Keystone logo
© Asian Institute of Hospitality Management
Tri-Continent Degree Programmes @ Siam Technology College

Tri-Continent Degree Programmes @ Siam Technology College

Tri-Continent Degree Programmes @ Siam Technology College

Įvadas

Suderinus istorija ir tradicija Karalystėje Su JAV stiprybė ir ateitis, kuri yra Azija

Suderinus istorija ir tradicija Karalystėje Su JAV stiprybė ir ateitis, kuri yra Azija JK ir JAV buvo ekonominio pasaulio įgaliojimai šimtus metų. Praeitis ir dabartinė tarptautinio verslo buvo ir toliau bus, įtakos abiejų šalių. Tačiau Azijoje yra ateitis, sparčiai augančių ekonomikų ir daugiau nei pusė pasaulio gyventojų.

Taigi, galbūt jis paėmė partnerystę tarp JAV ir Azijos universitetuose sukurti tikrai įsivaizduojamą programa, kuri sujungia šių trijų regionų jėgą į vieną ketverių metų studijų programa.

Lamar universitetas Teksase, JAV ir Siam technologijų kolegija Tailande jau padaryta su Tri-Continent studijų programą.

Daugelis žmonių svajoja studijuoti užsienyje, ypač JAV ar Jungtinėje Karalystėje. Amerika ir Anglija pasiūlyti kai kurie iš geriausių aukštojo mokslo kvalifikacijų pasaulyje. Tačiau tai nėra lengva. Kai manote, vizų, kalbų mokėjimo ir ypač PINIGŲ klausimus, gauti laipsnį iš JAV ar Didžiosios Britanijos svajonė dažnai tampa košmaru.

Ar nebūtų puiku, kad gauti geriausią išsilavinimą įmanoma, tokioje vietoje, kur, kaip jūsų viza greitai ir lengvai ir pragyvenimo išlaidos yra žemas? Tai nėra iš pradžių reikalauja TOEFL arba IELTS balai pradėti studijuoti? Kur mokslą yra prieinamos už jus: įgyti JAV universitetą ir Tailando universiteto bakalauro laipsnį, plius JK šalyje priimtas vadovybė diplomas, bent apie 10% to, ką tik vienerių metų savikaina kitų JAV universitetų būtų?

Atsakymas, žinoma, yra kažkaip gauti aukštą universitetinį kvalifikaciją iš visų trijų: JAV, Didžiojoje Britanijoje ir Azijoje .. ir tik ketverių metų studijų. Tri-Žemynas bakalauro laipsnis programa leidžia jums gauti savo universiteto kvalifikacijoms iš visų trijų žemynų, labiausiai prieinamą mokslą ir gyvenimo išlaidas turimų. Padarykite savo svajonę ... realybe!

Pasaulio Tik Trys Žemynas Programos

Pasaulyje mažėja ir kiekvienas vyksta tarptautinė. Įgyti tris verslo kvalifikaciją toje pačioje programoje, iš JAV, Didžiosios Britanijos ir Tailando.

Vietos

  • Bangkok

    46 Jarunsanitwong 10 Road Tha Pra, Bangkok Yai, 10600, Bangkok

    Klausimai