gražią Jerónimos vienuolyno aplinką ar sporto kultūrą su dvidešimt viena elito komanda varžosi aukščiausiu lygiu.

Katalikų ir visuotinis miestelio etosas yra puikios galimybės rasti ir suprasti Kristaus figūras.

Misija

Suteikti studentams jų profesijai būdingų žinių ir įgūdžių, sustiprinti jų, kaip individų, įgūdžius ir požiūrį, užtikrinant krikščionišką buvimą universitete, visuomenėje ir kultūroje.

Žinių generavimas atliekant mokslinius tyrimus, mokslą, komunikaciją, technologijas, menus ir kultūrą, kad studentai galėtų prisidėti prie žmogaus vystymosi, rūpintis savo poreikiais, visuomenės technologine plėtra ir, svarbiausia, kad jie gali sukurti žmogaus ir pasaulio, atviro transcendencijai, sampratą.

Indėlis į Katalikų Bažnyčios evangelizaciją, skatinant universiteto bendruomenės narių sielovados veiklą, glaudžiai bendraujant su tam tikra Bažnyčia ir Bažnyčios mokymo valdžia, atsižvelgiant į tikėjimą ir moralę, ypač su vyskupu. to regiono vyskupijos, kurioje ji veikia.

Vizija

UCAM yra katalikų universitetas, kuriame, remiantis racionalia tiesa ir atsižvelgiant į Katalikų Bažnyčios tikėjimą, siūlomas aukštasis mokslas, rengiami mokslininkai ir ruošiami specialistai, generuojant ir perduodant mokslą, technologijas ir kultūrą; tarnaujant vientisam asmens, šeimos ir visuomenės vystymuisi pagal Evangelijos principus ir:

Įvairus akademinis pasiūlymas, nuolat adaptuojantis ir atitinkantis realius visuomenės, kultūros ir Katalikų Bažnyčios poreikius.

Mokymo metodika taikoma mažoms grupėms; nuolatinis vertinimas; asmeninės autonomijos ir tarnystės dvasios ugdymas; Komandinio darbo skatinimas; skatinti asmeninį ir kolektyvinį kūrybiškumą ir nuolat bendrauti su profesine aplinka stažuočių metu.

Individualus dėstymas, aukštas dėstytojų dėstymo studentams lygis ir apmokyti dėstytojai akademinėms, psichologinėms ir asmeninėms konsultacijoms.

Universiteto bendruomenė, susidedanti iš studentų, dėstytojų, administracijos darbuotojų ir tarnybų bei valdymo organų, paremtų bendradarbiavimo ir abipusės pagalbos, teikiančios žinias, principais.

Tarptautinė, nacionalinė ir regioninė orientacija, ypatingą dėmesį skiriant ispanakalbėms šalims.

Kokybės vadybos sistema, taikoma mokymui, moksliniams tyrimams ir paslaugoms, siekiant užtikrinti profesinių vaidmenų ir žmonių santykių meistriškumą tarp visų universiteto bendruomenės narių, vykdant tęstines profesorių ir bendrojo aptarnaujančio personalo mokymo programas.

Tikslai

Pagrindiniai San Antonijaus katalikų universiteto tikslai plėtojant jo veiklą yra šie:

 • Aukštojo mokslo dėstymas kaip Katalikų Bažnyčios mokslo, technologijų, kultūros ir tikėjimo priemonė ir mokymo metodas tyrėjams bei specialistų, galinčių padėti ugdyti individą, šeimą ir visuomenę, paruošimas.
 • Prisidedant prie kultūrinio, socialinio ir ekonominio visuomenės vystymosi ir sąlygų, skirtų pagerinti gyvenimo kokybę ir aplinką, kūrimo, ugdant studentų, kaip individų, ir visuomenės, kuriai jie turi tarnauti, narius, įgūdžius.
 • Instituciniu požiūriu užtikrinant krikščionišką buvimą akademiniame pasaulyje, kiekvienu istoriniu visuomenės ir kultūros momentu.
 • Socialinių ir individualių vertybių apsauga ir propagavimas pagal Katalikų Bažnyčios mokymo autoritetą, visų pirma pagarba laisvei, pliuralizmui ir idėjoms, taip pat kritinio mąstymo ugdymas ir nuolatinis Tiesos ieškojimas tiriant, išsaugant ir mokslų ir menų komunikacija.
 • Nuolatinis kokybės gerinimas visais aspektais.
 • Atnaujina savo kvalifikaciją, mokymo ir ne mokymo paslaugas, kad atitiktų išorinių klientų ir studentų lūkesčius ir poreikius, užtikrinant perspektyvią ateitį.
 • Santykių su kitais universitetais ir įmonėmis skatinimas siekiant suteikti studentams profesines galimybes, specializacijas ir tyrimus pasaulyje be sienų.
 • Integralaus švietimo skatinimas.
 • Teikti asmeninį mokymą, skatinti asmeninį savarankiškumą, komandinį darbą ir tiesioginius profesoriaus ir studento santykius.
 • Orientacijos į užimtumą didinimas.

Los Jeronimos miestelis

San Antonijaus katalikų universitetas buvo sumanytas kaip linksmas švietimo projektas, susijęs su aktyviu studentų, dėstytojų ir kitų universiteto bendruomenės narių dalyvavimu miestelio patalpose.

Maždaug 25 000 kvadratinių metrų plote, iš kurių pastatyta 14 500, o kitame - dar 200 000 - priestate, skirtame sodams, automobilių stovėjimo aikštelei, sporto įrenginiams ir universiteto rezidencijai; Už 4 km. Los Jeronimos vienuolynas (XVIII a.) Įsikūręs neprilygstamoje, gerai sujungtoje aplinkoje, kurioje dera ramybė ir ramybė. Vienuolynas kartu su baroko bažnyčia paskelbtas nacionaliniu istorijos-meno paminklu ir sudaro vadinamąjį „Campus de Los Jeronimos“, San Antonijaus de Mursijos katalikų universiteto ( UCAM ) būstinę.

Miestelį sudaro erdvios ir šviečiančios klasės, biblioteka, aktų salė, posėdžių ir darbo kambariai, kompiuterių, daugialypės terpės ir kalbų kambariai, laboratorijos ir kavinė-valgomasis.

Universiteto ypatybės

Virtualus miestelis

Virtualus miestelis – tai durys į jūsų nuotolinių studijų vietą, kur rasite viską, ko reikia jūsų internetinei karjerai. Tai taps jūsų bendravimo erdve jūsų klasėje. Į šią erdvę pateksite per asmeninį slaptažodį, kurį suteiksime registruodamiesi.

Visi kiekvieno kurso dalykai yra klasifikuojami miestelyje, visi jie suskirstyti į didaktinius vienetus. Kiekvienas mokytojas parengs nuoseklų turinio vadovą, kuriame galėsite pasikonsultuoti:

 • Rašytinė medžiaga.
 • Audiovizualinė medžiaga.
 • Vaizdo konferencijų kalendorius.
 • Užduotys, kurias reikia atlikti.
 • Atlikti savęs vertinimus.
 • Dalyvavimo mechanizmai (forumai, pokalbiai ir kt.)

Los Jeronimo miestelis

San Antonijaus katalikų universitetas buvo sumanytas kaip linksmas edukacinis projektas, kurio tikslas – aktyvus studentų, dėstytojų ir kitų universiteto bendruomenės narių buvimas miestelio patalpose.

Maždaug 25 000 kvadratinių metrų plote, iš kurių 14 500 yra pastatyti, o kitas dar 200 000 priestatas skirtas sodams, automobilių stovėjimo aikštelėms, sporto objektams ir universiteto rezidencijai; 4 km atstumu. Los Jeronimo vienuolynas (XVIII a.) įsikūręs neprilygstamoje, gerai sujungtoje aplinkoje, kurioje dera ramybė ir tyla. Vienuolynas kartu su barokine bažnyčia buvo paskelbtas nacionaliniu istoriniu-meniniu paminklu ir sudaro vadinamąjį Campus de Los Jeronimos, San Antonio de Murcia katalikiškojo universiteto ( UCAM ) būstinę.

Kampusą sudaro erdvios ir šviesios klasės, biblioteka, aktų salė, posėdžių ir darbo kambariai, kompiuterių, multimedijos ir kalbų kambariai, laboratorijos, kavinė-valgomasis.

  Vietos

  • Avenida de los Jerónimos,135, 30107, Guadalupe, Murcia

  Klausimai