Keystone logo
Trinity International University Tarpkultūrinių studijų magistras
Trinity International University

Tarpkultūrinių studijų magistras

Deerfield, Jungtinės Amerikos Valstijos

1 Years

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 250 / per semester *

Nuotolinis mokymasis

* visu etatu: 250 USD / ne visą darbo dieną: 125 USD

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Ši programa suteikia specializuotas tarpkultūrinių studijų ir krikščioniškosios misijos disciplinos studijas. MA/ICS tinka asmenims, ieškantiems akademinio pasirengimo misionieriams, įvairių kultūrų darbuotojams, mokytojams, strategams ir tyrinėtojams. Tai taip pat gali būti tarpinis žingsnis link doktorantūros studijų susijusioje srityje.

Kodėl verta mokytis tarpkultūrinių studijų TEDS?

MA / ICS yra lanksti, todėl studentai, gyvenantys ir tarnaujantys įvairiose pasaulio vietose, jį baigti. Reikalingi kursai reguliariai planuojami internetu, o šią programą galima baigti tik internetu. Tiesioginiai kursai Deerfield miestelyje siūlomi savaitgaliais ir vienos ar dviejų savaičių moduliniais formatais tiek ištisus mokslo metus, tiek vasarą. Kursai taip pat siūlomi „Trinity“ pratęsimo vietose.

Studentams bus naudinga studijuoti mūsų pasaulinio lygio fakultete misijos ir evangelizacijos srityse. TEDS profesoriai turi bendrą patirtį, apimančią daugybę kultūrų, ilgus metus dirbdami įvairiais kultūrinio įsitraukimo būdais. Kursus taip pat dėsto išorės ekspertai, kurie į programą įneša savo aukštos kvalifikacijos ir unikalių žinių. Studentai baigia MA/ICS dėl daugelio priežasčių: norėdami pagilinti savo žinias apie tarnystę arba pasiruošti doktorantūros studijoms. Lankstumas kartu su prieinamumu daro tai puikia programa visiems, kurie užsiima tarpkultūrine tarnyste ir tarnyste.

Priėmimai

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

  • Máster Universitario en Educación Intercultural - ON LINE
    • Online Spain
    • Valencian Community, Ispanija
    • + 2 Daugiau