Keystone logo
Three Points Digital Business School Vartotojo patirties dizaino, naudojimo ir sąsajų magistras
Three Points Digital Business School

Vartotojo patirties dizaino, naudojimo ir sąsajų magistras

Spain Online, Ispanija

12 Months

Ispanų kalba

Ištęstinės

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 7 500 / per course

Nuotolinis mokymasis

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Vartotojo patirties dizaino, naudojimo ir sąsajų magistras reaguoja į naują verslo paradigmą, kai pagrindinis veikėjas yra vartotojo patirtis, suteikdamas studentui įrankius, kurie leis jiems vadovauti sąveikos projektams ir skaitmeninių produktų kūrimui.

Šiandieniniai vartotojai gyvena greičiau ir reikalauja intuityvių bei prieinamų produktų; jie yra reiklesni ir nori patirti geriausius kiekvieno produkto, paslaugos ar technologijos pranašumus; ištikimas patirčiai, o ne prekės ženklui; Trumpai tariant, šiandienos vartotojai tampa vis labiau prisijungę skaitmeniniai vartotojai, kuriems reikia sklandaus ir nuoseklaus fizinio ir skaitmeninio potyrio.

Atsižvelgiant į UX ir vartotojo sąsajos svarbą šiandieninėse įmonėse, rinka reikalauja šioje srityje apmokytų specialistų, kurie taip pat turėtų platų požiūrį į turimus įgaliklius ir ypač jautriai suprastų klientą ar vartotoją.

„Three Points“ turi Katalonijos politechnikos universitetą (UPC) kaip akademinį partnerį, kuris remia mokyklos programas. UPC yra vienas iš pirmaujančių Europos politechnikos universitetų inžinerijos, architektūros, mokslo ir technologijų srityse.

Priėmimai

Studijų programa

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai