Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
The University of Texas Permian Basin Online

The University of Texas Permian Basin Online

The University of Texas Permian Basin Online

Įvadas

Apie UT Permių baseiną internete

Sužinokite, kuo UT Permės baseino internetinės programos skiriasi nuo kitų.

UT Permės baseinas supranta iššūkius, su kuriais šiandien susiduria studentai. Todėl universitetas tapo internetinio švietimo lyderiu, žinomu dėl to, kad įkvepia studentų sėkmę per akredituotas internetines programas, ekonomišką mokslą ir bendradarbiaujančią internetinę mokymosi aplinką, kurioje studentai gali gauti UT Permės baseino laipsnį iš bet kurios pasaulio vietos.

„UT Permian Basin Online“ suteikia jums konkurencinį pranašumą:

 • Patogu - programos yra 100% internetinės ir gali būti baigtos savo tempu.
 • Įperkamos - mūsų programos yra ekonomiškos, jų išlaidos už kreditą yra mažesnės nei kitų panašių programų visoje šalyje.
 • Lankstus - konkrečios programos kursai trunka vos aštuonias savaites, o jų pradžios datos ištisus metus yra šešios.
 • Reputacija - mūsų internetinės programos yra visiškai akredituotos.
 • Prieinama - fakultetą sudaro pripažinti verslo profesionalai ir daktarai.

Apie Permės baseiną

Kur senieji vakarai susitinka su nauju šimtmečiu.

Nėra tokios vietos kaip Permės baseinas - laukinis, nepaliestas grožis, išsidėstęs šiuolaikinio vystymosi kišenėmis. Rugged atitinka Vakarų Teksaso prašmatnumą.

Mes mėgstame savo begalinį mėlyną dangų, tačiau žinome, kad Vakarų Teksasas yra daug daugiau nei puikus vaizdas į saulėlydį. Permės baseine gyvena geri, darbštūs, optimistiškai nusiteikę žmonės, niekada nesutikę nepažįstamo žmogaus.

Jei norite susikurti savo ateitį, tai čia esate, kur jums priklauso.

Apie baseiną

„Baseinas“ yra paprastas geologinis terminas, nurodantis žemės paviršiaus nuosmukį ar įdubimą - dažniausiai tai sukelia erozija virš žemės paviršiaus ir žemės drebėjimai giliai po juo.

Iš Naujosios Meksikos rytų besidriekiantis ir apimantis didžiąją Vakarų Teksaso dalį (Lubbockas šiaurėje, Rio Grande slėnis pietuose), Permės baseinas iš tikrųjų yra mažesnių baseinų kolekcija. Iš viso Permės baseinas užima 75 000 kvadratinių mylių, todėl jis yra vienas iš didesnių baseinų Šiaurės Amerikoje.

Bet tai geologija. Žvelgiant iš pasauliečio perspektyvos, Permės baseinas iš tikrųjų yra nuostabus Amerikos žemės ruožas, pasižymintis unikaliu grožiu. Jaučiate, kad iš tikrųjų galite pamatyti, kaip žemė toli sutinka dangų.

Permės baseinas turi kažką kiekvienam.

Odesa ir Midlandas: Miesto šalis

Ištisas kartas žmonės iš viso pasaulio leidosi į Vakarų Teksasą ieškodami laisvės, nuotykių ir likimo naftos telkiniuose. Jų sukurti miestai išaugo į viršų ir į išorę, sukurdami modernius miesto centrus, pažymėtus Permės baseine, įskaitant tuos, kuriuos UTPB vadina namais.

Pagrindinio UT Permės baseino miestelio namai Odesa yra vienas didžiausių Vakarų Teksaso miestų. Įvairus miestas, turintis turtingą istoriją, datuojamas 1880-aisiais, Odesoje per pastaruosius du dešimtmečius įvyko didelių pokyčių. Ne taip seniai žurnalas „Forbes“ Odesą įvertino kaip vieną iš sparčiausiai augančių mažų JAV miestų.

Ir tik 15 minučių I-20 žemyn sėdi Midlandas. UTPB Midlando miestelyje yra mūsų muzikos ir inžinerijos mokyklos bei Energetikos ir ekonominės įvairovės centras. Odesa, kaip buvusio prezidento George'o W. W. Busho ir didžiųjų pasaulinių korporacijų, tokių kaip „Chevron“ ir „Concho“, namai, siūlo prestižo ir galimybių gilumą, kurį gali atitikti nedaugelis panašių miestų.

Kiekvieną dieną šių ypatingų miestų kultūra gilėja.

Sėdėti virš energijos ateities

XXI amžiaus pradžioje Permės baseinas, kuris kadaise buvo gausus naftos atsargų šaltinis, atrodė, kad išnyksta.

Tačiau naujos technologijos atskleidė priešingai: grunte po Permės baseinu buvo įstrigusi daugiau naftos, nei kas nors galėjo atspėti. Dėl pažangių energijos tyrimų Permės baseinas buvo greitai pavadintas didžiausiu naftos rezervu planetoje. Tikimasi, kad mūsų užpakalis bent du ateinančius dešimtmečius kurs JAV ir pasaulio ekonomiką.

Po šio atradimo mūsų miško kaklas pamatė ekonominės veiklos sprogimą. Kadangi vis daugiau energijos gaunama, šalia jos atsirado ir kitų pramonės šakų, įskaitant verslą ir finansus, sveikatos apsaugą, švietimą, statybą, skaitmenines technologijas, transportą ir viešojo sektoriaus darbo vietas.

Kitaip tariant, paskutinis „naftos bumas“ paskatino didesnį „ekonomikos bumą“, kuris jau moka didelius dividendus studentams ir specialistams, besinaudojantiems šia „kartos kartoje“ galimybe.

Vakarų Teksaso akademinė širdis

Mes nesivaržome, kai UT Permian baseiną vadiname „Vakarų Teksaso akademine širdimi“. Tačiau mes tikrai didžiuojamės darbu, kurį atliekame kiekvieną dieną.

Nes kiekvieną dieną mes galime padėti kai kuriems geriausiems pasaulio studentams pasinaudoti savo aistromis ir planuoti pelningą karjerą. Mes turime suteikti šiuolaikišką švietimą už prieinamą kainą. Ir mes turime rasti novatoriškų būdų, kaip suteikti kuo išsamesnę, įvairesnę ir tiesiog smagesnę patirtį kolegijoje.

Tikimės, kad prisijungsite prie mūsų.

Misija, vizija ir istorija

Kur mes atėjome, kur mes einame.

Mūsų misija

Kaip regioninė, visapusiška institucija, Teksaso universiteto Permės baseinas tarnauja įvairialypei studentų bendruomenei iš regiono, valstijos ir už jos ribų. Universitetas, tobulindamas į studentą orientuotą mokymą, mokymąsi, tyrimus ir teikdamas viešąsias paslaugas, ugdo įsitraukusius piliečius ir daro įtaką gyvenimui, tobulindamas Vakarų Teksaso technologijas ir visuomenės interesus.

UT Permės baseino istorija

Pradėjome kaip eksperimentą. 1969 m. Teksaso įstatymų leidėjas nusprendė Odesoje įsteigti „aukštesnio lygio“ universitetą, ty kolegiją, į kurią priimami tik jaunesnieji, senjorai ir magistrantai.

Tačiau prieš pradedant naujos mokyklos statybas, ieškinys nutraukė reikalus. Ieškovas ginčijo Universiteto turto aktų pagrįstumą. Darbas sustabdytas.

Galiausiai įsikišo Teksaso aukščiausiasis teismas, priimdamas sprendimą universiteto naudai. Buldozeriai iššovė atgal, ir 1972 m. Balandžio mėn. Naujasis UT Permian baseino miestelis pralaužė žemę.

Šiek tiek daugiau nei po metų - 1973 m. Rugsėjo 4 d. - universitetas atidarė klases. Tačiau statyba nebuvo baigta, todėl 1112 pirmos klasės mokinių mokėsi laikinuose pastatuose ir priekabose. Prireiktų beveik vienerių metų, kol UT Permian baseino nuolatinės patalpos bus sukomplektuotos.

18 metų greitas pirmyn: Teksaso įstatymų leidėjas dar kartą nusprendė pakeisti UTPB trajektoriją priimdamas įstatymo projektą, kuris mokyklą pavertė ketverių metų įstaiga. Pirmoji pirmakursių klasė, universiteto miestelio krašte žinoma kaip „Pioneer pirmakursiai“, įstojo 1991 m. Rudenį.

Nuo mūsų kuklios, eksperimentinės pradžios UT Permės baseinas išaugo beveik visomis kryptimis.

Jokia mokykla nėra tokia kaip UT Permian baseinas. Gal todėl nė viena mokykla neturi tokios istorijos, kaip mūsų.

Kartu mes esame „Falcons“.

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

 • Odessa

  4901 East University, 79762, Odessa

  • Midland

   1310 North F.M. 1788, 79707, Midland

   Klausimai