Keystone logo
Transcend Peace University

Transcend Peace University

Transcend Peace University

Įvadas

„ Transcend Peace University , TPU, yra internetinis universitetas, kuriam šiuo metu vadovauja prof. Dr. Johanas Galtungas, plačiai pripažintas pagrindine taikos studijų akademinės disciplinos įkūrėja. Mūsų tarpdisciplininiai kursai yra skirti taikos ir vystymosi studijoms.

Kaip šios srities specialistai akcentuojame į sprendimus orientuotą požiūrį. Mūsų dėstytojai yra svarbiausi taikos tyrinėtojai ir tarptautiniu mastu pripažinti tarpininkai. TRANSCEND švietimo instituto TPU tikslas yra suteikti mūsų studentams žinių ir įgūdžių, reikalingų profesinei ramybei ir tobulėjimo darbui.

TPU suteikia studentams analitinę ir praktinę kompetenciją transformuojant konfliktus ir juos sprendžiant. Mūsų metodika remiasi daugiau nei penkiasdešimties metų žiniomis, kurias teikia žymūs tyrėjai ir praktikai iš viso pasaulio.

Mūsų 12 savaičių ir 6 savaičių (vasaros sesijos) internetiniai kursai skirti vyriausybei ir nevyriausybininkams, įskaitant studentus, kuriems reikalinga aukšto lygio analitinė taikos ir konfliktų kompetencija. Galtung institutas siūlo papildomas pamokas vietoje Vokietijos pietuose. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite instituto pagrindiniame puslapyje: www.galtung-institut.de .

TPU internetiniai kursai yra patrauklūs absolventų ar antrosios pakopos studijų lygmens dalyviams arba žmonėms, turintiems lygiavertę patirtį. Dalyvavimas reikalauja įsipareigojimo skaityti ir analizuoti akademinių kursų dėstytojų paskelbtą medžiagą, aktyviai dalyvauti grupės diskusijose ir užduotyse bei gerbti skaitymo ir atsakymo laiką. Mūsų ankstesnė patirtis įrodė, kad dalyviai turi būti pasirengę skirti ne mažiau kaip šešias – aštuonias valandas per savaitę, kad galėtų tinkamai naudotis kursu.

Mokestis už kursą siekia 800 eurų dalyviams iš EBPO šalių ir 400 eurų dalyviams iš ne EBPO šalių už 12 savaičių kursus pavasarį ir rudenį, 400 eurų dalyviams iš EBPO šalių ir 200 eurų dalyviams iš ne OECD šalių 6 savaičių vasaros kursams.

Prašome suprasti, kad mūsų kursai yra skirti priimti ribotą minimalų ir nurodytą maksimalų dalyvių skaičių. Kai nesilaikoma minimalios ribos, mes pasiliekame teisę atšaukti kursą ir, kai viršijamas maksimalus slenkstis, kitos paraiškos bus raginamos stoti į kitą kursą arba kreiptis į kitą semestrą. Tai yra kokybės kontrolės priemonės, padedančios pagerinti mūsų mokymą ir mokymąsi internete.

Norėdami gilinti studijas, apsilankykite „Galtung“ institute, kuris yra „ Transcend Peace University programos vykdytojas vietoje ir siūlo vietoje esančias pamokas apie konfliktų transformaciją TPU laikotarpio metu Grenzach-Wyhlen pietų Vokietijoje.

Vietos

  • Markgrafenstraße,42A, 79639, Grenzach-Wyhlen

Klausimai