Keystone logo
© The University of Fredericton
Toronto International College

Toronto International College

Toronto International College

Įvadas

Sveiki atvykę į TIC vidurinę mokyklą, vieną iš praktiškiausių prestižinių universitetinių pasirengimo aukštųjų mokyklų Kanadoje!

Mes esame pažangios praktikos (AP) privati mokykla, turinti daug patirties už klasės ribų, nuolatines gaires ir XXI amžiaus pamokas.

Labai džiaugiamės galėdami susitikti su jumis, kad suplanuotume savo kelią į vis didesnę sėkmę!

Torontas yra didžiausias Kanados miestas

Toronto International College (TIC), įkurtas 2003 m., Siekia patenkinti studentų iš Kanados ir viso pasaulio poreikius ir poreikius. Mes rūpinamės studentais, kuriems reikia individualaus dėmesio ir (arba) studentais, kurie nori intensyviai ruoštis stojimui į prestižinius Kanados universitetus ir kolegijas.

TIC yra unikali parengiamoji mokykla studentams, norintiems baigti vidurinę mokyklą, patobulinti anglų kalbos žinias ir (arba) būti pasirengusiems akademiškai, kultūringai ir kalbiškai universitetui ar kolegijai.

Mes siūlome Ontarijo švietimo ministerijos mokymo programą intensyvioje, struktūrizuotoje mokymosi aplinkoje; ypač tarptautiniams studentams. Mūsų studentai yra pasirengę kreiptis ir sėkmingai pereiti į Kanados vidurines mokyklas.

Vertinimas

Studentų akademinis vertinimas grindžiamas nuolatiniu kursinio darbo, pvz., Esė, projektų, testų ir užduočių, vertinimu, kuris sudaro 70% viso kurso įvertinimo. Baigiamasis egzaminas kiekvieno modulio pabaigoje sudaro 30% viso kurso įvertinimo.

Baigimo reikalavimai

Ontarijo švietimo ministerijos mokymo programa pasaulyje užima 4 vietą. Norint gauti Ontarijo vidurinės mokyklos diplomą (OSSD), reikia baigti 30 kursų kreditų, Ontarijo vidurinės mokyklos raštingumo testą (OSSLT) arba

Ontarijo vidurinės mokyklos raštingumo kursas (OSSLC) ir 40 valandų viešųjų darbų.

Vietos

  • Toronto

    Victoria Park Avenue,3550, M2H 2N5, Toronto

    Klausimai