Keystone logo
Three Points Digital Business School

Three Points Digital Business School

Three Points Digital Business School

Įvadas

Susipažink su mumis

„Three Points“, „Skaitmeninio verslo mokykla“, sukurta Barselonoje, technologijų centre, siekiant pateikti novatorišką ateities skaitmeninių ekspertų mokymo viziją. Po pastarųjų įvykių technologinių įgūdžių mokymas nustojo būti dar viena augimo galimybe ir tapti privaloma visiems profesionalams, norintiems tobulėti ir išlikti skaitmeninės bangos viršūnėje.

„Three Points“ supranta, kad skaitmeninių įgūdžių mokymas yra specialistų ir įmonių konkurencingumo didinimo priemonė taip, kad būtų užtikrintas verslo, taigi ir visuomenės, kurioje dirba specialistai ir organizacijos, tvarumas.

Skaitmeninimas peržengia vien tik žinias ir technologinį meistriškumą. Organizacijoms sekasi toms, kurios prisitaiko prie naujos skaitmeninės kultūros: judrios, į klientą orientuotos, duomenimis pagrįstos organizacijos, kurios siekia skatinti pokyčius eksperimentuodamos su naujais verslo modeliais ir nuolatinio tobulėjimo procesais. Dėl šios priežasties, kartu su supratimu apie technologijų pažangą ir tai, kaip jie atveria mums naujas verslo galimybes, dirbame su minkštaisiais įgūdžiais, kuriems labiausiai reikia skaitmeninės kultūros įmonėje: prisitaikymo prie pokyčių, kūrybiškumo, derybų, lyderystės ir laiko valdymo.

misija

Palydėti žmones, kurie šiandien turi vadovauti įmonių ir organizacijų skaitmenizavimui, skaitmeninių įgūdžių mokymą susiejant su būtinais kultūriniais pokyčiais, siekiant pakelti visuomenių, kuriose jos veikia, konkurencingumo lygį.

vaizdas

Būti orientyru prisitaikant prie visuomenės ir ekonomikos evoliucijos bei siekiant suvienyti profesionalus ir įmones, kad jie susidorotų su nuolatiniais ir kintančiais skaitmeninimo iššūkiais.

Akademinis partneris

„Three Points“ – skaitmeninio verslo mokykla – Katalonijos politechnikos universitetas (UPC) yra akademinis partneris, kuris remia mokyklos programas. UPC, įsikūręs Barselonoje, yra vienas iš pirmaujančių Europos politechnikos universitetų inžinerijos, architektūros, mokslo ir technologijų srityse.

Universitetas turi 64 laipsnius, 68 magistro laipsnius, 46 doktorantūros programas ir 234 nuolatinio mokymo programas, paskirstytas 20 mokymo centrų. Be to, UPC yra viešoji mokslinių tyrimų institucija, per pastaruosius metus turinti daugiau nei 50 patentų ir daugiau nei 61 mln. eurų investicija į MTTP ir inovacijas.

UPC kasmet sertifikuoja daugiau nei 6000 bakalauro ir magistrantūros studentų bei daugiau nei 500 gydytojų. Tai vienas iš universitetų, kuriame absolventai įdarbina daug: 93% dirba, o 76% susiranda darbą greičiau nei per 3 mėnesius.

4 priežastys pasirinkti Three Points

metodika

Mūsų metodika yra visiškai pritaikyta jūsų laikui ir jūsų poreikiams, todėl galime derinti savo akademinį gyvenimą su asmeniniu ir profesiniu gyvenimu.

Be to, programos metu turėsite visą reikalingą pagalbą, kad galėtumėte tobulėti profesionaliai ir asmeniškai.

Mokymo personalas

Jūs sužinosite iš šiuo metu aktyvių mokytojų praktikų savo sektoriuje ir verslo srityje.

Mūsų fakultetas tiesiogiai bendrauja su sektoriuje vykstančiais pokyčiais, taip pat su kuriamomis naujomis tendencijomis, įrankiais ir funkcijomis.

Baigiamasis magistro projektas

Dirbsite su galutiniu magistro projektu, kurio patalpose bus remiamasi tikrais aukščiausios klasės įmonių poreikiais.

Be to, pradėsite tai dirbti nuo pat pradžių, kad visas įgytas žinias galėtumėte pritaikyti visos programos metu.

Akademinis partneris

Katalonijos politechnikos universitetas (UPC) akademiškai remia trijų taškų programas.

UPC yra viešoji įstaiga, tapusi vienu iš pirmaujančių politechnikos universitetų Europoje, užėmusi geras pozicijas pagrindiniuose tarptautiniuose reitinguose.

Vietos

  • Spain Online

    Spain Online, Ispanija

    Klausimai