Keystone logo
The University of Zambia ECAMPUS

The University of Zambia ECAMPUS

The University of Zambia ECAMPUS

Įvadas

Zambijos universitetas išleido daugiau nei 100 000 absolventų ir prisidėjo prie mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros vietos ir tarptautinėms bendruomenėms. Ji turi daugiau nei 100 bendradarbiavimo susitarimų su žinomais universitetais visame pasaulyje.

Akademikai

Bakalauro laipsniai

Bakalauro programos visų pirma skirtos dirbantiems suaugusiems žmonėms, kurie negali pakenkti kitiems įsipareigojimams.

Magistro laipsniai

Pasirengę pakelti savo karjerą į kitą lygį? Šiuo metu UNZA siūlo magistro laipsnio programas nuo verslo iki švietimo temų.

Vykdomosios švietimas

Vykdomojo išsilavinimo pažymėjimai yra skirti padėti specialistams įgyti naujų įgūdžių, akcentuojant realaus pasaulio taikomąsias programas.

UNZA istorija

Zambijos universitetas (UNZA) buvo įsteigtas 1965 m. Parlamento aktu Nr. 66. Pirmasis studentų priėmimas įvyko 1966 m. Kovo 17 d. Universiteto, paslaugų ir kompetencijos šūkis vadovavo universiteto plėtrai nuo pat jo įkūrimo. .

UNZA yra Lusakoje, dviejuose miesteliuose. Pagrindinis miestelis yra „Great East Road Campus“, jis yra įsikūręs Great East Road, 6 km nuo miesto centro. Kitas miestelis yra Ridgeway universiteto miestelio maitinimas medicinos mokyklai. Jis yra John Mbita kelyje, 4 km į pietryčius nuo Lusakos, priešais Universiteto mokymo ligoninę.

1965 m. Spalio mėn. Jo Ekscelencija Zambijos Respublikos Prezidentas davė pritarimą 1965 m. Aktui Nr. 66, o jo pradžia 1965 m. Lapkričio 12 d. Tais pačiais metais Zambijos universitetas tapo teisėtas.

Atkurtos laikinosios tarybos metu darbuotojai buvo įdarbinti greitai po nustatyto pirmojo studentų priėmimo termino, ty 1966 m. Kovo 17 d. Tą dieną Ridgeway miestelyje prasidėjo pirmoji akademinė sesija.

Prezidentas dr. Kaunda buvo paskirtas kancleriu 1966 m. Liepos 12 d., Dalyvaujant daugiau nei penkiasdešimties kitų universitetų atstovams ir maždaug dviem tūkstančiams svečių. Kitą dieną. Kancleris padėjo Zambijos universiteto pamatinį akmenį Didžiojo Rytų kelio miestelyje.

Valdymo filosofija

Universitetas taikys dalyvaujamojo valdymo stilių, kuris motyvuos darbuotojus, užtikrins aukštą produktyvumą skatinančią darbo aplinką, komandinį darbą, kuriame vadovavimas yra pavyzdys, užtikrins veiksmingą bendravimą ir orientavimą, kuris bus prieinamas visiems, ir skatins individualų augimą.

Mūsų pagrindinės vertybės

 • Akademinė laisvė
 • Atskaitomybė
 • Nuosavybės vertybiniai popieriai
 • Kompetencija
 • Žalioji aplinka
 • Naujovės
 • Vientisumas

Mūsų misija ir vizija

 • Vizija: Žinomas universitetas, kurį skatina siekti žinių, inovacijų ir socialinio reagavimo
 • Misija: teikti socialiniam ir ekonominiam vystymuisi tinkamą, novatorišką ir į paklausą orientuotą aukštąjį mokslą.

Vietos

 • Lusaka

  Great East Road, 10101, Lusaka

  • Lusaka

   John Mbita Road, Medical School, , Lusaka

   Klausimai