Keystone logo
Toronto International College

Toronto International College

Toronto International College

Įvadas

Sveiki atvykę į TIC vidurinę mokyklą, vieną iš praktiškiausių prestižinių universitetinių pasirengimo aukštųjų mokyklų Kanadoje!

Mes esame pažangios praktikos (AP) privati mokykla, turinti daug patirties už klasės ribų, nuolatines gaires ir XXI amžiaus pamokas.

Labai džiaugiamės galėdami susitikti su jumis, kad suplanuotume savo kelią į vis didesnę sėkmę!

Torontas yra didžiausias Kanados miestas

Toronto International College (TIC), įkurtas 2003 m., Siekia patenkinti studentų iš Kanados ir viso pasaulio poreikius ir poreikius. Mes rūpinamės studentais, kuriems reikia individualaus dėmesio ir (arba) studentais, kurie nori intensyviai ruoštis stojimui į prestižinius Kanados universitetus ir kolegijas.

TIC yra unikali parengiamoji mokykla studentams, norintiems baigti vidurinę mokyklą, patobulinti anglų kalbos žinias ir (arba) būti pasirengusiems akademiškai, kultūringai ir kalbiškai universitetui ar kolegijai.

Mes siūlome Ontarijo švietimo ministerijos mokymo programą intensyvioje, struktūrizuotoje mokymosi aplinkoje; ypač tarptautiniams studentams. Mūsų studentai yra pasirengę kreiptis ir sėkmingai pereiti į Kanados vidurines mokyklas.

Vertinimas

Studentų akademinis vertinimas grindžiamas nuolatiniu kursinio darbo, pvz., Esė, projektų, testų ir užduočių, vertinimu, kuris sudaro 70% viso kurso įvertinimo. Baigiamasis egzaminas kiekvieno modulio pabaigoje sudaro 30% viso kurso įvertinimo.

Baigimo reikalavimai

Ontarijo švietimo ministerijos mokymo programa pasaulyje užima 4 vietą. Norint gauti Ontarijo vidurinės mokyklos diplomą (OSSD), reikia baigti 30 kursų kreditų, Ontarijo vidurinės mokyklos raštingumo testą (OSSLT) arba

Ontarijo vidurinės mokyklos raštingumo kursas (OSSLC) ir 40 valandų viešųjų darbų.

Priėmimai

 • 1 žingsnis

Užpildykite pridedamą tarptautinę studento paraiškos formą. Galutinės datos nėra, nes paraiškos nagrinėjamos ištisus metus. Tačiau patariama pateikti prašymą gerokai iš anksto, nes gali būti vėluojama pateikti paraišką dėl Kanados studijų leidimo.

 • 2 žingsnis

Siųskite užpildytą tarptautinio studento paraiškos formą su visais patvirtinamaisiais dokumentais ir reikiamu paraiškos mokesčiu į priėmimo biurą.

Į patvirtinamuosius dokumentus įtraukta:

 1. Anglų kalbos mokėjimo įrodymas (TOEFL arba bet koks kitas tarptautiniu mastu pripažintas anglų kalbos testas)
 2. Ankstesnių mokyklų, kurias lankėte, akademiniai išrašai
 3. CV (jei turite darbo patirties)
 • 3 žingsnis

Vertinsime Jūsų paraišką: atsižvelgdami į Jūsų akademinę kvalifikaciją ir anglų kalbos žinias Jūsų pasirinktai studijų programai.

 • 4 žingsnis

Patvirtinsime jūsų paraiškos gavimą. Jei jūsų paraiška bus sėkminga, mes sukursime jums paketą, kuriame bus:

 1. Korespondencija, nurodant programą, į kurią buvote priimtas, ir programos pradžios datą. Mes nurodysime visas sąlygas, kurios turi būti įvykdytos prieš patvirtinant registraciją.
 2. Sąskaita už mokslą ir kitus mokesčius.
 3. Informacija apie studentų paslaugas, įskaitant sveikatos draudimą, apgyvendinimą ir kt.
 • 5 veiksmas

Norint priimti pasiūlymą dėl vietos vienoje iš mūsų programų, reikės sumokėti studijų įmokas ir kitus mokėtinus mokesčius. Tai apims registracijos mokestį ir mokslą, paprastai pirmaisiais mokslo metais. Mokėtina suma turi būti sumokėta Kanados doleriais jūsų pasirinktai kolegijai banko vekseliu, pinigų pavedimu arba T/T pavedimu. Gavę mokesčius už mokslą, atsiųsime jums oficialų priėmimo raštą ir studijų įmokos kvitą arba įmokos už mokslą kvitą, kurių reikia norint kreiptis dėl laikinosios vizos ir studijų leidimo.

 • 6 veiksmas

Kreipkitės dėl laikinosios vizos ir leidimo studijuoti atitinkamoje Kanados ambasadoje, Aukštojoje komisijoje arba konsulate savo šalyje. Apdorojimo laikas skirsis, todėl geriausia kreiptis kuo greičiau. Pagrindiniai reikalavimai laikinai gyventi vizai ir leidimui studijuoti yra šie:

 1. Užpildyta forma: prašymas išduoti leidimą studijuoti
 2. Priėmimo įrodymas (tai originalus priėmimo laiškas, išduotas kolegijos, į kurią ketinate stoti)
 3. Asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas (galiojantis pasas ir keturios papildomos paso dydžio nuotraukos)
 4. Finansinės paramos įrodymas (turite turėti galimybę įrodyti, kad galėsite finansiškai išlaikyti save, kol būsite Kanadoje)
 5. Medicininis įvertinimas, kaip reikalaujama pagal tam tikrų šalių teisės aktus.

Tikslią informaciją apie laikinąsias: rezidentines vizas ir studijų leidimus galite gauti artimiausioje Kanados diplomatinėje atstovybėje.

 • 7 veiksmas

Kai Kanados ambasada patvirtins jūsų prašymą išduoti laikiną vizą ir leidimą studijuoti, esate pasiruošę planuoti savo persikėlimą į Kanadą. Kolegijos studentų paslaugų koordinatoriai, kurie jus priėmė, galės jums padėti pereiti ir mielai padėsime su bet kokia jūsų persikraustymo detale.

 • 8 veiksmas

Kai atvykstate į Kanadą, turite:

 1. Įtikinkite imigracijos pareigūną, kad baigę studijas išvyksite iš Kanados
 2. Buvo priimti į kolegiją, dėl kurios pateikėte prašymą priimti
 3. Įrodykite, kad viešnagės Kanadoje metu turite pakankamai pinigų, kad galėtumėte apmokėti mokesčius už mokslą, pragyvenimo išlaidas sau ir lydintiems šeimos nariams bei grąžinti transportą sau ir lydintiems šeimos nariams.
 • 9 veiksmas

Sveiki atvykę į Kanadą!! Bienvenue au Canada!! Atvykę į Torontą turite susisiekti su kolegija ir užsiregistruoti semestrui.

Stipendijos ir finansavimas

Nauji tarptautiniai studentai automatiškai įvertinami dėl tinkamumo gauti TIC tarptautinę kompetencijos stipendiją, kai jie pateikia paraišką dėl priėmimo per Tarptautinio švietimo biurą.

PARAIŠKĄ DĖL STIPENDIJOS TEIKTI NEREIKIA.

Tinkamumas: Tarptautiniai kandidatai į Toronto International College ir šiuo metu tarptautiniai studentai.

Atrankos kriterijai: kandidatai turi būti užsiregistravę vienerių metų (dviejų semestrų) akademinėje programoje Toronto International College ir turi būti pasiekę 85% ar daugiau savo GPA ankstesnėse studijose.

Vertė: CAD $ 4000 už visą stipendiją: CAD $ 2000 arba CAD $ 1000 už dalines stipendijas per metus.

Trukmė: Mokama tik mokesčiams už mokslą už ESL (anglų kalba kaip antroji kalba) arba EAP (anglų kalba akademiniais tikslais) arba bet kokius pagrindinius kursus, kurių reikalauja Kolegija prieš pradedant rengimo universitetinius kursus.

Esant aplinkybėms, kai studentas įvykdė Kolegijos anglų kalbos mokėjimo reikalavimą, stipendijos gavėjas gali taikyti bendrą vertę, kad kompensuotų įprastų akademinių kursų ar programų išlaidas.

Skaičius per metus: Stipendijos TIC yra ribotos, o siūlomų stipendijų skaičius priklauso nuo turimo finansavimo.

Pasiūlymai: Kai kuriems studentams gali būti pasiūlyta stipendija tuo pačiu metu, kai jie gauna kurso vietos / vietos pasiūlymą, tačiau dauguma stipendijų pasiūlymų bus teikiami spalio / lapkričio / gruodžio, vasario / kovo / balandžio, birželio mėn. liepos/rugpjūčio mėn., kad sutaptų su trijų pagrindinių Kolegijos semestrų pradžia.

Išlaikymas: Išlaikykite 85% ar didesnį GPA (Grade Point Average) 100 procentų skalėje arba 4,0 penkių balų skalėje arba 8,5 ar aukštesnį dešimties balų skalėje.

PARAIŠKOS NEREIKALINGAS. Visi tarptautiniai studentai bus vertinami ir tiems, kurie atitinka atrankos kriterijus, bus pateiktas pasiūlymas.

Kitos detalės:

 1. Per vienerius metus ne visi skyriai gali siūlyti šias stipendijas arba apriboti jas tam tikrais kursais.
 2. Visi stipendijų pasiūlymai priklauso nuo įstojimo į patvirtintą kolegijos kursą / programą.

Tinkamumo TIC tarptautinės kompetencijos stipendijai gauti kriterijai

Tarptautiniai studentai, turintys puikių akademinių rezultatų ankstesnėse vidurinėse ar aukštosiose mokyklose, gali pretenduoti į TIC tarptautinę kompetencijos stipendiją.

Kai kurie kandidatai gali gauti stipendijos pasiūlymą su savo kurso vietos / vietos pasiūlymu iš Toronto International College Tarptautinio švietimo biuro.

Vietos

 • Victoria Park Avenue,3550, M2H 2N5, Toronto

Klausimai