Keystone logo
© Eva Dang
The College of Contract Management (Online)

The College of Contract Management (Online)

The College of Contract Management (Online)

Įvadas

Jungtinių Karalystės sutarčių valdymo kolegija yra pirmaujanti internetinės lankytojų kolegija inžinerijos, statybos, vadybos, anglų, mokymo ir profesinio mokymo kursams.

Kaip pasaulinė organizacija, ji teikia internetinius kursus studentams visame pasaulyje. Ji siūlo pažangius diplominio lygio kursus, profesinio mokymo kursus, profesinio mokymo kursus ir mokymo kursus statybų pramonei ateities specialistams, kurie ketina siekti ryškios karjeros ir gali tapti energingais pasaulio statybos pramonės lyderiais. Be to, ji siūlo veiksmingą anglų kalbos programą, vadinamą NESOL, kuri teikia gimtąją anglų kalbą kitų kalbų kalbėtojams.

Kvietimas dalyvauti internetu reiškia, kad jums nebūtinai reikia palikti savo darbo vietą, jums nebūtinai reikia palikti savo namus ir šeimą. Jūs lankysite internetines paskaitas ir mokymus iš savo namų ar užsienio mokymosi centrų. Kolegija suteikia puikią galimybę išmokti standartinį britų išsilavinimą už prieinamą kursų kainą. Jūs pajusite, kad esate klasėje, kurioje lankotės internetu.

Kolegija didžiuojasi kontraktų ir komercinio valdymo įkūrimu Kursai ir jo pasiekimai, naudojant pridėtinę vertę ir standartinius kursus. Kokybė ir kursų vertė atsispindi jo absolventų, kurie yra pirmaujančių į darbo rinką sėkmę.

Jums gali būti sunku pasirinkti tinkamą jūsų poreikių ir interesų kryptį, o kolegijoje yra vietos karjeros konsultantai ar centrai Pietų ir Rytų Azijoje bei Artimuosiuose Rytuose. Kolegijos planuoja plėsti savo karjeros konsultavimo paslaugų į Rusiją ir Pietų Amerikoje ateityje taip pat. Į karjeros konsultantai yra čia, kad padėtų jums ir padės jums pasirinkti kursą, kuris geriausiai atitinka jūsų interesus ir karjeros siekius.

Sutarčių valdymo College siūlo pripažintą kvalifikaciją ir rinkinį įgūdžių, ir tai gali atverti duris į būsimas profesinės karjeros galimybes ir progresavimą.

Mokymas ir mokymasis

Mokymo ir mokymosi strategijos kiekvienam dalykui yra gaunamos iš kursų rezultatų. Bendro pobūdžio internetinio lankymo mokymo metodai naudojami siekiant programos tikslų, įskaitant tiesiogines internetines paskaitas, kursų pastabas, vadovėlius, pratybas, grupines diskusijas, atsiliepimus apie studentų pateikimus ir internetinius pristatymus.

"Online Attendance" modelis, kuris skatina bendradarbiavimą interaktyvioje mokymosi aplinkoje, tradicinis dėmesys skiriamas turinio pristatymui ir bendravimui bei dėmesiui technologijų pasauliui.

Siekiant paremti savarankišką mokymąsi, buvo sukurti įvairūs internetiniai mokymosi ištekliai. Paskaitų pastabos, skaitymo sąrašai, užduotys ir instruktorių instruktažai yra nepriklausomas internetinis mokymasis. Studentai turės skaityti išsamiai. Skaitymas gali būti naudojamas norint išsamiai išnagrinėti konkrečias temas, ištirti įvairius požiūrius, kurti klausimus ir nustatyti galimus atsakymus. Grupinis darbas suprojektuotas taip, kad mokiniai mokytų organizuoti ir struktūrizuoti kolektyvinius ar kooperatyvinius darbo procesus.

Studentai taip pat skatinami lankyti internetines tiesiogines paskaitas, kurios palengvina dėstytojų ir studentų vaizdo ir garso sąveiką. Kolegija pristatė efektyviausią internetinių lankomumo ir mokymosi centrų strategiją, siekdama palengvinti paskaitų, mokymų ir diskusijų su dėstytoju ir mentoriumi seminarus, siekiant padidinti bendraamžių ir dėstytojų sąveiką.

Vietos

  • UK Online

    5 St. Georges Yard Farnham Surrey, GU9 7LW, UK Online

Klausimai