Keystone logo
© Zoé Brenning | Think Tank Training Centre
Think Tank Training Centre

Think Tank Training Centre

Think Tank Training Centre

Įvadas

2005 m. įkurtas "Think Tank" mokymo centras siekia suteikti menininkams specializuotą, į karjerą orientuotą kompiuterinės grafikos (CG) išsilavinimą, kuris juos parengia įdomiai karjerai VFX, žaidimų meno ir animacijos srityse.

"Think Tank" studentai nuolat užima vieną geriausių CG meno mokyklų, mokosi tiesiogiai iš dirbančių profesionalų, dirba su naujausia programine įranga, užmezga neįkainojamus ryšius su studijomis ir kuria pramonei paruoštą portfelį.

Studentai gali rinktis studijas internetu arba naujovišką "Think Tank" hibridinį modelį. Studijuodami hibridiniu būdu studentai nuotoliniu būdu įsisavina 3D meno pagrindus ir pažangias technikas, o po to vyksta į "Think Tank" miestelį Vankuveryje, Kanadoje, kur vyksta įtemptas, į portfolio orientuotas baigiamasis semestras.

Nors stojamųjų stipendijų nėra, studentams suteikiama galimybė uždirbti stipendijas už nuopelnus visos programos metu. Taip pat galima sudaryti individualius mokėjimo planus ir gauti finansinės pagalbos konsultacijas (Kanados pareiškėjams). Susisiekite su mūsų priėmimo komandos nariu dar šiandien!

Priėmimai

Think Tank programos užpildymas yra kelių etapų procesas, reikalaujantis laiko, dėmesio detalėms ir galbūt kai kurių jūsų darbo pavyzdžių. Tačiau jūsų kelionė prasideda nuo paskyros sukūrimo – ir tai paprasta!

Jūsų pažanga bus išsaugota, ir galėsite bet kada ją redaguoti. Kai pasieksite paraiškos pabaigą, prieš pateikdami paraišką turėsite sumokėti mokestį. Jei bet kuriuo metu turite klausimų, pasikalbėkite su mumis naudodami pokalbio mygtuką, esantį apatiniame dešiniajame ekrano kampe.

Stipendijos ir finansavimas

Sukurta bendradarbiaujant su Warner Bros. Discovery, Doers and Dreamers Digital Arts stipendija skirta sukurti pramogų pramonės galimybes menininkams iš istoriškai nepastebėtų bendruomenių. Visų lyčių, gebėjimų ir tapatybių žmonės iš Kanados nepakankamai atstovaujamų bendruomenių, įskaitant čiabuvių, juodaodžių ir rasinių grupių narius, žmones su negalia ir LGBTQ2+ bendruomenes, raginami teikti paraiškas dėl šios iniciatyvos.

Ši programa skirta tik Kanados piliečiams, nuolatiniams gyventojams ir išvykusiems imigrantams. Visų lyčių, gebėjimų ir tapatybių žmonės iš nepakankamai atstovaujamų Kanados bendruomenių, įskaitant čiabuvių, juodaodžių ir rasinių grupių narius, žmones su negalia ir LGBTQ2+ bendruomenes, raginami teikti paraiškas!

Reitingai

  • Užėmė 1 vietą kūrybinėje institucijoje Kanadoje
  • Užėmė 1 vietą mokykloje pagal vaizdo efektus Šiaurės Amerikoje
  • Užėmė 3 vietą žaidimų dizaino ir kūrimo pasaulyje
  • Užėmė 1 vietą 3D animacijos mokykloje Kanadoje

Vietos

  • North Vancouver

    107 W Esplanade North Vancouver, British Columbia Canada, V7M 1A1, North Vancouver

Klausimai